احتمال عدم برگزاری آزمون لیسانس به پزشکی

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

faez68

New member
بچه‌ها چی شد؟
فردا کسی میاد؟
اینجور که بنظر میرسه تاحالا 2نفریم که میخوایم بریم!
من از شهرستان میام اگه اینطور باشه منم نمیام!
بگین چندنفرین هماهنگ کنیم چه ساعتی دانشگاه باشیم

s.saeed

New member
بچه‌ها چی شد؟
فردا کسی میاد؟
اینجور که بنظر میرسه تاحالا 2نفریم که میخوایم بریم!
من از شهرستان میام اگه اینطور باشه منم نمیام!
بگین چندنفرین هماهنگ کنیم چه ساعتی دانشگاه باشیم

بهتره این همه راهو از شهرستان نیای.با یکی دو نفر که چیزی تغییر نمیکن.

goldan

New member
داره دیرمیشه!!بهتره یه تاپیک بزارید"هماهنگی با افردای که سه شنبه تمایل به حضور در دانشگاه دارند."اونجا هرکی بخواد میاد اعلام حضور میکنه اینطوری ملت گیج میشن!!!بین این همه گفتگو.

shaqayeq

New member
بچه ها کسی میدونه پزشکی دانشگاه آزاد چجوریه؟ هنوز وقت هست واسش ثبت نام کنیم؟

goldan

New member
همزمان با سراسری بوده حالا اینو که باس کارت ثبت نام جدا میخریدین و کدرهیگیری جداگونه هم میگرفتینو نمیدونم.

faez68

New member
بهتره این همه راهو از
شهرستانیای.با یکی دو نفر که چیزی تغییر نمیکن.
آره دیگه کاری نمیشه کرد منتظر میمونیم ببینیم چه بلایی به سرمون میارن
همه میخوان یکی دو نفرو بندازن جلو همه چی درست شه!

faez68

New member
داره دیرمیشه!!بهتره یه تاپیک بزارید"هماهنگی با افردای که سه شنبه تمایل به حضور در دانشگاه دارند."اونجا هرکی بخواد میاد اعلام حضور میکنه اینطوری ملت گیج میشن!!!بین این همه گفتگو.
دوست عزیز اگه قراربود کسی بیاد همین جا هم میگفت گفتگوها همچین زیادم نیست فقط کسی نمیخوادکاری کنه!

anjelik

New member
سلام بچه ها منم میام اگه قراره اعتراض کنید. لطفا زمانشو بگید

afsane1370

New member
بچها با این شماره حتما تماس بگیرید این آقا موسوی مسئوله،هرچی نارضایتی،بی ثباتی و ... هست بگید:81633764
در ضمن روز که مشخص شده حالا موقع عمل.لطفا بچهایی که میتونن تهران تشریف دارن با دوستهاشون بیان.حداقل بگید میاین یا نه . یه آماری بگیریم.

Tamas gereftam dar nahayate khoonsarD migan yki do hafte dg sabr konid, yani sabr konim k chi bshe???
VaghEan vase hamchin mamlekat va masooolini motasefam....

for7070

New member
]حتما میگن صبر کنین که کسینره سراغشون..خب صبر کنیم که چی بشه..کاش من تهران بودم حضوری میرفتیم....حالا این صبر کردن یعنی بخونیم یا نخونیم..چند روز ولش کردم..

for7070

New member
خب این 99%یعنی چی؟1%دیگه چی میشه؟خب چرا نمیگن 100%؟؟؟؟؟؟؟؟

for7070

New member
بچه ها چی کار کنیم؟کسی هنوز امیدی به خوندن داره؟دستو دلش به خوندن میره؟؟؟؟؟خوش به حالتون اگه میخونید...

goldan

New member
بچه ها چی کار کنیم؟کسی هنوز امیدی به خوندن داره؟دستو دلش به خوندن میره؟؟؟؟؟خوش به حالتون اگه میخونید...

اینکه میگن یکی دوهفته دیگه به نظرم جای امیدواری داره چون اگه قرارباشه برگزارنشه خو همون اول میگن نمیشه و ازناراحتی من و شمام هراسی ندارن. اما درکل کارو زندگی من شده سر زدن به اینجا دلم مثه سیرو سرکه میجوشه. اما کم و بیش هم میخونم بانگرانی و فکرمشغول.

afsane1370

New member
اینکه میگن یکی دوهفته دیگه به نظرم جای امیدواری داره چون اگه قرارباشه برگزارنشه خو همون اول میگن نمیشه و ازناراحتی من و شمام هراسی ندارن. اما درکل کارو زندگی من شده سر زدن به اینجا دلم مثه سیرو سرکه میجوشه. اما کم و بیش هم میخونم بانگرانی و فکرمشغول.

Akhe ina tezeshoon ine az site gheyre rasmi elam mikonan bargozar nmishe, ye modat leftesh midan mardom az tabo tab bioftan va vaghT az site rasmi elam she moje eterazat kam she

afsane1370

New member
بچه ها امروز کسی رفت تهران؟ نتیچه چی شد؟
ye khabar tooo site bashgahe khabarnegarane javan goshtan tarikh 2 dey moAven amoozeshie vezarat khone gofte age uni teh elam kone amoozeshi asar bakhsh dashte bargozar mishe...!!! Vali ye jay kar milange unam ine k gofte 3 sale bargozar shode dars oooraT k 6 sale va emsal sale 7omesh boode! Aye sehhat dare?

afsane1370

New member
بچه ها امروز کسی رفت تهران؟ نتیچه چی شد؟
ye khabar tooo site bashgahe khabarnegarane javan goshtan tarikh 2 dey moAven amoozeshie vezarat khone gofte age uni teh elam kone amoozeshi asar bakhsh dashte bargozar mishe...!!! Vali ye jay kar milange unam ine k gofte 3 sale bargozar shode dars oooraT k 6 sale va emsal sale 7omesh boode! Aye sehhat dare?

-zizi-

New member
سلام بچه ها امروز با مرکز آزمون دانشگاه علوم پزشکی تهران صحبت کردم گفتن به احتمال 99 درصد آزمون برگزار نمیشه!
1 سال داریم میخونیم 2 ماه مونده به آزمون این خبرو دادن
هرکسی خودشو برای این امتحان آماده کرده بیاد اینجا نظر بده یه کاری کنیم :sadsmiley:

خوب به احتمال 1%برگذار میشه!!!!!توکل به خدا.
دست از تلاش برندارین:smilies-azardl (181

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا