آمادگی برای ارشدآموزش بهداشت 93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

naseh

New member
میگم کتاب پیام نور من نوشته عباسعلی توسلی هستا....چاپ 82 !! بازم برم انتشارات سمت رو پیدا کنم....؟
بنظرتون خوندن واسه این رشته سخته؟؟؟ یعنی وقت شبانه روزی میخاد واسه خوندن؟؟؟ بعضی وقتا به سرم میزنه برم بشینم بازم اپید بخونم....ولی اونم اینده شغلی اش داغونتر از اموزش بهداشته....میدونم میتونما ...فقط ترس از اینکه نتوتم قبول شم و نتونم روانشناسی و جامعه شناسی ها رو خوب بفهمم و از عهداه اش بربیام....منو از ادامه راه باز میداره....وگرنه بهداشت و زیست کاری برام نداره....
شما درصد هاتون چند شده بود؟؟؟میبخشینا زیاد سوال میپرسم....چون من واقعا الان به یه راهنما نیاز دارم تا راهو اشتباه نرم.....ممنونم
نه پس اون نیست,باید حتما کتاب نظریه هاای جامعه شناسی توسلی انتشارات سمت رو بخونید
نه خوندن برای آزمون آموزش بهداشت بنظرم سخت نیست چون شمام پایه شو دارید,من رشته کارشناسیم علوم اجتماعی بود و کمی سخت بود برام,
برای روانشناسی و جامعه هم اگه با برنامه ریزی بخونید میتونیدیادبگیرید,هرچندکه اکثریت جامعه رو کم میزنند و روان هم در حد متوسط,بنظرم اگه شما زبانتون خوب باشه راحت میتونید قبول شید
درصدای من امسال
زیست 2-
زبان 5
بهداشت 35
روانشناسی 38
جامعه شناسی 50
رتبمم 128 قبولی کردستان

eglo

New member
سلام.ناصح محترم.چقدخوبه که شما بهم روحیه میدین....چون در ابتدای راهم...و احتمال داره با هر تلنگر منفی از ادامه راه باز بمونم....انشالا سعی میکنم شروع کنم و پیش برم....در اولین فرصت هم باید کتاب نظریه رو پیدا کنم....راستی کتاب درسنامه آموزش بهداشت انتشارات جامعه نگر چطوره؟؟3تا دانشجوی ارشد اموزش بهداشت نوشتن...خوبه ؟بخرمش؟...,واسه روانشناسی بخش روانشناسی اونو بخونم چطوره؟؟
همینطور کتاب هلیگارد نشر حیان....؟؟ آخه یه مقدار پول کنار گذاشتم واسه خرید کتاب....درگیری ذهنیم فقط جامعه شناسی و روان شناسیه...و پیدا کردن کتابهاش....انشالا باکمک های شما بتونم منابع درست رو انتخاب کنم.....
...بازم ممنونم.

تیام93

New member
سلام جناب تیام نگران نباشید هنوز وقت کافی مونده,به چند دور خوندن فکر نکنید,به فکر درک و یادگیری مباحث باشید
به نظر من از همین اول کاری کار با تست رو شروع کنید,چون اساس آزمون چه از آزمون کنکورتا دکترا,مهارت تکنیک تست زنی هستش,پس هرفصل یا مبحثی رو که میخونید,بعد بیاید تستش رو کارکنید,تا هم خودسنجی باشه برای خودتون و هم با نحوه آوردن سوال از اون مبتحث آشنا بشید و هم نقاط قوت و ضعف خود را شناسایی کنید
حتما برنامه ریزی کنید برای درس خوندنتون,و با برنامه جلو برید,کتاب جی پارک رو هم حتما هر 4تا جلدش رو بخونید,البته یه کتابی هست که خلاصه 4تا جلدش هست اگه گیرتون بیاد خوبه

سلام. مرسی از لطفتئن آقا ناصح..دقیقا دارم از راهنماییتون استفاده میکنم ..فعلا روان و جامعه میخونم..فصل یک جامعه رو الان تموم کردم.. تست بجز وریج که گفتین کتاب دیگه ای نیست که بتونم استفاده کنم مثلا جامعه در رشته های جامعه شناسی یا هر رشته علوم... بار اول که دارم میخونمش یک کم هنگ کردم چیکار کنم برا بار اوله یا نحوه خوندن اشتباهه؟ روان تا فصل2 دارم تموم میکنم اسونتر از جامعه است..چیکار کنم بفهمم.نظریه هارو که خوب می فهمم اما مثبت گرایی سخت بود میشه کمکم کنید..مرسی

naseh

New member
سلام. مرسی از لطفتئن آقا ناصح..دقیقا دارم از راهنماییتون استفاده میکنم ..فعلا روان و جامعه میخونم..فصل یک جامعه رو الان تموم کردم.. تست بجز وریج که گفتین کتاب دیگه ای نیست که بتونم استفاده کنم مثلا جامعه در رشته های جامعه شناسی یا هر رشته علوم... بار اول که دارم میخونمش یک کم هنگ کردم چیکار کنم برا بار اوله یا نحوه خوندن اشتباهه؟ روان تا فصل2 دارم تموم میکنم اسونتر از جامعه است..چیکار کنم بفهمم.نظریه هارو که خوب می فهمم اما مثبت گرایی سخت بود میشه کمکم کنید..مرسی
سلام تیام عزیز نگران نباش برای بار اول نظر یه جامعه شناسی خوندن همین جوریه,مبهم و درکش گنگه براتون
سعی کن این مکاتب رو که میخونی ,از هرمکتب و نظریه پردازای مکتب مربوطه نکته برداری کن و جلوی چشمت باشه که هر جا وقت آزاد داشتی مرور کنی و یاد بگیری
این کتاب تست کاظمی جامع ترین کتاب تسته,اونم اومده از مکاتب و نظریه پردازای مربوط به هرمکتب تست آورده,با کتاب توسلی مکمل استفاده کنید جواب میده

naseh

New member
سلام.ناصح محترم.چقدخوبه که شما بهم روحیه میدین....چون در ابتدای راهم...و احتمال داره با هر تلنگر منفی از ادامه راه باز بمونم....انشالا سعی میکنم شروع کنم و پیش برم....در اولین فرصت هم باید کتاب نظریه رو پیدا کنم....راستی کتاب درسنامه آموزش بهداشت انتشارات جامعه نگر چطوره؟؟3تا دانشجوی ارشد اموزش بهداشت نوشتن...خوبه ؟بخرمش؟...,واسه روانشناسی بخش روانشناسی اونو بخونم چطوره؟؟
همینطور کتاب هلیگارد نشر حیان....؟؟ آخه یه مقدار پول کنار گذاشتم واسه خرید کتاب....درگیری ذهنیم فقط جامعه شناسی و روان شناسیه...و پیدا کردن کتابهاش....انشالا باکمک های شما بتونم منابع درست رو انتخاب کنم.....
...بازم ممنونم.
سلام عزیز خواهش میکنم بخونید توکل به خدا
بله کتاب درسنامه آموزش بهداشت جامعه نگرخیلی خوبه حتما تهیه کنید,بعدیه کتاب دیگه ای هم هست بنام 1000نکته بهداشت عمومی اونم خوبه,برید تو فروشگاه سایت علوم پزشکی بعدآموزش بهداشت رو بزنید کتابای خوبی داره برای آزمون
برای روانشناسی هیلگارد انتشارات رشد رو معرفی کردند و من اونو خوندم
و درآخرنفهمدم منظورتونو از این سوال :واسه روانشناسی بخش روانشناسی اونو بخونم چطوره؟؟

eglo

New member
منظورم این بود که اگه کتاب هلیگارد رو پیدا نکردم...بخش روانشناسی درسنامه رو بخونم کفایت میکنه یا نه؟؟؟
ممنون از راهنمایی هاتون....و اینکه واسه ما وقت میذارین....

تیام93

New member
سلام تیام عزیز نگران نباش برای بار اول نظر یه جامعه شناسی خوندن همین جوریه,مبهم و درکش گنگه براتون
سعی کن این مکاتب رو که میخونی ,از هرمکتب و نظریه پردازای مکتب مربوطه نکته برداری کن و جلوی چشمت باشه که هر جا وقت آزاد داشتی مرور کنی و یاد بگیری
این کتاب تست کاظمی جامع ترین کتاب تسته,اونم اومده از مکاتب و نظریه پردازای مربوط به هرمکتب تست آورده,با کتاب توسلی مکمل استفاده کنید جواب میده

سلام..وقتتون بخیر..ممنونم که کمک می کنید..بازم سوال دارم: مباحث جلد2 خیلی مهمن؟ هر جا رفتم و گشتم و پرسیدم پیدا نشد!!!!
سوال دیگه: من برا روانشناسی تستی نتونستم پیدا کنم فقط از اینترنت 618تست از سایت پزشکان آینده گرفتم همین..فکر میکنم کافی نیست..اگه تست کلا بدستم نرسه با کتاب خواندن میشه امیدی داشت؟
از طرفی اینکه گفتم ترس دارم ازینکه مبادا تموم نشه آخه وقت ندارم کافی بخونم..کارهای جانبی ضروری زیاد دارم ..از طرفی ارشد هم برام مهمه... میشه لطف کنید بگید از کی شروع و روزی چند ساعت میخوندین؟ یا بنظرتون چند ساعت بخونم کفایت میکنه؟ مرسی آقا ناصح.... روزگارتون خوش

آخرین ویرایش:

mw.ashel

New member
%D8%B1%D8%A7%D8%B2%20%D9%85%D9%88%D9%81%D9%82%DB%8C%D8%AA.jpg

naseh

New member
سلام..وقتتون بخیر..ممنونم که کمک می کنید..بازم سوال دارم: مباحث جلد2 خیلی مهمن؟ هر جا رفتم و گشتم و پرسیدم پیدا نشد!!!! میگن باید بری تهرانی جایی, طوری عنوان میشه که انگار تهران همسایه دیوار به دیوار خونه مونه که پپیاده و با اراده برم... هرچند 3تا جلد دیگه رو از تهران اینترنتی گرفتم.. از صب نخوندم و فقط دنبال این کتاب و سردرد و.....حالا بعد 3-4ساعت گشتن اینترنتی یک سایتی پیدا کردم که 3عدد داره.بنظرتون خریدنش واجبه؟ خسته م کرده این کتاب..
سوال دیگه: من برا روانشناسی تستی نتونستم پیدا کنم فقط از اینترنت 618تست از سایت پزشکان آینده گرفتم همین..فکر میکنم کافی نیست..اگه تست کلا بدستم نرسه با کتاب خواندن میشه امیدی داشت؟
از طرفی اینکه گفتم ترس دارم ازینکه مبادا تموم نشه آخه وقت ندارم کافی بخونم..کارهای جانبی ضروری زیاد دارم ..از طرفی ارشد هم برام مهمه... میشه لطف کنید بگید از کی شروع و روزی چند ساعت میخوندین؟ یا بنظرتون چند ساعت بخونم کفایت میکنه؟ مرسی آقا ناصح.... روزگارتون خوش
سلام تیام خان لازم نسیت بیای هر4تاجلدشو بگیری وبخونی,این کتاب خلاصه شده ی 4تاجلدشو بگیرخیلی خوبه,اسمش خلاصه درسنامه پزشکی پیشگیری و پزشکی اجتماعی :مولف ک.پارک:ویراستار:دکترمحمودبهزاد:انتشارات گپ
تلفن:0216957132
0216490719و20
09123257500
برای روانشناسی هم سرچ کن کتاب خلاصه شده زمینه روانشناسی هیلگارد انتشارات رشدمیشه پیداکرد اگرم پیدانکردی براتون پیدامیکنم
درمورد خوندن خودمم بگم که من 2سال ارشدآموزش بهداشت شرکت کردم پارسال حدودا4ماه روزی حدودا 6تا8ساعت خوندم ولی چون رشته کارشناسیم علوم اجتماعی بودیه کم سخت بود برام و البته یک ماه وقتموبیخود باخوندن زیست هدر دادم که مهم نبود,کلا پارسال آشنا نبودم باآموزش بهداشت وشیوه خوندنش,حالا هم امسال دوماه خوندم وروزی حدودا 8ساعت و اولویت اولم سنندج قبول شدم
کلا زیاد استرس قبول شدنو نداشته باش مطئن باش قبول میشی

naseh

New member
منظورم این بود که اگه کتاب هلیگارد رو پیدا نکردم...بخش روانشناسی درسنامه رو بخونم کفایت میکنه یا نه؟؟؟
ممنون از راهنمایی هاتون....و اینکه واسه ما وقت میذارین....
نه حنما باید هیلگارد رو بخونی و خیلی مهمه و در کنارش کتاب تست و کتاب خلاصه شو بتونی پیداکنی که عالیه

parnia

New member
سلام تیام خان لازم نسیت بیای هر4تاجلدشو بگیری وبخونی,این کتاب خلاصه شده ی 4تاجلدشو بگیرخیلی خوبه,اسمش خلاصه درسنامه پزشکی پیشگیری و پزشکی اجتماعی :مولف ک.پارک:ویراستار:دکترمحمودبهزاد:انتشارات گپ
تلفن:0216957132
0216490719و20
09123257500
برای روانشناسی هم سرچ کن کتاب خلاصه شده زمینه روانشناسی هیلگارد انتشارات رشدمیشه پیداکرد اگرم پیدانکردی براتون پیدامیکنم
درمورد خوندن خودمم بگم که من 2سال ارشدآموزش بهداشت شرکت کردم پارسال حدودا4ماه روزی حدودا 6تا8ساعت خوندم ولی چون رشته کارشناسیم علوم اجتماعی بودیه کم سخت بود برام و البته یک ماه وقتموبیخود باخوندن زیست هدر دادم که مهم نبود,کلا پارسال آشنا نبودم باآموزش بهداشت وشیوه خوندنش,حالا هم امسال دوماه خوندم وروزی حدودا 8ساعت و اولویت اولم سنندج قبول شدم
کلا زیاد استرس قبول شدنو نداشته باش مطئن باش قبول میشی

همش 2 ماه؟؟؟؟؟ :smiliess (11):.....خو پس خیلی وقت دارم....:a2d3:

- - - Updated - - -

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mohana

naseh

New member
همش 2 ماه؟؟؟؟؟ :smiliess (11):.....خو پس خیلی وقت دارم....:a2d3:

- - - Updated - - -
بله 7ماه و خورده ای وقت دارید
مطمئننا اگه خوب و بابرنامه بخونید قبول میشید
تاجایی که میتونید بعد خوندن هرمبحث تستشو کار کنید,تاهم مروربشه براتون و هم به مباحثی که یادنگرفتیدیا گرفتید آگاه باشید

mahsa.

New member
ممنونم ناصح عزیز که با حوصله به سوالات بچه ها جواب میدی امیدوارم تا اخرش همیت جوری با انرزژی پیش برین.

تیام93

New member
سلام .. ممنون آقا ناصح .. راهنماییتون واقعا مفید بود. بنظرتئن جامعه رو چطوری خلاصه برداری کنم خوبه؟ حس میکنم خلاصه برداریم مفید نیست البته فقط از همین درس!! من کلا دوران تحصیل رو با خلاصه درس میخوندم اما این درس فکر میکنم نحوه خلاصه رو باید عوض کنم میشه راهنماییم کنید لطفا؟ تشکر

mahsa.

New member
سلام .. ممنون آقا ناصح .. راهنماییتون واقعا مفید بود. بنظرتئن جامعه رو چطوری خلاصه برداری کنم خوبه؟ حس میکنم خلاصه برداریم مفید نیست البته فقط از همین درس!! من کلا دوران تحصیل رو با خلاصه درس میخوندم اما این درس فکر میکنم نحوه خلاصه رو باید عوض کنم میشه راهنماییم کنید لطفا؟ تشکر

دوست من هرچند مخاطب سوالتون من نبودم ولی به نظر من جامعه شناسی قابل خلاصه نویسی نیست
ناصح عزیز اگه راهکاری داری بگو منم استفاده کنم چون برای آزمون دکترا هم جامعه شناسی رو داریم.

تیام93

New member
دوست من هرچند مخاطب سوالتون من نبودم ولی به نظر من جامعه شناسی قابل خلاصه نویسی نیست
ناصح عزیز اگه راهکاری داری بگو منم استفاده کنم چون برای آزمون دکترا هم جامعه شناسی رو داریم.

سلام..ممنون از راهنماییتون مهساخانوم ... بنظرخودتون چطوری بخونم که راحتتر باشه؟ البته منم در خلاصه برداری همین مشکل دارم که حس میکنم قابل نت برداری نیست ..فکر میکنم بنوعی دارم کل کتاب رو با جملات کوتاهتر یادداشت میکنم ولی چون تمام خوندنام با خلاصه برداری بوده فکر میکنم بدون خلاصه به نتیجه مطلوب نخواهم رسید!! از طرفی خیلی هم وقتمو میگیره و .. اینکه کلا باهاش رابطه خوبی ندارم هرچند امروز برام سبکتر شده بحث زبان فصل 4 میخونم اما بسیار به کندی پیش میرم...
آخرین ویرایش:

naseh

New member
سلام به شما هردوعزیز مهسا و تیام
به نظر من جامعه شناسی روهمش با نکته برداری سخت بشه یاد گرفت,مگرفقط یه لیستی از مکتبها همراه با نظریه پردازان مربوط اون مکتب و اگرهم حوصله داشتید یکی دو پاراگراف از کلیات نظریه هر نظریه پرداز رو بنویسید
برای اینکه بخوایداصول و مفاهیم ونظریه های جامعه شناسی رو یاد بگیریدوایشالا برای دوران مقطع ارشد ودکتراهم استفاده کنید,باید حتما خوب یاد بگیرید نه اینکه به حفظ کردن بسنده کنید
درضمن من دوسه تا فایل نظریه جامعه شناسی گیر آوردم که اینجا برای شما دوستان میذارم تا استفاده کنید

naseh

New member
دوستان اینجا ایمل هاتونو بذارید که چندتا نظریه جامعه شناسی دارم تا بفرستم براتون

eglo

New member
سلام بر دوستان محترم....خداروشکر کتاب نظریه های جامعه شناسی رو خریدم...فصل 1کلیات رو خوندم.....چند صفحه از فصل2 رو هم خوندم....واقعا برای ما که همیشه مباحث علوم تجربی خوندیم درک این طور مطالب سخته....ولی میخونیم دیگه....به نظر شما لازم نیست که خیلی ریز خونده بشه ؟نه؟؟؟؟
حجم زیاد کتاب آدم رو به استرس می اندازه.....خدارحم کنه.... راستی ذقت کردین تاپیک ما خیلی خلوته...؟؟ انگار فقط من و تیام داوطلب ارشدیم....:smiliess (12):

[

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا