آینده شغلی سم شناسی

abed530

New member
من اینا رو از خودم نمیگم. هم خودم تحقیق کردم و هم فارغ التحصیل این رشته صحبت کردم

mikhak s

New member
سلام
یعنی اینکه هم بازار کار نداره و هم اینکه جایگاه

اينكه توي جاهاي مختلف(آزمايشگاه محيط زيستو... )نيرو ميگيرين قضيش چيه؟ گرفتن نيرو سخته يا نه كسايي ديگه رو ترجيح ميدن به سم شناسيا؟

karshenasgh

New member
خود دانشکده های دارو سازی هم از اینکه رشته های دیگه ای که پایه ضعیفی دارن، میان وارد این رشته میشن ناراضین و ترجیح میدن و تشویق هم میکنن که داروسازها وارد این رشته بشن!

mohamad21

New member
منم خیلی دلم به این رشته روشن نیست. به نظر منم مخصوصا اونایی که تازه از امسال میخان شروع به خوندن کنن اول خوب تحقیق کنن بعد این رشته را واسه کنکورشون انتخاب کنن. ما که دیگه امتحانمونو دادیم آب از سرمون گذشته.

mahtab khanom

New member
بچه ها پس چيكار كنيم من نا اميد شدم پس گياهپزشكا شما نظرتون چيه؟ چي بخونيم يا كلا نخونيم برا ادامه تحصيل؟:smiliess (11):

mohamad21

New member
بچه ها پس چيكار كنيم من نا اميد شدم پس گياهپزشكا شما نظرتون چيه؟ چي بخونيم يا كلا نخونيم برا ادامه تحصيل؟:smiliess (11):
اگه علاقه داری بخون. ولی اگه فقط به دنبال درامدی توی ایران با درس خوندن خیلی شانسی واسه کسب درآمد نداری. مگر در بعضی از رشته ها...

mikhak s

New member
آدم واقعا ميمونه چكار كنه ، آخه اين رشته بود ما خونديم؟:sad:

diptera

New member
؟؟

راست میگی به خدا .... آخه اینم رشته بود ما خوندیم ؟؟؟؟؟

diptera

New member
من علاقم حشره شناسیه .... اما از این که میبینم هییییییچ گرایشی بازار کار نداره شدیدا نا....را.....ح.....تم

mikhak s

New member
من علاقم حشره شناسیه .... اما از این که میبینم هییییییچ گرایشی بازار کار نداره شدیدا نا....را.....ح.....تم

باز بيماري و ... يه فرجي بهشون هست ولي حشره شناسي اصلا،*اگه ادامه ميدي بايد به خاطر علاقت باشه،*ماها چاره اي جز اين نداريم

abed530

New member
سلام بچه ها
بچه های گیاه پزشکی چقدر زیادن اینجا، علتش چیه؟

abed530

New member
راستش میخواستم سم بخونم ولی...
با چند نفر صحبت کردم بی خیال شدم
میگردم دنبال یه رشته دیگه

diptera

New member
از من میشنوی برو دنبال علاقت ...... چون تا 2-3 سال دیگه همممممممممممممه ی رشته ها میشن مثل هم .... بازار کار همشون داره ...ده میشه....... منم علاقم حشره است

abed530

New member
موفق باشی
من 2 واحد حشره پاس کردم خیلی درس خوب و جذابی بود

بالا