ادغام آزمون دکترای رشته های علوم پزشکی تربیت مدرس در آزمون دکترای وزارت بهداشت

varia

Well-known member
:14::smiliess (15): خوب چرا الان میگن؟!!!!!! منکه الان میخواستم برای تربیت مدرس بخونم چی؟!!! برای وزارت بهداشت فرصت کافی نداشتم بخونم ولی الان 3 ماهی مونده بود تا آزمون!!!

آرام خانم شما میتونید باز هم بخونید.:thumbsupsmileyanim:

varia

Well-known member
دوستان در ایجاد این تایپیک کمی عجله شده! اگه همون روز که دفترچه رو تو سنجش قرار دادند تو گوگل سرچ میکردید نوشته بود که روز دوشنبه اصلاحیه دفترچه در سایت قرار میگیره و گروه پزشکی تربیت مدرس هم بهش اضافه شده.

عزیزان بسیار غذر میخوام ولی خواهشا اینجور بی جنبه بازی درنیارید و به دانشگاههای هم توهین نکنید.
دانشگاه تربیت مدرس جزء بهترین دانشگاههای ایران هست و تو دانشجوی phd ای که از اونجا فارغ میشه اغلب خیلی قوی هستند.

در مورد پارتی بازی هم بگم که منکر اون نیستم ولی اینم بگم وقتی داوطلبهای مرحله اول میرند مصاحبه احدی از اساتید مصاحبه کننده از رتبه اونها خبر ندارند و پس نمیتونند زیاد سلیقه ای عمل کنند.

یکی از سال بالایی های ما(دامپزشکی) پیارسال تو ایمنی 5 آورد و بااینکه تربیت مدرس 5نفر برا ایمنی برمیداشت قبول هم شد.

پس بسمه الله بگید و بخونید(اونایی هم که گفتند ادامه بدند).

biosta

Well-known member
به نظر میاد احتمال زیادی وجود دارد که سال بعد ( کنکور 94 ) تربیت مدرس برای مقطع دکتر دانشجویان خود را از طریق کنکور وزارت بهداشت پذیرش کند .
به نظرم هر سال قبولی در کنکور دکتر تخصصی به علت افزایش داوطلبان بیشتر می شود چرا که ظرفیت های پذیرش به همان نسبت افزایش نمی یابد .
مهلت ثبت نام از روز سه شنبه ۵ آذر ماه ۱۳۹۲ تا پایان روز دوشنبه ۱۱ آذر ماه ۱۳۹۲
آزمون دکتری ۹۳ در روز جمعه ۱۶ اسفندماه ۹۲ برگزار می شود.

mortaza

New member
کسی منکر خوب بودن دانشگاه تربیت مدرس نیست ولی 70 درصد نمره مال مصاحبه باشه اجحافه و عملا امتحان کتبی کشکه و هر کس رو بخوان تو مصاحبه ور میدارن البته این اشکال به کل وزارت علوم وارده نه تنها تربیت مدرس. متاسفانه رشته های علوم پزشکی تربیت مدرس
وقتی بحث بورس و حقوق هست میگن ماله وزارت علومه ولی بحث قوانین آموزشی میشه میگن زیر نظر وزارت بهداشته. کاش قسمت علوم پزشکیش رو جدا کنن و بیارن کلا زیر نظر وزارت بهداشت

آخرین ویرایش توسط مدیر:

globe

New member
کنکور تربیت مدرس جهت اطلاع دوستانی که نمی دانند یا اطلاعاتشان نادرست هست
50 درصد کتبی
50 درصد مصاحبه
که اعمال نظر سلیقه ای اساتید در انتخاب در یک دو سال گذشته کم رنگ تر شده
نظر سلیقه ای اساتید در همان فن بیان و سخنوری و سنجش eq داوطلب هست نه این که داوطلبی با رتبه ی کتبی 15 وقتی 5 نفر پذیرش وجود دارد قبول شود .

سلام
نمره ی مصاحبه 70 ونمره ی کتبی 30 درسته تو دفترچه نوشته

cyavash

New member
با احترام به همه..پیشنهاد میکنم دانشگاه تربیت مدرس (و شاید همه وزارت علوم) برای پایان دادن به کل ماجرا و بالا و پایین کردن درصد مصاحبه و امتحان کتبی و صد البته به منظور کم کردن زحمت خویش و البته جلوگیری هر گونه اسراف، امتحان کتبی را حذف کنند!!! اینطوری هرکسی را که دوست داشتند، پذیرش میکنند و خیال بقیه خلق را هم برای همیشه تاریخ راحت.!!! تا نظر شما عزیزان چه باشد!؟

Tarsa

New member
من دلم گرفته بود گفتم به سایت یه سر بزنم گفتم عه تاپیک دانشگامون جالب شد چند صفحه رفتم جلو دیدم باز چند نفر تحصیل کرده افتادن به جون هم
بسه دیگه بسه تا کی میخواید اینطوری برخورد کنید باز یه چیز شد سریع دوگروه بشید جبهه بگیرید این ازون بگه اون از این
به جای اینکه مزایا و معایب ادغامو بگیم و ببینیم کدوم به نفع ماست ...
همه جا پارتی بازی هست در مورد هرکسم اعمال بشه صداش در نمیاد

آخرین ویرایش:

mortaza

New member
بحث سر دانشگاه نیست بحث سر یه قانون مزخرفه! 70 درصد مصاحبه یعنی پارتی بازی نقش اول رو در دکترا داره تو وزارت علوم!

TUMS

Well-known member

نمیدونم این تاپیک مناسب هست یا نه
یه سوال داشتم کسی از یونی تربیت مدرس هست یه کار کوچولو دارم ممنون میشم بهم خبر بدین
مرسی

بالا