آزمون ورودی دوره دکتری تخصصی ( Ph.D ) سال تحصیلی 93-94

rozeabi

New member
ممکنه مشکل در خود دندونتون نباشه و مشکل بلندیه تاج دندونتون باشه که داره فشار میاره.در غیر این صورت اون پزشک بی دقت همه کانال های دندونتون رو خالی نکرده.
تاجش کوتاهه. دکتر خودش کوتاه نگهش داشت که اذیت نکنه. فکر کنم عصب کشیش ناقص بوده و باید باز عصب کشی بشه...فعلا که با مسکن آروم شده.

TUMS

Well-known member
هفته ی بعد دو شنبه میدن. منبع: به دلم افتاده :tonguesmiley:

من با سنجش تله پاتی دارم
الکی که مسئول شمارش روزا نشدم خخخخ
شنبه صبح هم سنجش نرید عصر میزارن :tonguesmiley:
منبع:تله پاتی سنجشی خخخ

هر کی موافقه لایک کنه در جهت جمع آوری لایک
تازه هر کی موافقه قبول هم میشیم لایک کنه مجددآ در جهت طرح قبلی :p

آخرین ویرایش:

ع ل ی رضا

New member
نظر من هم اینه که اینطوری اختلافها بزرگتر میشن. اتفاقا برخورد بچه های تایپیک با این یکی دو جریانی که پیش اومده کاملا خوب و پخته بوده. من دیشب زودتر از الیک به نسیم پیغام خصوصی دادم در این زمینه. شاید یکی دو تا پیغام دیگه هم دریافت کرده باشه و از همین کلافه شده. حالا هرچی... به هر حال قصد کمک داشت و انصافا برای ژنتیکی ها هم اطلاعات خیلی خوبی داشت. قضاوت آدمها با یکی دو کامنت منصفانه نیست.

والا منم جزو اون یکی دوتا پیغام خصوصی بودم !!!...فقط هدفمم این بود که دعوا نشه یهویی که متاسفانه شد..الانم نسیم قهر کرد رفت .... حالا انشالله اگه برگشتی اینو دیدی بدون که همه ی ما میخایم بمونی...هر کی موافقه لایک کنه

negar62

New member
سلام دوستان گلم. اوه اوه! من یه عصر تا شب نبودم چه ولوله ای بوده اینجا!!
عزیزای دل این روزا همه عصبی و استرسی شدن. اما باید با آرامش کنارهم بودنو یاد بگیریم. تا جاییکه من حدس میزنم از اکثر شماها بزرگترم! :smiliess (11):
مطمئن باشین اگه تا بحال همه اینجا موندیم به خاطر حس اطمینان و خوبی هست که کنارهم هستیم. این روزام تموم میشه و مطمئن باشین خیلیامون میریم سراغ زندگی عادی و همیشگیمون. قدر این همدلی هارو بدونیم...
راستی بچه ها شماها چندسالتونه؟؟!
من .... ۳۱ سال! :smilies-azardl (113

shino

New member
عزیزای دل این روزا همه عصبی و استرسی شدن. اما باید با آرامش کنارهم بودنو یاد بگیریم. تا جاییکه من حدس میزنم از اکثر شماها بزرگترم! :smiliess (11):
مطمئن باشین اگه تا بحال همه اینجا موندیم به خاطر حس اطمینان و خوبی هست که کنارهم هستیم. این روزام تموم میشه و مطمئن باشین خیلیامون میریم سراغ زندگی عادی و همیشگیمون. قدر این همدلی هارو بدونیم...

خیر از من کوچیکتری :rose:
من سی و یک سال نوری

safoora

New member
مشکل اساسی مملکت ما همینه... ملت همیشه سعی میکنن روی چیزایی که بهش مطمئن نیستن اصرار کنن... یه نگاه به این لینک بندازید
http://olumpezeshki.ir/attachments/7284-2014-02-22_204432-1-.jpg

خوب من کارنامه همکلاسیم رو خودم دیدم خیلی هم ناراحت بود و میخواست اعتراض کنه مطمئنم رتبه کتبی و نهایی داشت :wacsmiley:

alikkk

New member
چی شده اینجا. من کیم کی منه؟! :smiliess (12):
بابا بیخیال دعوا نکینید سر هیچ و پوچ. من اینجا با هیچ کسی مشکلی ندارم امیدوارم به زودی خبر قبولی همتون رو بشنوم. خانوم نسیم شما هم هدفتون خیر بوده اگه فکر میکنی من بهتون توهینی کردم امیدوارم من رو ببخشید.

rozeabi

New member
با اینکه جواب دادن به این سوال برای یه خانوم خیلی سخته ولی فداکاری می کنم و میگم که 27 سالمه :riz304:

nono

New member
به به چه بچه های خوبی:riz277: دکترای با معرفت:smilies:

نسیم خانوم گل هم به خاطر دل ما فردا حتما کامنت میذاره، مگه نه:bunnyearsmiley:

30s2mars

New member
آقای alikkk نمیدونم کامنتمو دیدی یا ندیدی. یه کامنتی گذاشتم که همینجا ازت معذرت میخوام.

30s2mars

New member

آره واقعا. من نمیدونم اگه شماها نبودید میخواستم با کی حرف بزنم. ولی من دوست ندارم این جمع هیچوقت تموم بشه. سخت ترین روزامو با این جمع بودم. :riz304:

rozeabi

New member
من امیدوارم سال بعد برای راهنمایی بچه های دکترا به عنوان یه پیشکسوت (اوهوم اوهوم) به اینجا سر بزنیم و نه به عنوان یه پشت کنکوری. موافقا دست بزنن مخالفا بشکن ممتنع ها سوت :))

آخرین ویرایش:

nono

New member
من امیدوارم سال بعد برای راهنمایی بچه های دکترا به عنوان یه پیشکسوت (اوهوم اوهوم) به اینجا سر بزنیم و نه به عنوان یه پشت کنکوری. موافقا دست بزنن مخالفا بشکن ممتنع ها سوت

:applause:

alikkk

New member
این هفته که میاد باید منتظر شنیدن اخبار جدید در مورد نتایج باشید

بالا