آزمون 23 mhlh

TUMS

Well-known member
من کتاب کیت و تازه خریدم و سال بعد میخوام آزمون شرکت کنم به نظرتون خوب بود از الان روش برنامه ریزی کنم؟
به غیر از کیت چه کتاب دیگه ای رو پیشنهاد میکنید
توی دو روز میشه همه لیسنینگ هاش را خوند نیازی نیست از الان روش برنامه ریزی کنید تازه معلوم نیست اونجا سر جلسه بلندگوهاش چطور باشن بهت نزدیک باشن دور باشن
به خاطر همین نمیشه روی این قسمت برنامه ریزی کنید
ولی در کل لیسنینگتون را قوی کنید
ما که از این بابت بد شانسی آوردیم

دوستانی که تو آزمون شرکت کردن، امکان بیرون آوردن دفترچه سوالات از سر جلسه هست؟ یا مثلاً عکس گرفتن با موبایل؟ واقعاً مسخره ست که هیچ نمونه سوالی از این آزمون موجود نیست

نه امکانش نیست به خاطر اینکه موبایل ها را باید بدی تحویل
بعدشم قبل از اینکه پاسخنامه را جمع کنن اول دفترچه ها را جمع میکنن هههههههه
البته نمونه سوالاش هست !

shabsevda

New member
به نظر من که سوالاش خیلی ساده بود و کسی که زبانش در حد متوسط باشه یا اینکه کتاب کیت و لغات ضروری تافل رو بخونه میتونه قبول شه ولی امان از لیسینینگا که که کاملا بستگی به شانست داره که کجا بشینی و حوزه ی امتحانیت کجا باشه! من که خیلی ناراحت شدم که حوزه تبریز انقدر افتضاح امتحانو برگزار کرد و همه بلا استثنا بخش شنیداری رو شانسی جواب دادن! 30 سوال خیلی زیاده و باید حوزه های امتحانی از نظر امکانات بررسی بشن یا اگه واقعا نمیتونن امکاناتشونو درست کنن تعداد سوال این بخش رو کم کنن! وزارت بهداشت انگار میخواد فقط پول بچه ها رو واسه هر دوره امتحان بگیره و عین خیالش نیست که چه جوری آزمونو برگزار میکنه!نمیدونم جایی میشه به شیوه ی برگزاری این آزمون اعتراض کرد؟؟؟؟؟؟

آخرین ویرایش:

shida

New member
سلام بچه ها ، تافل کیت رو تو سایت میتونم پیدا کنم یا نه ؟ من سرچ کردم نمیدونم کدومه ، شما سایتش رو میدونین؟؟؟ من دوره بعدی آزمون یعنی 20 شهریور میخوام شرکت کنم ولی وقت زیادی واسه خوندنش نذاشتم نمیدونم ثبت نام کنم یا نکنم ؟؟؟؟؟هنوز هم پایان نامه ارشد شروع نکردم ، نمیدونم بذارم سال بعد یا شهریور بدم!!!!:21::smiliess (7):

Hamidvet

New member
سلام بچه ها ، تافل کیت رو تو سایت میتونم پیدا کنم یا نه ؟ من سرچ کردم نمیدونم کدومه ، شما سایتش رو میدونین؟؟؟ من دوره بعدی آزمون یعنی 20 شهریور میخوام شرکت کنم ولی وقت زیادی واسه خوندنش نذاشتم نمیدونم ثبت نام کنم یا نکنم ؟؟؟؟؟هنوز هم پایان نامه ارشد شروع نکردم ، نمیدونم بذارم سال بعد یا شهریور بدم!!!!:21::smiliess (7):

سلام دوست عزیز!

میتونید کتاب تافل کیت رو از سایت های زیر خریداری کنید:

TOEFL Test Preparation Kit ETS with CD

دانلود کتاب ها و نرم افزارهای آزمون تافل -دانلود-كتاب-آموزش - صفحه 3

مکانیزاسیون و مکانیک بیوسیستم دانلود کتاب کیت به همراه فایل های صوتی (سی دی) - TOEFL Test Preparation Kit ETS with CD

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mahsaa

Hamidvet

New member
به نظر من که سوالاش خیلی ساده بود و کسی که زبانش در حد متوسط باشه یا اینکه کتاب کیت و لغات ضروری تافل رو بخونه میتونه قبول شه ولی امان از لیسینینگا که که کاملا بستگی به شانست داره که کجا بشینی و حوزه ی امتحانیت کجا باشه! من که خیلی ناراحت شدم که حوزه تبریز انقدر افتضاح امتحانو برگزار کرد و همه بلا استثنا بخش شنیداری رو شانسی جواب دادن! 30 سوال خیلی زیاده و باید حوزه های امتحانی از نظر امکانات بررسی بشن یا اگه واقعا نمیتونن امکاناتشونو درست کنن تعداد سوال این بخش رو کم کنن! وزارت بهداشت انگار میخواد فقط پول بچه ها رو واسه هر دوره امتحان بگیره و عین خیالش نیست که چه جوری آزمونو برگزار میکنه!نمیدونم جایی میشه به شیوه ی برگزاری این آزمون اعتراض کرد؟؟؟؟؟؟

آره واقعا قبول دارم که تو خیلی حوزه ها در حق بچه ها اجحاف میشه ؛ باید اعتراض کرد ... :65d6a5d6s:

nbio

New member
بچه ها من میخوام ازمون بعدی رو شرکت کنم اونم ازمایشی اخه شنیدم اعتبارش دو ساله من تازه امسال ارشد دادم میشه یکی راهنماییم کنه چه کتابی رو بخونم ؟؟

chatre

New member
چه نمره ای بشیم مجاریم که در آزمون شهریور ثبت نام کنیم ؟

Hamidvet

New member
چه نمره ای بشیم مجاریم که در آزمون شهریور ثبت نام کنیم ؟

اگر نمره بین 45 تا 50 بیارید میشه مشروط ثبت نام کرد (یعنی بشرطی که بعدا اگر phd قبول شدید، دوباره باید آزمون بدید و بالای 50 بیارید) و اگر نمرتون همون اول بالای 50 باشه دیگه مشکلی نیست.

chatre

New member
یعنی الان شهریور رو ثبت نام نکنیم .آزمون دکترا که دادیم بعدا بالای 50 بیاریم نه خود 50. درست متوجه شدم؟ برای همه رشته ها این شرط هست؟

Hamidvet

New member
یعنی الان شهریور رو ثبت نام نکنیم .آزمون دکترا که دادیم بعدا بالای 50 بیاریم نه خود 50. درست متوجه شدم؟ برای همه رشته ها این شرط هست؟

فرقی نمیکنه اگر میخواید دکترای وزارت بهداشت شرکت کنید، این شرط برای زبان هست.

autumn65

New member
من 53 شدم:(50): تو حوزه تبریز فک نکنم کسی تونسته باشه لسینینگ جواب بده،

shida

New member
آفرین ، دوستان میشه بگین چی کار کردین و چی خوندین نمراتتون خوب شده ! من شهریور میخوام بدم ولی زیاد نخوندم ولی واسه آزمایشی برای اولین بار میدم یه کم آشنا بشم !!! ولی کتابای که خوندین بگین که دیگه یهو نمرم زیر 40 نشم!!!!

TUMS

Well-known member
65 شدم متاسفانه !

لیسنینگ را خیلی خراب کرده بودم شده بودم 10 از 30 !!

بقییه اش خوب بود

biotechnologist

New member
دوستان لطفا بگید چی خوندید.من میخوام شهریور شرکت کنم، هنوز هیچی نخوندم.

TUMS

Well-known member
من اسنشیال تونستم یخونم و لیسنینگ های کیت
به مدت یه هفته

- - - Updated - - -

من اسنشیال تونستم یخونم و لیسنینگ های کیت
به مدت یه هفته

بالا