آمادگی برای آزمون ارشد آموزش بهداشت92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

Persian-Masoud

New member
ماکه ارشد رو بوسیدیم گذاشتیم کنار. بیخیال استخدامی هم شدم توی بیمارستان.
زدم توی کار آپارتمان سازی. فقط میدونم توی یک سال درآمد 30 سال کار توی بیمارستان رو در میارم.
در این مملکت درس هیچ ارزشی نداره.

mahsa.

New member
سلام مهسا خانم چه خبرحالتون خوبه؟
یه سوال داشتم هرچی برنامه ریزی میکنم نمیرسم زیست رو بخونم میخوام دروس بهداشت و جامعه وروانشناسی رو خوب بخونم.بنظرشما مشکلی برام پیش نمیاد؟
سلام ممنونم

زیست یه هفته هم بخونی کافیه

naseh

New member
ماکه ارشد رو بوسیدیم گذاشتیم کنار. بیخیال استخدامی هم شدم توی بیمارستان.
زدم توی کار آپارتمان سازی. فقط میدونم توی یک سال درآمد 30 سال کار توی بیمارستان رو در میارم.
در این مملکت درس هیچ ارزشی نداره.
سلام آقا مسعود کار خوبی کردی چون درس خوندن در جامعه ما فقط ارزش معنوی و فکری شخصی داره که متاسفانه جامعه ما هم روح سرمایه داری گرفته و فقط برای پول ارزش قایلند نه سواد
ارزش پولی مدرک هم فقط محدود به چندرشته خاص است
خدا آخرعاقبت این همه جوانان تحصیلکرده ی بیکاررو بخیرکنه

naseh

New member
سلام ممنونم

زیست یه هفته هم بخونی کافیه
سپاس مهسا خانم
سه هفته مونده تا آزمون.دیگه نمیرسم زبان و زیست بخونم.الان روی جامعه شناسی و روانشناسی مسلطم.دروس بهداشت رو هم دارم خوب میخونم
خداکنه با این سه درس بتونم قبول شم

biosta

Well-known member
روز قبل از کنکور درس نخوانیم و یا خیلی کم درس بخوانند
احساسمان را در مورد آزمون و روز قبل از آزمون مثبت کنیم به طوری که گویا قراره اتفاقی خوب بیفته .
روزهای قبل از آزمون زیادتر بخوابیم و وقتی به رخت خواب برویم که احساس خواب الودگی می کنیم .
صبح آزمون به موقع بیدار شویم تا که کارهایمان را با آرامش انجام دهیم .صبح آزمون کمی ورزش کنیم .
در جلسه آزمون تمایل نداشته باشید که به همه ی سوالات پاسخ دهید حتی اگر مبحث مربوطه را خوانده باشید .
منظورم این هست که سوالاتی را که وقت گیر هست و یا یاد ندارید را با تکنیک های تست زنی بگذرید.
تکنیکی داریم به نام تکنیک حداقل سوال یعنی قبل از کنکور تعداد سوالاتی را که در هر درس می خواهیم به آن جواب ندهیم را مشخص کنیم ! این طوری بهتر می توانیم در مورد واب دادن یا ندادن سوالات در هنگام برخورد با سوالی سخت تصمیم بگیریم و آرامش بیشتری را می توانیم بدست آوریم .
کنکور همچون دوی با مانع هست یعنی داوطلب باید تشخیص بده که از چه سوالی بگذرد و جواب ندهد بعضی سوالات برای جواب ندادن طرح شده اند .همه سوالات برای جواب دادن نیست برای این هست که تشخیص داده سوال داوطلب داوطلبی باهوش هست و به موقع بعضی سوالات سخت و طولانی را نزده می گذارد یا این که روی سوال گیر میکنه و نتونه به ادامه ی سوالات برسه و بعد در ادامه به علت عجله باعث بی دقتی می شود پس رتبه شما ارتباط مستقیمی با کنترل هیجانات و eqشما
. دارد

sabaa

New member
سلام یه سوال داشتم این دفترچه سوالات بعد از امتحان مال خودمونه یا میگیرن ازمون ؟

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا