آزمون ورودی دوره دکتری تخصصی ( Ph.D ) سال تحصیلی 93-94

هیراد

New member
نمیدونم چه حکمتیه توی این چند روز اخیر که حس هیچ کاری رو ندارمو به خودی خود اعصابم خرابه هر چی بد بیاری و مشکله جمع شده ویهو الان داره خودشو نشون میده....بدبیاری پشت بدبیاری...هر چی هم به این زمان نتایج لعنتی نزدیک میشیم هی اتفاقات بدتری میفته...میترسم آخرشم به جواب مردودی ختم بشه دیگه سرویسش تکمیل بشه...
دقیقا منم مث توام خیلی به بد بیاری خوردم این روزها وفقط ترسم از نتایجه که اونم مث بقیه کارم بشه

negar62

New member
اووووه من از صبح نشستم پای مرتب کردن بعضی از رفرنسای پایان نامم. تازه بچه ها میخوام یه کار دیگم بکنم!! جهت مدیریت زمان اسلایدای دفاعم رو آسه آسه آماده کنم. اینجوری لااقل با یه کار مفید سرم گرم میشه. :ahi5slcgm04mi8jqqkl
حالا اگه خدا خواست و قبول شدم که خب برنامم مشخصه، اگرم قسمتم نبود لااقل برم بندر آویزون استادم بشم زودتر ریوایز کنه دفاع کنم خب!!!:p7977cujr38iyymsu8:
هرچند که با این اوصاف استاد گرامی بنده و زمان امدن اکسپت دفاعم توی بهار میفته... چاره ای نیس. توکل به خدا
در ضمن از خوردن دمنوش نعنا هم غافل نشین بچه ها! به طرز خفنی آرامش بخشه و تمرکز رو بالا میبره :thanks:

armesh

New member
متاسفم واسه کسایی که نمیتونن نظر مخالف خودشونو تحمل کنن و حاضرن بقیه نظر ندن چون مخالف نظرشونه! اگه با نظر دادن کسی یکی دیگه دلسرد میشه این مشکل خودشه..واقعا مشکله..برید پیشو بگیرید حلش کنید..انوقت میگن چرا جهان سومی هستیم...آقا مشکل از آدماشه..ادما فرهنگشون در حد همون جهان سومه..این آدمای مثلا تحصیل کرده شون!!! وای به حال بقیه..این واسه دومین بار: یاد بگیریم به نظر هم احترام بذاریم..
!شما به فکر مشکلات خودت باش و پیشو بگیر
فقط به حرمت دوستایی که اینجا دوسشون دارم و برام عزیزن
ترجیح میدم هیچ جوابی بهتون ندم !همین

sh.abd6864

New member
!شما به فکر مشکلات خودت باش و پیشو بگیر
فقط به حرمت دوستایی که اینجا دوسشون دارم و برام عزیزن
ترجیح میدم هیچ جوابی بهتون ندم !همین

واقعا دلم میسوزه براتون! اصلا نمیشه تو این انجمن حرف زد!هیچ کس حق نداره نظرشو اعلام کنه چون بعضیا شدیدا حساس و بی منطق هستند. شما و دوستاتون خوش باشید اینجا!

armesh

New member
واقعا دلم میسوزه براتون! اصلا نمیشه تو این انجمن حرف زد!هیچ کس حق نداره نظرشو اعلام کنه چون بعضیا شدیدا حساس و بی منطق هستند. شما و دوستاتون خوش باشید اینجا!
اینجا خیلیا نظرشون رو اعلام میکنن ولی یه نگاه به ادبیاتشون بندازید تا بفهمید چطوری باید تو این جمع ها صحبت کنید
جان سومی بودن فقط به اینه که آدم نتوتنه نظر مخالفشو تحمل کنه؟به این نیست که با احترام با بقیه صحبت کرد؟
من نیازی به دلسوزی شما ندارم
شما هم با شعارهاتون خوش باشید

sh.abd6864

New member
اینجا خیلیا نظرشون رو اعلام میکنن ولی یه نگاه به ادبیاتشون بندازید تا بفهمید چطوری باید تو این جمع ها صحبت کنید
جان سومی بودن فقط به اینه که آدم نتوتنه نظر مخالفشو تحمل کنه؟به این نیست که با احترام با بقیه صحبت کرد؟
من نیازی به دلسوزی شما ندارم
شما هم با شعارهاتون خوش باشید

من جواب شمارو با ادبیات خودتون دادم. شما هر برچسبی که دوست دارید به حرف های من بزنید ولی قبلش (اگه منظور حرفمو متوجه شدید) بهش فکر کنید و انقدر سریع جبهه نگیرید.

alikkk

New member
وزارت بهداشت مصوب کرد
گسترش برخی رشته های علوم پزشکی تا ۵ سال متوقف شد

شورای گسترش دانشگاه های علوم پزشکی مقرر کرد گسترش رشته های علوم پزشکی در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی (Ph.D) در برخی رشته ها تا ظرف ۵ سال آینده متوقف یا اعطای مجوز محدود شود.

به گزارش اخباردانشگاه ،دانشگاه نیوز این مصوبه در دویست و چهل و یکمین جلسه شورای گسترش دانشگاههای علوم پزشکی به تصویب رسیده است.
شورای گسترش دانشگاه های علوم پزشکی در تازه ترین مصوبه خود پس از بررسی چگونگی حدود گسترش رشته های علوم پزشکی در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی (Ph.D) مقرر کرد گسترش برخی رشته ها تا ظرف ۵ سال آینده متوقف یا اعطای مجوز محدود شود.
دکتر احمد خالق نژاد طبری دبیر شورای گسترش دانشگاه های علوم پزشکی در این باره به خبرنگار مهر گفت: این تصمیم بر این اساس اتخاذ شده است که برخی از رشته های علوم پزشکی به اندازه کافی در دانشگاه ها پذیرش داشته اند و دیگر نیازی به توسعه این رشته ها در کشور احساس نمی شد.
وی افزود: از همین رو تصمیم گرفته شد که رشته هایی که نیازی به آنها نیست با رشته های بین رشته ای و همچنین رشته هایی که فناوری های نوین را در کشور به دنبال دارند جایگزین شود.
همچنین در این جلسه شورای گسترش دانشگاه های علوم پزشکی، درخواست های مراکز تحقیقات دانشگاههای علوم پزشکی در خصوص اخذ مجوز قطعی و بررسی درخواست های مراکز تحقیقات دانشگاههای علوم پزشکی در خصوص تغییر نام مصوب شد.
شورای گسترش دانشگاه های علوم پزشکی همچنین با تاسیس ۳ پژوهشکده در دانشگاههای علوم پزشکی شیراز، بوشهر و بابل و تاسیس ۳ مرکز رشد فناوری در دانشگاههای علوم پزشکی جهرم ، شهرکرد و تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی موافقت شد.
در این جلسه با راه اندازی برخی از رشته های دکتری تخصصی (Ph.D) در دانشگاههای علوم پزشکی و رشته های تخصصی جراحی عمومی و رادیولوژی در برخی از دانشگاههای علوم پزشکی موافقت شد

ع ل ی رضا

New member
وزارت بهداشت مصوب کرد
گسترش برخی رشته های علوم پزشکی تا ۵ سال متوقف شد

شورای گسترش دانشگاه های علوم پزشکی مقرر کرد گسترش رشته های علوم پزشکی در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی (Ph.D) در برخی رشته ها تا ظرف ۵ سال آینده متوقف یا اعطای مجوز محدود شود.

به گزارش اخباردانشگاه ،دانشگاه نیوز این مصوبه در دویست و چهل و یکمین جلسه شورای گسترش دانشگاههای علوم پزشکی به تصویب رسیده است.
شورای گسترش دانشگاه های علوم پزشکی در تازه ترین مصوبه خود پس از بررسی چگونگی حدود گسترش رشته های علوم پزشکی در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی (Ph.D) مقرر کرد گسترش برخی رشته ها تا ظرف ۵ سال آینده متوقف یا اعطای مجوز محدود شود.
دکتر احمد خالق نژاد طبری دبیر شورای گسترش دانشگاه های علوم پزشکی در این باره به خبرنگار مهر گفت: این تصمیم بر این اساس اتخاذ شده است که برخی از رشته های علوم پزشکی به اندازه کافی در دانشگاه ها پذیرش داشته اند و دیگر نیازی به توسعه این رشته ها در کشور احساس نمی شد.
وی افزود: از همین رو تصمیم گرفته شد که رشته هایی که نیازی به آنها نیست با رشته های بین رشته ای و همچنین رشته هایی که فناوری های نوین را در کشور به دنبال دارند جایگزین شود.
همچنین در این جلسه شورای گسترش دانشگاه های علوم پزشکی، درخواست های مراکز تحقیقات دانشگاههای علوم پزشکی در خصوص اخذ مجوز قطعی و بررسی درخواست های مراکز تحقیقات دانشگاههای علوم پزشکی در خصوص تغییر نام مصوب شد.
شورای گسترش دانشگاه های علوم پزشکی همچنین با تاسیس ۳ پژوهشکده در دانشگاههای علوم پزشکی شیراز، بوشهر و بابل و تاسیس ۳ مرکز رشد فناوری در دانشگاههای علوم پزشکی جهرم ، شهرکرد و تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی موافقت شد.
در این جلسه با راه اندازی برخی از رشته های دکتری تخصصی (Ph.D) در دانشگاههای علوم پزشکی و رشته های تخصصی جراحی عمومی و رادیولوژی در برخی از دانشگاههای علوم پزشکی موافقت شد

تا بخواد رشته هاش مشخص بشه 5 سال زمان میبره ! تا اون موقع هم دولت عوض شده !!... کلا فقط یه اتفاق ممکنه باعث عملی شدن این مصوبه در کوتاه مدت بشه اونم اینه که کفگیرشون بخوره به ته دیگ !...بی پولی !

TUMS

Well-known member

بچه ها یه سوال
یه کم بی ربطه ولی خیلی مهمه

من اندنوت x7 نصب کرده بودم ویندوز ۸ و ورد ۲۰۱۳

امروز اومدم رفرنس بدم میبینم اصلآ تب مربوط به اندنوت نیست
شما تا حالا به همچین مشکلی برخوردین ؟

جندبار هم ورد و اندنوت آنیستال کردم درست نشد
ممنون میشم اگه میتونید کمک کنید

arasbaran

New member

بچه ها یه سوال

با 2010 جور در میاد

ع ل ی رضا

New member

بچه ها یه سوال

ترسیدم خودمم دقیقه نود دچار همین مشکل بشم ...رفتم گشتم !...ببین اینا مفیده؟
دانشگاه علوم تحقيقات لرستان

Endnote plugin in word 2013 - Thomson Reuters Community

shino

New member

بچه ها یه سوال

از این استفاده کن
مال من روی ویندوز 8.1 و ورد 2013 کار میکنه
Thomson Reuters EndNote X7 v17.1.0.7705 مدیریت اطلاعات | دانلود رایگان نرم افزار
میتونید از نرم افزار بسیار ساده تر و کارامد تر zotero هم استفاده کنید
https://www.zotero.org/

آخرین ویرایش:

TUMS

Well-known member
از این استفاده کن
مال من روی ویندوز 8.1 و ورد 2013 کار میکنه
Thomson Reuters EndNote X7 v17.1.0.7705 مدیریت اطلاعات | دانلود رایگان نرم افزار
میتونید از نرم افزار بسیار ساده تر و کارامد تر zotero هم استفاده کنید
https://www.zotero.org/

مرسی ویندوز خودم هم 8.1 هست همین برنامه هم اتفاقآ دان کردم جواب نداد نمیدونم چش شده :sadsmiley:

ممنون از راهنمایی همه

pretty

New member
سلام دوستان می خواستم بدونم سابقه تدریس فقط در ارتباط با رشته امتحانی باید باشه یا فرقی نداره؟ مثلا اگه رشته ایمنی باشی و تدریس بیوشیمی داشته باشی

هیراد

New member
بچه ها کسی میدونه ثبت نام دانشگاه پارسال چه تاریخ هایی بوده؟؟؟؟ بهمن بوده ایا؟؟؟؟

nono

New member
چیزی تا اعلام نتایج نمونده:wacsmiley: این روزای سخت و طاقت فرسا هم می گذره و روزای آرامش و خوشی می رسه:motat: اما باید قدر این روزا رو بدونیم چون همین سختی هاس که از ما یه آدم قوی و محکم می سازه:thumbsupsmileyanim:

بالا