آزمون ورودی دوره دکتری تخصصی ( Ph.D ) سال تحصیلی 93-94

mohsenhsm

New member
سلام بچه ها دیگه خسته شدند
الله الکریم
ان شاءالله همگی شاد میشیم
این نیز بگذرد

saharii

New member
جناب آقای علیرضا دوست عزیزم و دیگر دوستانی که هی میگید دیگه الان صلوات فایده ای نداره.میشه خواهش کنم وقتی از چیزی اطلاع ندارید اظهار نظر نکنید.یعنی میفرمایید الان اگه خدا بخواد تغییراتی توی اونچه رقم خورده بده ، زورش به زور سنجش نمیرسه؟من به زبون خیلی ساده و عامیانه گفتم که جای هیچ بحثی نمونه ولی واقعا از شماها که دکترای آینده هستید این جور حرفا بعیده.تشریف ببرید مبانی دینی قضا و قدر رو مطالعه بفرمایید اونوقت میبینید که خدا حتی در آخرین لحظات هم اگه بخواد میتونه اونچه رو خودش تقدیر کرده بوده تغییر بده که این تغییر هم از قبل در درگاه حق تعیین شده بوده.

من هم دقیقا همینو گفتم
هر کی دوست داره روزی صد تا صلوات واسه موفقیت همه بفرسته( با اعتقاد کامل)
من که همچنان میفرستم:rose:

ع ل ی رضا

New member
نمیدونم چه حکمتیه توی این چند روز اخیر که حس هیچ کاری رو ندارمو به خودی خود اعصابم خرابه هر چی بد بیاری و مشکله جمع شده ویهو الان داره خودشو نشون میده....بدبیاری پشت بدبیاری...هر چی هم به این زمان نتایج لعنتی نزدیک میشیم هی اتفاقات بدتری میفته...میترسم آخرشم به جواب مردودی ختم بشه دیگه سرویسش تکمیل بشه...

mehsad

New member
بر و بچ اشکمونو در اوردن خووووووووووووووووووووو:13:
من دیگه حال و حوصله ندارم بیام... دیگه واقعا خسته شدم:sadsmiley:

negar62

New member
سلام و صبح بخیر به همگی.. واقعأ این انتظار روزهای آخر خسته کننده شده...
:65d6a5d6s:

shino

New member
بابا میترسم دو سه نفر تا چند روز دیگه خودکشی کنن، بمب اتم انقدر تلفات نداره

saharii

New member

آقا من از الان یه تخت تو اتاق ccu واسه خودم رزرو کردم، چه قبول بشم چه خدای نکرده قبول نشم
:motat:

آخرین ویرایش:

sh.abd6864

New member
هر کی دلش نمیخواد صلوات نفرسته
چه معنی داره بیاد بگه فایده نداره و کار از کار گذشته
هر کسی یه اعتقادی داره حرفی نزنید که کسی رو دلسرد کنید
این نهایت بی رحمیه

متاسفم واسه کسایی که نمیتونن نظر مخالف خودشونو تحمل کنن و حاضرن بقیه نظر ندن چون مخالف نظرشونه! اگه با نظر دادن کسی یکی دیگه دلسرد میشه این مشکل خودشه..واقعا مشکله..برید پیشو بگیرید حلش کنید..انوقت میگن چرا جهان سومی هستیم...آقا مشکل از آدماشه..ادما فرهنگشون در حد همون جهان سومه..این آدمای مثلا تحصیل کرده شون!!! وای به حال بقیه..این واسه دومین بار: یاد بگیریم به نظر هم احترام بذاریم..

saharii

New member
دوباره یه دعوای دیگه

بابا بی خیال شین

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
:rose::heart::rose::heart:

آخرین ویرایش:

sh.abd6864

New member
مسلما زورش می رسه!!!
ولی از عدالت خدا به دوره که یکی رو جای یکی دیگه که زحمت بیشتری کشیده جایگزین کنه. تمام این توسل ها و دعا ها هم از طریق افزایش بازدهی و انگیزه خودمونه که باعث افزایش موفقیت ما میشه.

مرسی از پاسخ زیباتون...

saharii

New member
دوستان چقدر اطلاعات در مورد بیماری Acute decompensated congestive
heart failure

دارین
حداقال معادل فارسیش چی میشه و شیوعش تو جامعه ما چقدره؟

آخرین ویرایش:

sh.abd6864

New member
دعوا کجا بووود؟ چرا آدمو پشیمون می کنید نظرشو بگه؟!! بابا خیلی جالبید واقعا!

alikkk

New member
دوستان چقدر اطلاعات در مورد بیماری Acute decompensated congestive
heart failure

دارین
حداقال معادل فارسیش چی میشه و شیوعش تو جامعه ما چقدره؟
نارسایی‌ حاد احتقانی‌ قلب‌
این عارضه باعث میشه قلب‌ مقداری‌ از ظرفیت‌ پمپ‌ كردن‌ خودش رو از دست‌ بده.

rozeabi

New member
دوستان این حرفهای عجیب غریب مرگ و آخر زندگی و ... دیگه چیه که می زنید. همه کم و بیش با شرایط دشواری درس خوندیم و استرس داریم و بی حوصله شدیم. اما تعجب می کنم که اینقدر این نتیجه براتون حیاتی شده. انگار که کل زندگیمون برای قبولی در دکترا بوده و غیر از دکترا گرفتن هم کار دیگه ای از دستمون برنمیاد. از زندگی لذت ببرید و فکر آینده رو نکنید. یادتون باشه ما داریم با بهترین های رشته ی خودمون رقابت می کنیم و تا همینجا هم که اومدیم نشون میده تلاشمون رو کردیم. ایشاللا که قبول میشیم نشدیم هم راه دانشگاه رو به رومون نمی بندن. دوباره فرصت داریم برای جبران. خوشبختانه بعضیهاتون سر کار می رید و علاف نیستید. بعضیهاتون هم که بکوب اومدید تا اینجا و با سن کم پشت در دکترا وایسادید. این همه ناامیدی دیگه برای چیه؟ اینجا باید به هم روحیه بدیم نه اینکه به استرس دامن بزنیم. حالا باز پیراهن یه چیزی آخه دامن؟؟؟؟!!!!

saharii

New member
نارسایی‌ حاد احتقانی‌ قلب‌
این عارضه باعث میشه قلب‌ مقداری‌ از ظرفیت‌ پمپ‌ كردن‌ خودش رو از دست‌ بده.

خیلی خیلی ممنون
اطلاعی راجع به شیوع بیماری و راه های درمانی هم دارین؟

saharii

New member
دوستان این حرفهای عجیب غریب مرگ و آخر زندگی و ... دیگه چیه که می زنید. همه کم و بیش با شرایط دشواری درس خوندیم و استرس داریم و بی حوصله شدیم. اما تعجب می کنم که اینقدر این نتیجه براتون حیاتی شده. انگار که کل زندگیمون برای قبولی در دکترا بوده و غیر از دکترا گرفتن هم کار دیگه ای از دستمون برنمیاد. از زندگی لذت ببرید و فکر آینده رو نکنید. یادتون باشه ما داریم با بهترین های رشته ی خودمون رقابت می کنیم و تا همینجا هم که اومدیم نشون میده تلاشمون رو کردیم. ایشاللا که قبول میشیم نشدیم هم راه دانشگاه رو به رومون نمی بندن. دوباره فرصت داریم برای جبران. خوشبختانه بعضیهاتون سر کار می رید و علاف نیستید. بعضیهاتون هم که بکوب اومدید تا اینجا و با سن کم پشت در دکترا وایسادید. این همه ناامیدی دیگه برای چیه؟ اینجا باید به هم روحیه بدیم نه اینکه به استرس دامن بزنیم. حالا باز پیراهن یه چیزی آخه دامن؟؟؟؟!!!!

حرفای بچه ها از جمله خودم بیشتر از سر شوخی و سرگرمیه:smiliess (3):
وگرنه معلومه هر نتیجه ای منتظرمون باشه بعد از یکی دو ماه عادی میشه

بالا