آزمون ورودی دوره دکتری تخصصی ( Ph.D ) سال تحصیلی 93-94

mehrnaz1367

New member
منم دوست دارم تنها انتخابمو که اونم تبریزه قبول شم البته اگه خدا صلاح بدونه.

rozeabi

New member
دنیای این روزای من:)) شما هم اینطوری هستید یا من بی خیال نمیشم. شاید هم می خوام فقط وقت یه طوری بگذره :j58r36j3gcr4suxymup
1393.jpg

آخرین ویرایش:

30s2mars

New member
دنیای این روزای من:)) شما هم اینطوری هستید یا من بی خیال نمیشم. شاید هم می خوام فقط وقت یه طوری بگذره :j58r36j3gcr4suxymup
مشاهده فایل‌پیوست 7453

- - - Updated - - -

مشاهده فایل‌پیوست 7453

خیلی باحال بود :)))
ایشالا تعداد اوت شدگان بیشتر باشه و هر جا میخوای قبول شی.

nono

New member
بچه ها چقدر روزای آخر دیر می گذره، هر چقدر خودمو مشغول می کنم باز یهو ته دلم می ریزه، همش فکر می کنم این همه وقت برا امتحان و مصاحبه و انتظار نتایج صرف کردم اگه قبول نشم چکار کنم؟

aniii

New member
برو بچچچچ سلام
2chw5mg.gif

به نظرتون اگه ایشالا قبول شید کجا قبول میشید? حدستونو بگید ببینیم کی درک درستی از شرایطش داره. همه شرکت کننا. ناظران غیر محسوس تایپیک هم از پرده بیرون بیان و شرکت کنن.
خودم به نظرم تربیت مدرس

من که هر شب خواب می بینم یه جا قبول شدم،در حال ایرانگردیم، جالب اینجاست که خواهرم هم هر شب یه خوابی واسم می بینه، امیدوارم تا من و خواهرم سر این خوابهای غیرهماهنگ دعوامون نشده شنبه از را برسه.

nasim**

New member
بچه ها چقدر روزای آخر دیر می گذره، هر چقدر خودمو مشغول می کنم باز یهو ته دلم می ریزه، همش فکر می کنم این همه وقت برا امتحان و مصاحبه و انتظار نتایج صرف کردم اگه قبول نشم چکار کنم؟

دقیقا منم هی دلم می ریزه

Ashvini

New member
از دوستان کسی هست که مدرک ارشدشو از پیام نور گرفته باشه؟؟؟اصلا امکان داره با ارشد پیام نور در مصاحبه دکترای وزارت بهداشت قبول شد؟؟؟

aaram

New member
من که هر شب خواب می بینم یه جا قبول شدم،در حال ایرانگردیم، جالب اینجاست که خواهرم هم هر شب یه خوابی واسم می بینه، امیدوارم تا من و خواهرم سر این خوابهای غیرهماهنگ دعوامون نشده شنبه از را برسه.
دقیقا مث من و خواهرم.
خواهرم دیشب،خواب دیده کاشان،قبول شدم.منم،کل ایران گشتم توی خواب توی این مدت

nono

New member
مشکل دنیا این است، که احمق ها کاملا به خود یقین دارند، در حالیکه دانایان، سرشار از شک و تردیدند. "برتراند راسل"

nono

New member
حالا ما چون خیلی داناییم بایدم واسه قبولی شک و تردید داشته باشیم:smiliess (11):

TUMS

Well-known member

d; v,c nd'v

ترجمه

یه روز دیگر تا مشخص شدن وضعیت مون....

nono

New member
آخیش یک نرم افزار رفرش سایت نصب کردم دیگه راحت اون دور می شینم و صفا می کنم:riz481:

بالا