آینده شغلی رشته ایمنی شناسی

TUMS

Well-known member
دارم ، ممنون
راستی ایمنی قبول شدنش خیلی سخته؟ منظورم دانشگاهای تهرانه؟

یه وقت تعریف نباشه
برای من سخت نبود تازه کارآموز هم بودم گذشته از اینا آدم زرنگی نیستم جز متوسطای بودم

iranian girl

New member
بچه ها ما کارآموزی که بیمارستان بودیم اکثر پرسنل اگه نگم همه از وضعیت آزمایشگاهی ها ناراضی بودن و به ما توصیه میکردن اگه میتونیم دوباره بخونیم واسه یه رشته دکترا... بودن کسایی که داشتن ارشد هم میخوندن ولی میگفتن آزمایشگاه راهش بسته است.. زیر دست پاتولوژیستی و ارتقاء شغلی تو آزمایشگاه نیست یه ارشد همون کاریو میکنه که کاردان هم میکنه.. یعنی اگه رفتی ارشد باید تا تهش بری دکترا بگیری واسه استادی وگرنه آزمایشگاه زدن به این راحتی نیست.. هیأت علمی شدن هم تا حدودی بند پ میخواد... نمیدونم.. نظر شما چیه؟؟

afzalnia

New member
بچه ها ما کارآموزی که بیمارستان بودیم اکثر پرسنل اگه نگم همه از وضعیت آزمایشگاهی ها ناراضی بودن و به ما توصیه میکردن اگه میتونیم دوباره بخونیم واسه یه رشته دکترا... بودن کسایی که داشتن ارشد هم میخوندن ولی میگفتن آزمایشگاه راهش بسته است.. زیر دست پاتولوژیستی و ارتقاء شغلی تو آزمایشگاه نیست یه ارشد همون کاریو میکنه که کاردان هم میکنه.. یعنی اگه رفتی ارشد باید تا تهش بری دکترا بگیری واسه استادی وگرنه آزمایشگاه زدن به این راحتی نیست.. هیأت علمی شدن هم تا حدودی بند پ میخواد... نمیدونم.. نظر شما چیه؟؟

درست گفتن، بعد از اینکه دکترای علوم ازمایشگاهی رو برداشتن ، راه علوم ازمایشگاهی رو بستن و وابستش کردن!!!:mad_majidonline:
دیگه کاریش نمیشه کرد!:j58r36j3gcr4suxymup

arezoo90

New member
اره خب ....:sad:
ینی من میدونستم از اول....:65d6a5d6s: :p7977cujr38iyymsu8:

afzalnia

New member
بنظرمن بچهای علوم ازمایشگاهی باید شورش!!!!کنن!!!!:whistle:

بایشو که باید شورش کنن!!! اما کی؟کجا؟باکی؟!!! بچه های علوم آزمایشگاهی بیخیال ترین آدمای روی زمینن که حقشونو خلی راحت خوردن، اینا هم صداشون در نیومده!!!واسه همینه وضعیت شغلی ما اینقدر افتضاحه!!واسه همینه هرکاری دلشون میخواد باهامون میکنن و هر بلایی دلشون میخواد سرمون میارن!!!خبر جاهای دیگه رو ندارم، اما آزمایشگاهای بیمارستانی استان گیلان که همه خصوصی شده، یعنی محیطش اینقدر بد و افتضاحه که حتی امنیت شغلی هم نداری.چی بگم که دلم خونه:sad:

hirkania

New member
دوستان با عشق درس بخونین نه با اجبار ..........هر شغلی یه بهایی داره به قول شاعر
بهشت را به بها دهند نه به بهانه.......
پس تلاش کنین مطمئن باشین خدا نتیجه زحمت هیچ کسو بی نتیجه نمیزاره......
شاید یه روز گفتن فقط ایمونولوژیست ها بیان برا تشخیص و درمان آخه الان سرفصل درسای دکترای ایمونو تغییر کرده و 6 ماه دوره تو بیمارستان داره که یابد با دکتر همکاری کنی خیلی قشنگه .بخونین بخونین زیاد بخونین

zeindinho

New member
وای دوستان من هربار میام واسه ارشد ایمنی را انتخاب کنم باز یه طوری مردد میشم یکی میگه کار نیس یکی میگه مراکز تحقیقاتی محدوده هیچکس نمیدونه کدوم کشور واسه ایمنی بهتره?حداقلش کارامو انجام بدم برم یه جایی ک به علاقه ام بها بدن حس نکنم عمرمو الکی گذاشتم پای درس

Immunity

Well-known member
وای دوستان من هربار میام واسه ارشد ایمنی را انتخاب کنم باز یه طوری مردد میشم یکی میگه کار نیس یکی میگه مراکز تحقیقاتی محدوده هیچکس نمیدونه کدوم کشور واسه ایمنی بهتره?حداقلش کارامو انجام بدم برم یه جایی ک به علاقه ام بها بدن حس نکنم عمرمو الکی گذاشتم پای درس

شما فرد موفقی باشی خودون میان سراغت...البته این موفقیتو باس تو مقاله و پورپوزال نشونشون بدی...ناامیدنباشین فقط بخونید این مانع ردکنیم بقیش حله

drmajid45

New member
زحمت میخواد
همچی شما میگی کارامو بکنم برم خارج انگار میخوای بری پارک
شما مقاله نمره زبان معدل بالا داشته باش بعد بگرد دنبال استاد مرتبط با رزومت

Immunity

Well-known member
رشته سلولی ملکولی شنیدم واسه دانشمندشدن وخارج رفتن رشته عالییه....ولی توکشورما فقط میشه بادکتراش درس داد!!!!:13:

PMN

New member

به جز ایران تو همه کشورها همه رشته ها ارزش دارن و به کارتون بها میدن!

negin ka

New member
رشته سلولی ملکولی شنیدم واسه دانشمندشدن وخارج رفتن رشته عالییه....ولی توکشورما فقط میشه بادکتراش درس داد!!!!:13:

کشتی خودتو!!!!!!!!
توکشور خارج همه چی سرجاشه اینجا برعکسه!!!!!!!!
جالبه تو دانشگاه ما کسی ک میکروب خونده بود میومد ب ما آز ایمنی درس میداد بعد اونی که ایمنی خونده بود نمیدونم کجا بود!!!!!!!:auizz3ffy9vla57584x

negin ka

New member
بله ممنون!!!
خب همینه دیگه هی بهت گفتم درس بخون یه دانشگاه خوب قبول بشی گوش نکردی!!! افتادی دانشگاه تیپ بوووق:whistle:
خخخخخخخ.......کشور خارج کجاس؟؟

کجا تیپ بوقه!!!!!!!!!تازه تیپ یکی شده خخخخخخخخ
کشور خارج ؟!!!!!!!!!عاقا مثلا همین افغانستان خودمون خدایی با ارشد ایمنی برو اونجا ببین چقد بهت بها میدن!!!!!!!!ایران دیگه خیلی توسعه یافته این مدارکو ارزش نمینهد که!!!!!!!!

Immunity

Well-known member
کجا تیپ بوقه!!!!!!!!!تازه تیپ یکی شده خخخخخخخخ
کشور خارج ؟!!!!!!!!!عاقا مثلا همین افغانستان خودمون خدایی با ارشد ایمنی برو اونجا ببین چقد بهت بها میدن!!!!!!!!ایران دیگه خیلی توسعه یافته این مدارکو ارزش نمینهد که!!!!!!!!
اینوراس میگی یکی از برادران افغانیمون با ارشد رفته کشورش استاددانشگاه شده اونم بابرجی 6 تومن!!!:wacsmiley:

بالا