آيا واقعن معني زيبايي همينه؟

mahnam

New member
155-16060.jpg

شاید فقط یه خانم بدونه ،چقدر روی این صورت و موها کار شده ؛می بینین که یه عالمه آرایش داره ؛زشته؟
واقعیت اینه که زیبایی زیباست و همه دوست دارن .
اگه آرایش بد بود ؛باید حرام میشد ولی نیست و بلکه در یه جاهایی ثواب هم داره ...

مشکل جای دیگه است ...

ای ول ، همینه لیلا جون :applause:
نمی دونم چرا بعضیا اصرار دارن که آرایششون مثه نقاشی باشه
آرایش یعنی این ...
با وجود کار زیادی که رو این صورت شده اما چقد ملیحه... :(40):
ب ن : حالا که نگاه می کنم می بینم یه کمم شبیه منه ... :25r30wi:

آخرین ویرایش:

نوتر

New member
ای ول ، همینه لیلا جون
نمی دونم چرا بعضیا اصرار دارن که آرایششون مثه نقاشی باشه
آرایش یعنی این ...
با وجود کار زیادی که رو این صورت شده اما چقد ملیحه... :(40):
ب ن : حالا که نگاه می کنم می بینم یه کمم شبیه منه ... :25r30wi:

جدا رو این آرایش زیاد کار شده؟؟؟؟؟

یا من خیلی ساده م یا این خیلی حرفه ایه. مطمئنم اگه یه نظر سنجی بذارین بین آقایون سایت 99.9 درصدشون میگم عاغا این طبیعیه آرایش نداره.

پسر دهه شصتی هستیم دیگه

یا من خیلی ساده م یا این خیلی حرفه ایه. مطمئنم اگه یه نظر سنجی بذارین بین آقایون سایت 99.9 درصدشون میگم عاغا این طبیعیه آرایش نداره.

پسر دهه شصتی هستیم دیگه

خوب این یه آرایش حرفه ایه. گریمه. خانوما متوجه میشن. وقتی پاک بشه آقایون متوجه میشن. ینی با مقایسه قبل و بعد

mahnam

New member

پسر دهه شصتی هستیم دیگه

آره واقعا روش کار شده
آرایشگری که اینجوری کار کنه هنرمنده ، نه اینکه دلقک درست کنه!
حرفه ای که هست :motat: شما هم ساده نیستین ، اما خب قرار نیست که شما آقایون همه چیو بدونین ! اینا از اسراره ! :black_eyed: دهه 60 و 70 هم نداره!

Irin

New member
با تمام ارزشی که واسه دموکراسی و عقاید شخصی هر انسانی قایل هستم فک می کنم تو هر چیزی از جمله همین آرایش بهتره که حد تعادل رعایت بشه.

bioshimi@

Well-known member
اینکه تو اون عکس تو پست اول عنوان شده دختران سرزمین من اصلا نباید مطلق بش نگاه کرد. همه ی خانومای سرزمین ما که اینجوری نیستند. در هر صورت این افرادی که تو تصویر مشخص بود کاملا غیر طبیعی و غیر عادین.

نه نوترمطلق نيست درسته تو عكس اين ذكرشده ولي منظور اينه كه اينا كه نشون داده و اينجوري ميكنن ايرانين ...
...همه كه نيستن .. همه اينو ميدونيم...

setayesh71

New member
این عکسایی که یعنی از دخترای ایرانی گذاشتی که بیشتر به هیولا شبیهن !
دخترای ایرانی دیگه اینطوری هم نیستن یعنی تا این حد نیستن . اگرم باشن درصد کمی

varia

Well-known member
اول اینکه دختران سرزمینه من شبیه این عکسهایی که هست نیستند!

دوم اینکه دختر آقا بیل گیتس زیبایی رو تو یه چیز دیگه میبینه که افراد این عکس اونجوری نمیبینن!

چه خوب هست که اصلاح دنیامونو از خودمون شروع کنیم!

varia

Well-known member

پسر دهه شصتی هستیم دیگه

میگم که چیزه..............!!!

bioshimi@

Well-known member
اول اینکه دختران سرزمینه من شبیه این عکسهایی که هست نیستند!

دوم اینکه دختر آقا بیل گیتس زیبایی رو تو یه چیز دیگه میبینه که افراد این عکس اونجوری نمیبینن!

چه خوب هست که اصلاح دنیامونو از خودمون شروع کنیم!

عبارت دختران زيباي سرزمين من كه تو عكس ذكر شده منظور اينه كه اينا كه نشون داده و اينجوري آرايش ميكنن ايرانين ...
...همه كه نيستن .. همه اينو ميدونيم..ولي ديگه اينا كه ايرانين ...درسته كه تعدادشون خيلي اندك و نادر باشن
در ضمن اكثر دختراي ايراني خانومترين و خوشگلتري دختراي روي زمينن ما قصد بي احترامي به دختراي ايراني رو نداريم ..كه اگه چنين قصدي داشتيم شامل حال خودمونم ميشد..
بعدشم دختر اين اقاي بيل گيتس يا هركس ديگه زيبايي رو تو هرچي كه ميبينن مورد بحث نيست اينجا حرف ما نادرست بودن اين سبك ارايشه همين ....با تشكر از انتقاداتون:rose:

bioshimi@

Well-known member
155-16060.jpg

شاید فقط یه خانم بدونه ،چقدر روی این صورت و موها کار شده ؛می بینین که یه عالمه آرایش داره ؛زشته؟
واقعیت اینه که زیبایی زیباست و همه دوست دارن .
اگه آرایش بد بود ؛باید حرام میشد ولی نیست و بلکه در یه جاهایی ثواب هم داره ...

مشکل جای دیگه است ...

خيلي هم عااااالي ...:rose:

sakar

New member
آرایش یه هنره که همه ندارن این حقیقته
اما اینا تو این عکسا در واقع آرایش نکردن که زیبا بشن بلکه کاری کردن که متفاوت باشن و تو دید باشن و همه در موردشون حرف بزنن خوب یا بد براشون فرقی نمیکنه
خیلی خوبه کسیکه اینجوری آرایش میکنه هدفشو بدونه و بر اساس اون هدفش اینجوری آرایش کنه نه بر اساس تقلید از دختران سرزمین من
خوبه اعمالمون بر اساس اصول خودمون باشه نه بر اساس اینکه "پس چرا اینهمه آدم اینکارو میکنن"
متاسفانه الان تو جامعه همه خیلی دارن شبیه هم میشن
من که وقتی خیابون میرم فک میکنم همه مدلن یا بازیگرای هالیوودی که دارن از رو فرش قرمز رد میشن با ارایشای دختران سرزمین من ویه کیف مجلسی و کفش 20 سانتی.......
مشکل کجاست خدا میداند اما امیدوارم بندهاش راه حلشو پیدا کنن

varia

Well-known member
عبارت دختران زيباي سرزمين من كه تو عكس ذكر شده منظور اينه كه اينا كه نشون داده و اينجوري آرايش ميكنن ايرانين ...
...همه كه نيستن .. همه اينو ميدونيم..ولي ديگه اينا كه ايرانين ...درسته كه تعدادشون خيلي اندك و نادر باشن
در ضمن اكثر دختراي ايراني خانومترين و خوشگلتري دختراي روي زمينن ما قصد بي احترامي به دختراي ايراني رو نداريم ..كه اگه چنين قصدي داشتيم شامل حال خودمونم ميشد..
بعدشم دختر اين اقاي بيل گيتس يا هركس ديگه زيبايي رو تو هرچي كه ميبينن مورد بحث نيست اينجا حرف ما نادرست بودن اين سبك ارايشه همين ....با تشكر از انتقاداتون:rose:

بنده قصد بی احترامی و جدل نداشتم. اگه در انتخاب جملاتم بیشتر دقت نکردم عذر میخواهم.

ketabsabz

Well-known member
زیبایی اینن نیست که با هفت قلم آرایش که رو صورت سنگینی میکنه زیبا شی چون اون دیگه خودت نیستی ، تعریف زیبایی برای هر کسی متفاوته اما قطعا اینی نیست که تو عکسای پست اول میبینم ، آرایش در حد تعادل به نظرم خیلی هم لازمه برا یه دختر و در حد آراسته بودن

بالا