آمادگی برای ارشدآموزش بهداشت 93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

تیام93

New member
بچه ها واسه تكنولوژي آموزش بهداشت هيچ تستي نميشه زد؟يعني فقط بخونيم؟

سلام.. من هم برام همین سوال پیش اومد؟
و اینکه من از تکنو 2کتاب روش وفنون تدریس با مقدمات تکنو دارم ، بنظرتون لازمه دنبال کتاب اصول و مبانی آموزش بهداشت محسن صفاری هم باشم؟

واینکه باتوجه به نبودن بهداشت خالد رحمانی در منابع ذکر شده ،میشه از کتاب 5000آزمون این نویسنده استفاده کرد؟ یعنی بعنوان نمونه سوال میتونه مفید باشه؟

mina_shbn

New member
سلام.. من هم برام همین سوال پیش اومد؟
و اینکه من از تکنو 2کتاب روش وفنون تدریس با مقدمات تکنو دارم ، بنظرتون لازمه دنبال کتاب اصول و مبانی آموزش بهداشت محسن صفاری هم باشم؟

واینکه باتوجه به نبودن بهداشت خالد رحمانی در منابع ذکر شده ،میشه از کتاب 5000آزمون این نویسنده استفاده کرد؟ یعنی بعنوان نمونه سوال میتونه مفید باشه؟
فكر كنم سوالاي اصلي از كتابهاي اصول و مباني آموزش بهداشت بياد،حسم بهم ميگه

سلام دوستان خسته نباشید . من جامعه تا فصل کارکرد گرایی خوندم.
اگه دوست دارین تو تاپیک جامعه هر شب تست بذاریم این پست لایک کنید . من امشب ساعت حدود 11:30 میام و چند تا تست میذارم.
اگه همکاری کنید میتونیم یه تاپیک عالی داشته باشیم و انشالله جامعه رو تو آزمون امسال با در صد بالا بزنیم.
منتظر حضورتون هستم.:smilies-azardl (113

سلام وقت بخیرمامان علی کوچولو بنا به سفارش شما کتاب جامعه توسلی روخوندم.بازم به سفارش شما میخام کتاب روانشناسی هیلگارد رو بخونم.میشه لطف کنی بگی واسه آموزش بهداشت،تکنولوژی آموزشی وبهداشت عمومی شما چه رفرنسی رومطالعه میکنی.سپاسگزارم

سلام وقت بخیرمامان علی کوچولو بنا به سفارش شما کتاب جامعه توسلی روخوندم.بازم به سفارش شما میخام کتاب روانشناسی هیلگارد رو بخونم.میشه لطف کنی بگی واسه آموزش بهداشت،تکنولوژی آموزشی وبهداشت عمومی شما چه رفرنسی رومطالعه میکنی.سپاسگزارم

سلام عزیزم . ببخشید که دیر پاسخ دادم. دو روز به نت دسترسی نداشتم.
من فعلا" برای بهداشت جی پارک از فصل 2 شروع کردم. چون دوستان گفتن فصل 2و3 مهم ترن. بعدش میخوام فصول تعیین شده کتاب جامع بهداشت عمومی از حسین حاتمی رو بخونم. که تو پستای قبل هم لینک دانلود و هم اسم گفتارارو نوشتیم. برای تست هم 100 نکته در آزمون بهداشت عمومی باقیانی مقدم رو دام.
تکنولوژی آموزشی دکتر احدیان رو هم تیام عزیز لطف کردن تو پستای قبل عکسشو گذاشتن به همراه راهنمای شیر مادر.
اصول ومبانی آموزش بهداشت صفاری رو هم پیدا نکردم یعنی چاپش تموم شده و گفتن که یک ماهه دیگه میاد بازار. روش ها و فنون تدریس حسن شعبانی رو هم دارم میخونم. دو فصل اولش رو خوندم.
گفته بودی درسنامه جامع رو داری از تستا و خلاصه اش حتما" استفاده کن.
موفق باشی عزیزم:thanks:
فعلا" همینا...

mw.ashel

New member
1FreeMan.Net-Success-Stickerxd1.jpg

ali2013

New member
سلام دوستان . کسی کتاب تست برای تکنولوژی اموزش رو سراغ داره لطفا اگر راهنماییی کردید بگید از کجا کیتونم راحت تهیه کنم ممنون

تیام93

New member
سلام دوستان . کسی کتاب تست برای تکنولوژی اموزش رو سراغ داره لطفا اگر راهنماییی کردید بگید از کجا کیتونم راحت تهیه کنم ممنون

سلام... سال نو همه دوستان مبارک باشه و موفق باشید در این سال
علی اقا من هم نتونستم بخونم قسمت بشه از الان دوباره شروع میکنم..... اما بقول شما من هم نتونستم تست این درس نه پیدا کنم ونه کتابش بخونم
من هم منتظر جواب دوستانم... اما سوال:
حالا که تکنو رو اضافه کردن بنظرشما دوستان بگید بهم که سوالاتش باید جدا باشه و ضریب 3هست یعنی تعداد سوالات 45تاست؟ یعنی وقت ازمون از 160دقیقه به 200 افزایش پیدا میکنه یا با بهداشت میاد؟

ali2013

New member
سلام... سال نو همه دوستان مبارک باشه و موفق باشید در این سال
علی اقا من هم نتونستم بخونم قسمت بشه از الان دوباره شروع میکنم..... اما بقول شما من هم نتونستم تست این درس نه پیدا کنم ونه کتابش بخونم
من هم منتظر جواب دوستانم... اما سوال:
حالا که تکنو رو اضافه کردن بنظرشما دوستان بگید بهم که سوالاتش باید جدا باشه و ضریب 3هست یعنی تعداد سوالات 45تاست؟ یعنی وقت ازمون از 160دقیقه به 200 افزایش پیدا میکنه یا با بهداشت میاد؟

فک نکنم خب جای زیست تکنو رو بزار حساب کن شاید ده دیقه بفرقههه

eglo

New member
سلام سال نو مبارك....اگه ضريب 3 هست پس 30تا سوال مياد....

ali2013

New member
زیست ما حذفیدهههههههههههه بعد عید چقد نگاه کردین بچه ها من که اصلا نتونستم نگا کنم واییییی دارم دیونه میشمممممممممممممم

ali2013

New member
سلام فرایند تجزیه زباله در روش مکانیکی تبدیل به کود طی چند ماه به اتمام می رسد ؟ تو کتاب نوشته 4-6ماه اما تو کلیدها 1-1.5 ماه رو صحیح زده کدومش درسته ؟

mahsa.

New member
سلام فرایند تجزیه زباله در روش مکانیکی تبدیل به کود طی چند ماه به اتمام می رسد ؟ تو کتاب نوشته 4-6ماه اما تو کلیدها 1-1.5 ماه رو صحیح زده کدومش درسته ؟
سلام متن کتاب صحیح هستش.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا