ارشد اپیدمیولوژی 94 ! حرکت !!

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
آسمان آبی آبیست مگر شک داری ؟
زندگی سهم کمی نیست مگر شک داری ؟

در رگ زنده ی این هستی خواب آلوده
باور معجزه جاریست مگر شک داری ؟

در مطالعه بررسی شیوع فشار خون بالا در مردان 30 -60 سال ساکن اهواز همه موارد زیر میتواند متغیر محسوب شود جز
فشار خون
گروه خون

- - - Updated - - -

میشه خواهش کنم این را توضیح بدی
سوال 15 پارسال
کدام شرایط زیر در یک برنامه غرباگری به افزایش ارزش خبری مثبت می انجامد
1 - پایایی بالای آزمون غرباگری
2- کاهش ارزش اخباری منفی
3- نادر بودن بیماری در جمعیت تحت غرباگری
4- انتخاب جمعیت در معرض خطر بالا برای غرباگری
جواب چرا گزینه سه است ??????

دوستان عزیزی که سال گذشته قبول شدن

اگر نظر و پیشنهادی برای ما دارن در هفته اخر بگن خوشحال میشیم

ضمنا اگر درباره ظرفیتها و نحوه سوالات و ... چیزی میدونید ما را راهنمایی کنید

پَــت و مــَت احمق نبودن ؛

فقط یاد گرفته بودن برای رسیدن به هدفشون باید تلاش کنند،

و مهم نبود چقدر اشتباه کنن ؛

مهم این بود که در آخر به خواستــشون میرسیدن..

سلاااااااااااااااااااااااااام به همه دوستای سخت کوشم....خسته درس و کتاب نباشین....الان که اینجام 18روز مونده ب کنکورتون....خیلی دلم تنگ شده واسه اینجا و دوستای خوبم....ایشالا که نتیجه تلاشتون رو به نحو احسنت بگیرین.....داداش مظلوم و مامان شاین عزیز براتون ارزوهای بهترینا رو دااااااارم :thanks: دعاتون میکنم دعام کنید:smiliess (10)::bunnyearsmiley:

ایریس عزیز ما هم همیشه از شما و بقیه دوستان انجمن به خیر و نیکی یاد میکنیم و از کمکهاتون واقعا ممنون و متشکر هستیم

داریم نهایت تلاشمون را میکنیم و منتظریم ببینیم خدا چی برای ما رقم میزند

ایریس جان ما دعاگوی شما و تمام دوستان عزیز انجمن هستیم و برای تک تک شما عزیزان از خدا سلامت و موفقیت می طلبیم

امیدوارم شما هم در زندگی تون همیشه و همیشه سرافراز باشید

diseases

Well-known member
دوست محترم با سلام
پاسخ سئوال 15 (سال گذشته) گزینه د میشه و نه ج !!!

ارزش اخباری مثبت اول به شیوع بیماری بستگی داره و در مرحله بعد به حساسیت و ویژگی.

انتخاب جمعیت در معرض خطر بالا برای غربالگری ، به منزله شیوع بیشتر بیماری در اون جمعیت خاص هست .

diseases

Well-known member
سئوال 22 : در مطالعه بررسی شیوع فشار خون بالا در مردان 30 -60 سال ساکن اهواز همه موارد زیر میتواند متغیر محسوب شود جز
فشار خون
گروه خون

احتمالا چون فشارخون خودش متغیر وابسته است ولی بقیه گزینه ها متغیر مستقل اند و به نوعی در ایجاد فشارخون بالا نقش دارن.

Iris

New member
سلام به همگی....
اون سوال جنسیت جزءمتغیرا محسوب نمیشه چون تنها گروه مردان مدنظره ویک جنسیت داره بررسی میشه...
با ارزوی موفقیت

Iris

New member
کنکوریای گل خوب این حرف منو بخونید...

فقط برای امروز با خودتون مهربون باشید...
فقط برای امروز عصبانی نباشید..
فقط برای امروز آروم باشید..
فقط برای امروز با بهترین خودتون تلاش کنین...
فقط برای امروز بهترین تلاشتونو تو درس خوندن انجام بدین...
فقط برای امروز بیشتر بیدار بمون...
فقط برای همین امروز...
فقط برای همین امروز نگران گذشته نباش....
از آینده نترس....استرس آینده رو نگیر...
فقط برای امروز ....

....

به فردا که رسیدی....

دوباره از اول این متنو بخون....

چون فردا که برسه...دیگه فردا نیست...بلکه امروز تو حساب میشه...

پس از همین الان شروع کن...

فقط برای امروز...

diseases

Well-known member
در معادله رگرسیون 2y+x=8 ضریب x چقدر است ؟

پاسخ : 0.5-

2y=8-x

y=4-0.5x

diseases

Well-known member
دو نکته بسیار بسیار مهم جهت استفاده دوستان :

یکی خواب کامل شب قبل از امتحان (یعنی امشب)

و دوم اینکه فردا قبل از امتحان درس نخونید . امتحان فردا نوبت عصر هست ( البته من از دوستان شنیدم . خدا کنه درست باشه ) ، فردا صبح کتاب و درس رو بذارین کنار. خوب به خودتون استراحت بدین برای 160 دقیقه سرنوشت ساز .

استرس داشتن ، کاملاً طبیعیه . برا کم شدن استرس سر جلسه ، ( تجربه خودم رو میگم البته ) : من از درسی شروع کردم که خیلی خونده بودم و مطمئن بودم درصد بالاتری می زنم. 4 تا سئوال اول اون درس رو زدم دیدم خیلی آسونه . به خودم تلقین کردم بقیه ش هم این شکلیه . استرس خاصی نداشتم سرجلسه ولی با اینکار همون یه ذره ش هم ریخت .

موضوع بعدی کنترل وقت هست . بعضی از سئوالات آمار ( انگشت شمار ) وقت گیرند. اونا رو بذارین برا آخر . من سال گذشته رو دو تا سئوال نزدیک 10 دقیقه وقت گذاشتم آخرشم یکیشو به جواب نرسیدم . وقتی به سئوالات زبان رسیدم وقت کم آوردم . در حالیکه با اون 10 دقیقه میشد 10 تا سئوال زبان زد ...

و در پایان ، آرزوی موفقیت برای دوستان . به ویژه دوستان محترم انجمن ، تو هر رشته ای که هستند ...

امیدوارم دوستان مزد زحماتشون رو با نتیجه مثبت ببینن و با دست پر از جلسه بیان بیرون .

Lemen

New member
:riz304:سلام دوستان، امیدوارم حالتون امروز و فردا در حد عالی باشه تا نتیجه عالی دستگیرتون بشه
خوب می فهمم دوستان کنکوری امروز و فردا تا زمان امتحان چه حالی دارن
خوب یادمه سال گذشته تا لحظه امتحان دل تو دلم نبود ولی با یاد خدا با دیدن اولین سوال همه چی رو سپردم به اون و شروع کردم و تا آخرش با آرامش پیش رفتم
براتون از صمیم قلب آرزوی آرامش و دلخوشی و موفقیت دارم
:riz304:

Iris

New member
سلام به همه دوستای خوبم....اول خداقوت همگی تون.....با ارزوی موفقیت برا همه تون....امیدوارم نتیجه تلاش تون رو به نحو احسنت بگیرین...دوستای عزیزم تلاشتون رو کردین بقیه مسیرو بسپرین ب خدا...مطمئن باشین خدا هواتونو داره....استرس طبیعیه...دلشوره طبیعیه....یه لحظه فک کنی هیچی یادت نیس طبیعیه....ولی همه اینا تا قبل ازمونه وقتی میری سرجلسه ذهنت متمرکزه....تجربه خودم این بود سرجلسه 10 دقه اول لود نبودم و شاید بگم نتونستم سوالی جواب بدم بعدش تونستم خودمو پیدا کنم و جواب بدم...قبل اینکه بخاین شروع کنید 3 تانفس عمیق بکشید ....به هیچی فک نکنین ...خیلی آرامش میده بهتون....ازدرسی که بلدین شرو کنید....بین دوتا گزینه شک کردین نزنید....قرار نیس همه سوالات رو جواب بدین...اگه دیدین چند سوال پشت سرهم نمیتونین جواب بدین هیچ استرس نداشته باشین بهتر از اینه که اشتباه بزنین....نگران وقت نباشین با مدیریت میتونین حتی وقت اضاف بیارین....همه سوالات یه دقیقه وقت نمیخاد شاید تو یک دقیقه بتونین3تا جواب بدین سرعت العمل همراه با دقت ....دوستای گلم ب افعال آخر سوال....به لفظ آخر که معمولا بجز...میباشد دقت کنید....کنکور اپید دورنماش استرس زاس وقتی میری تو بطنش میبینی اصلا اینجوری نیس....سوالات در حد متوسطه اکثرا....دوستای گلم از خدا میخام فردا همه تون با لب خندون از سرجلسه بیرون بیاین...منتظر خبرای خوش از جانب شما هستیم....برای همه تون دعا میکنیم ....خداجونم دوستامو ب تو سپردم هواشونو داشته باش.....دوستون دارم دوست همیشگی تون آیریس ....در پناه حق شاد باشید و سلامت....

diseases

Well-known member

زمانی که از تلاش کردن خسته شدی به دو چیز بیندیش :

آنهایی که منتظر شکست تو هستند تا به تو بخندند ...

آنهایی که منتظر پیروزی تو هستند تا با تو بخندند ...

.
.
.
.
.

" اگر همان كاری را انجام دهید كه همیشه انجام می دادید، همان نتیجه ای را می گیرید كه همیشه می گرفتید "

Iris

New member
خداجونم سلام....الان که من اینجام درست 3 ساعت مونده به کنکور....خداجونم ازت میخام یه آرامشی به همه دوستام عنایت کن...خدایا خودت هواشونو داشته باش و خودت کمکشون کن...داداش مظلوم وابجیای گلم مامان شاین عزیزو سیما خانم از خدا بهترینا رو براتون میخام ....ایششالا نتیجه تلاشتونو ب نحو مطلوب و دلخواه خودتون بگیرین....مطمئن باشین خدا خودش هواتونو داره و نتیجه تلاشتون رو میده ب همین زودیا....ایشالا همه تونو مهر 94 سر ارشد اپیدمیولوژی تهران و شیراز (بنا به خواسته خودتون گفته ما)ببینیم...اومدم اینجا دعامو بلند بلند پیش خدا بگم خداجووووونم فقط توووووووووووووووووو....با ارزوی روزای خیلی خوب و عالی برا همه تون.....ایشالا امروز جزء بهترین روزهای زندگیتون باشه آمین
منتظر خبراز جانب دوستای گلم هستم.....
در پایان تشکر میکنم از مدیر مهربونمون جناب دیسیز که این مدت از هیچ کمکی دریغ نکردن و عذرخاهم از محضر دوستان که نتونستم اینجا سر بزنم و جویای احوالتون باشم....
در پناه حق شاد باشید و سربلند....
آیریس 31.2.94ساعت 12:10دقیقه:bunnyearsmiley:

مظلوم

New member
سلام خدمت دوستان عزیز

جدا ازنتیجه که بدست بیاد حقیقتا باید از شما دوستان دیزیس آیریس و مامان شاین که در طول این مدت با هدفی مشترک تلاش کردیم از صمیم قلب سپاس گذارم

این حس همکاری قابل ستایش بود

ممنونم از همتنون ...التماس دعا

دوستان عزیزی که تو این مدت ما را همراهی کردن و با نگرانی های ما نگران شدن و با شادی ما شاد

از همتون متشکریم

واقعا ما از تجارب و راهنمایی های مفیدتون خیلی استفاده کردیم واز کنار شما بودن لذت بردیم

نمی دونم خدا برامون چی بخواد ولی دوستانی پیدا کردیم که واقعا برامون کلی ارزش دارن

من به اندازه آرزوهام تلاش کردم واقعا و بقیه اش چیزی است که خدا باید بخواد

مطمئنم که دوستان عزیزم هم همه تلاششون کردن و از خدا براشون از صمیم قلب بهترین ها را ارزومندم

باز هم از دلگرمی و همراهی تون متشکرم اقای دزیس و ایریس عزیز و لیمون جان واقعا ممنون

و برای تمام دوستان عزیزم ارزوی موفقیت دارم

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا