ارشد شبانه وزارت بهداشت

*physiology*

New member
سلام دوستان من با شماره 81452516 -021 تماس گرفتم گفت يكي دو روز آينده تو سايت اطلاعيه مي زنن ضمناً گفت

پذيرفته شدگان از همون آزمون امسال هستند كه نيمه دوم هم شروع سال تحصيليشونه.

منظورتون از پذیرفته شدگان همون ازمون چیه؟
یعنی همونایی که در مرحله اول و تکمیل ظرفیت قبول شدن ، یه سری شبانه هستن؟فکر نکنم اینطوری باشه!!!!!!!!

Ryushad

New member
به نظر من که اصلا جالب نیست زحمت افرادی را که یکسال درس خوندن و قبول شدن را بی ارزش میکنه :mad_majidonline:
اینطور نیست که فقط اونایی که خوندن الان قبول شده باشند. بلکه خیلی از اونایی که خوندن الان قبول نشدن

Ryushad

New member
من نگفتم که افرادی که قبول نشدن زحمت نکشیدن همه می دونیم که در آزمون وزارت بهداشت رقابت شدیدا زیاد تفاوت هم در حد یک سوال نزده یا حتی در مواردی افراد نمره برابر دارند این سختیه که ارزش وزارت بهداشت را بالا میبره ما همین جوری وضعیت کارمون بد هست چه برسه که فارغ التحصیل زیاد هم بشه شرایط کار در هر رشته باهم متفاوته ، برای رشته شما که طرح وجود داره و موقعیت ها شغلی زیادی براتون فراهم هست، اما در رشته ما امید برای کسب یه کار معمولی تنها با رسیدن به مدارج بالاتر وجود داره!!
پس لطفا حرفاتون رو کلی نگید. چون خیلی ها با وجود اینکه با برنامه درست و حسابی هم پیش رفتن قبول نشدن.

Ryushad

New member
سلام دوستان من با شماره 81452516 -021 تماس گرفتم گفت يكي دو روز آينده تو سايت اطلاعيه مي زنن ضمناً گفت

پذيرفته شدگان از همون آزمون امسال هستند كه نيمه دوم هم شروع سال تحصيليشونه.
دستتون درد نکنه
خبر خوبیه

Ryushad

New member
کسی میدونه که گرایشات پرستاری هم مشمول این قانون میشه یا نه؟؟؟
آخه پرستاری در دوره کارشناسی هم شبانه نداره. البته 4 ساله که اینطوری شده.
اگه کسی مطع شد لطفا همینجا بذاره. آخه بعضی ها اول آبان میرن سربازی و وقت زیادی ندارن

karshenasgh

New member
نپرسیدین قراره چطوری دانشجو بگیرن؟ همه میتونن انتخاب رشته کنن یا باز خودشون از بین قبول نشده ها انتخاب میکنن؟؟؟؟

flor

New member
باید 2 روز صبر کنیم.وایییی این وزارت بهداشت ادمو دیوونه میکنه

nutgirl92

New member
دوستاننننن
یه پیشنهاد دارم:

بیاید بریم درسمونو بخونیم... ما که واسه سال آینده برنامه ریختیم... پس تا یه خبری قطعی نشده... تا انتخاب نشدی... تا اسمتو تو سایت ندیدی ... دل نبند به این حرفاااااااااا

بریمممممممممممممممممم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
پس بیااااااا آهااااااااااااااا:thanks:

flor

New member
راست میگی.بریم.
اطلاعیه اومد روش فکر میکنیم:smilies-azardl (181

hiva6747

New member
حالا برید ولی میتونید درس بخونید؟!
من که ذهنم خیلی مشغول شده:(50):

flor

New member
کاری از دستمون بر نمیاد گلم.باید صبر کنبم:65d6a5d6s:

topol

New member
سمانه جان مطمئنی؟ یک میلیون و سیصدتومن .بعد دانشگاه آزاد چقدر می گیره؟

salam man emsal sam shenasi sabte nam kardam azad in term bedone vahede amali 1600000 ba khabgah ke 200000 toman dadam.in bi ensafiye age shabane bod to entekhabe maha ingadr az tarse mahromiyat to kharj nemioftadim:New (6):

hiva6747

New member
آره واقعا اینا همش از بی برنامگی و بی فکریه
حتما پیگیر باشین که شمام بتونین برای ترم دیگه شبانه برین
salam man emsal sam shenasi sabte nam kardam azad in term bedone vahede amali 1600000 ba khabgah ke 200000 toman dadam.in bi ensafiye age shabane bod to entekhabe maha ingadr az tarse mahromiyat to kharj nemioftadim:New (6):

mina6228

New member
سلام

سلام دوستان میخواستم ببینم قبولی ها رو خودشون اعلام میکنن؟
و اونایی که قبول میشن اگه ثبت نام نکردن سال بعد می تونن تو آزمون شرکت کنن؟:28:

Samaneh1366

New member
سلام ... احتمالا انتخاب رشته مجدد داشته باشه چون ممکن است کسانی باشن که نخوان شبانه برن اونوقت قبول بشن نرن حق کشی میشه

nocerino

New member
ممنون سارینا خانم گل.سنجش پزشکی زنگ زدید دیگه ؟ شوخی کردم.خیلی لطف کردی دوست من

nocerino

New member
دوست عزیز ی که این حرف رو میگی .انتخاب مجدد چرا .نمیتونن این کار و بکنند چون دروس امتحانی همه ی رشته ها با هم یکی نیست

بالا