آزمون ورودی دوره دکتری تخصصی ( Ph.D ) سال تحصیلی 93-94

rozeabi

New member
وزارت علوم بودم ولی میگن جناب دکتر. ن. د پدرکشتگی با کسانی که از nigeb میان داره
nigeb چیه؟
چی بگم واللا. حالا باید کارنامه ها بیان ببینم مصاحبه به من چند دادن. کلا مصاحبه ی ژنتیک معلوم بود زیاد رو حساب و کتاب نیست. شما فکر کن شنبه شش نفر بودن پنج شنبه عصر چهار نفر. نمی دونم این طبیعیه یا نه؟ خوبه باز کتبیتون خوب بوده. فکر می کنم منم باید کلا بی خیال مصاحبه و سی وی بشم و بچسبم به کتبی.

rozeabi

New member
من که بورسیه اومده واسم میرررررم :thumbsupsmileyanim:
خوبه پس. یه رفیب کمتر شد:)) از شوخی بگذریم خیلی خوبه. تبریک میگم. :rose:

- - - Updated - - -

من که بورسیه اومده واسم میرررررم :thumbsupsmileyanim:

silk

New member

- - - Updated - - -

دانشگاه ها و اساتید ایران در حد من نیستن :5:

jamzilan

New member
پژوهشگاه ژنتیک
nigeb چیه؟
چی بگم واللا. حالا باید کارنامه ها بیان ببینم مصاحبه به من چند دادن. کلا مصاحبه ی ژنتیک معلوم بود زیاد رو حساب و کتاب نیست. شما فکر کن شنبه شش نفر بودن پنج شنبه عصر چهار نفر. نمی دونم این طبیعیه یا نه؟ خوبه باز کتبیتون خوب بوده. فکر می کنم منم باید کلا بی خیال مصاحبه و سی وی بشم و بچسبم به کتبی.

alireza-ja

New member
nigeb چیه؟

پژوهشگاه ملی مهندسی ژنتیک و زیست فناوری

rozeabi

New member
رز آبی جان ناراحت شدم قبول نشدی سخته ولی میدونم که ارادت قوی هست
ایشالا سال بعد با بهترین رتبه اونجایی که دوس داری قبول شی

فدات بیوتک جان. ممنون از شما. ایشاللا شما هم سال بعد بتونید به قول سیلک از پس این کنکور خانمان سوز بربیاید :riz304:

rozeabi

New member
پژوهشگاه ملی مهندسی ژنتیک و زیست فناوری

بله افتاد :))
پارسال هم یه نفر از وزارت علوم ژنتیک پزشکی قبول شد با سی وی خیلی عالی البته. خلاصه باید یا کتبی یا سی وی اونقدر عالی باشید که نمره ی مصاحبه در نهایت فقط رتبه تون رو جا به جا کنه و بتونید قبول بشید.

alireza-ja

New member
بله افتاد :))
پارسال هم یه نفر از وزارت علوم ژنتیک پزشکی قبول شد با سی وی خیلی عالی البته. خلاصه باید یا کتبی یا سی وی اونقدر عالی باشید که نمره ی مصاحبه در نهایت فقط رتبه تون رو جا به جا کنه و بتونید قبول بشید.

بله ممنون.

Rezath17

New member
ایمنی شهید بهشتی بدون سی وی؟:21::smiliess (15): بیگ لایک... واقعا هیچی سی وی نداشتی؟
دوستان دیگه کسی هست که بدون سی وی بدرد بخور قبول شده باشه؟
آخه شما توی مصاحبه چی گفتید که قبولتون کردن؟ لطفا ما بی سی وی ها را راهنمایی کنید..ممنونم:sad:

خیلی ها بدون سی وی قبول می شن
حتی دانشجوی ترم اخر بدون دفاع رتبه 3 هم داریم
باید کتبی خوب بزنی

یک خواهش

ضمن آرزوی موفقیت برای پذیرفته شدگان و آرزوی موفقیت برای متقاضیان سال آینده
سلام
یک خواهش از دوستان این تاپیک و یا مدیران محترم دارم
از آنجائیکه پرونده این آزمون 93 بسته شد چنانچه امکان دارد این تاپیک حذف شود تا جهت رفرش شدن ما متقاضیان سال بعد که به هر دلیلی در این آزمون موفق نشدیم بتوانیم با آرامش بیشتری ادامه دهیم و برای همیشه ذهنمون رو از این آزمون 93 پاک کنیم این تاپیک رابه هر طریقی که امکان دارد حذف یا مثلاً بصورت بایگانی در جای دیگری قرار دهید!
قبلاً از این همکاری به شخصه تشکر میکنم
آرزوی سربلندی و سلامتی برای همه دوستداران علم بخصوص بچه های انجمن

A

admin2

Guest
با عرض سلام
من هم به نوبه خود به همه دوستان که پذیرفته شدند تبریک میگم.
خواسته که از دوستان دارم سعی کنند ارتباطشون با انجمن قطع نشه و به دوستانی که سال دیگه کنکور دارند کمک کنند

بالا