آزمون ورودی دوره دکتری تخصصی ( Ph.D ) سال تحصیلی 93-94

negar62

New member
سلام دوستان. منم از صبح که چشم باز میکنم اول با گوشیم میرم توی سایت سنجش بعدش می بینم دریغ از یه خبر....:13:
بعد میام توی انجمن و هی صفحه رو Reload میکنم می بینم چندتا کامنت جدید اومده :4d564ad6:
بعدش صبحانه و بعدش کارای متفرقه و پایان نامه :ahi5slcgm04mi8jqqkl
بعدش دوباره انجمن..
بعدش....
اووووه اینم زندگی ما!!!

ع ل ی رضا

New member
مرد جوان در راهروی بیمارستان ایستاده، نگران و مضطرب. در انتهای کادر در بزرگی دیده می شود با تابلوی "اتاق عمل"

چند لحظه بعد در اتاق باز و دکتر جراح – با لباس سبز رنگ – از آن خارج می شود. مرد نفسش را در سینه حبس می کند

دکتر به سمت او می رود. مرد با چهره ای آشفته به او نگاه می کند...
... ...
دکتر: واقعاً متاسفم، ما تمام تلاش خودمون رو کردیم تا همسرتون رو نجات بدیم. اما به علت شدت ضربه نخاع قطع شده و همسرتون برای همیشه فلج شده. ما ناچار شدیم هر دو پا رو قطع کنیم، چشم چپ رو هم تخلیه کردیم... باید تا آخر عمر ازش پرستاری کنی، با لوله مخصوص بهش غذا بدی، روی تخت جابجاش کنی، حمومش کنی، زیرش رو تمیز کنی و باهاش صحبت کنی... اون حتی نمی تونه حرف بزنه، چون حنجره اش آسیب دیده...

با شنیدن صحبت های دکتر به تدریج بدن مرد شل می شود، به دیوار تکیه می دهد. سرش گیج می رود و چشمانش سیاهی می رود

با دیدن این عکس العمل، دکتر لبخندی می زند و دستش را روی شانه مرد می گذارد و میگوید: شوخی کردم... زنت همون اولش مُرد.

sma

New member
بچه ها به نظرتون همه ی کسایی که مجاز شدند تمام شهرهایی که موجوده در لیست انتخابی رو همه رو انتخاب می کنند یا با توجه به شرایط دکترا که 5 ساله ممکنه کسایی باشند که تمام شهرهای موجود رو انتخاب نکنند

pretty

New member
راستش من تا جاییکه حافظم یاریم کرد که چی زده بودم سر امتحان درصد گرفتم و اینا شد و خوشحال شدم ولی وقتی مصاحبه قبول نشدم و دیدم اقای ایمونو 85 زده بودن و یکی از آشناهای خودم گفته بود ایمنی 82 زده ولی مصاحبه قبول نشده تعجب کردم.فکر کردم امسال اکثرا بالای 80 زدن الان که اینو شنیدم کمی امیدوار شدم واسه سال بعد

mehsad

New member
میدونم همتون هستید.....چرا همگی ساکتین ! یه صفحه دیگه میشیم 200 تایی !

خووو چی بگم؟:sad: بسکه نق زدم خودمم خسته شدم!
رفرشم دیگه دردمو دوا نمیکنه...:smiliess (7):
بس پروسه طولانیست........ :wacsmiley:
یعنی واقعا حالو حوصله هیچ کاریم ندارم! اصلا دست و دلم به هیچ نمیره!

nono

New member
100 صلوات به نیت قبولی همه ی بچه های این انجمن فرستادم:auizz3ffy9vla57584x

TUMS

Well-known member
بچه ها به نظرتون همه ی کسایی که مجاز شدند تمام شهرهایی که موجوده در لیست انتخابی رو همه رو انتخاب می کنند یا با توجه به شرایط دکترا که 5 ساله ممکنه کسایی باشند که تمام شهرهای موجود رو انتخاب نکنند

من خودم همه شهرها را انتخاب نکردم
و بعضی ها را میشناسم که فقط شهر خودشون را انتخاب کردن
میدونی 5 سال هست !

bl2k

New member
چرا اینجا اینشکلیه؟ من اینجا سر مبزدم ولی بدون ثبت نام. من بعضی از پست ها رو که میخونم تعجب میکنم یعنی همچین افرادی میخوان بشن دکترا آینده ما؟ من منظورم به همه نیستا فقط میبینم بعضی ها که به نظر میرسه درصد خوبی هم توی امتحان کتبی کسب کردن، خیلی بد صحبت میکنن انگار چیزی از روابط اجتماعی نمیدونن! بعد به این نتیجه میرسم که حتما مصاحبه برای ورود افراد به مقطع دکترا لازم هست باید توی مصاحبه اول از همه، یه نمره بالایی رو بزارن برا شعور آدما بعد نمره به مقاله و تدریس بدن.
همین قبول شده های امسال هستن که میخوان جای اساتید آینده بشینن. استاد بی شعور آیا لیاقت استادی داره؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: aaram

nasim**

New member
شما چرا ناراحت میشی؟ اینو من کلی گفتم و منظورم به شخص شما نبود. فکر نمیکنم خیلی ها اینجا دوست داشته باشند اسکن شناسنامه(نه فقط شماره شناسنامه)، اسکن کارت ملی(نه فقط شماره ملی)، عکس 4*3، آدرس محل سکونت، شماره تلفن همراه، پست الکترونیکی، تلفن ثابت و 100 تا چیز خصوصی دیگشون رو اینجا قرار بدن که اگر این ها دست یه سری افراد بیفته میدونن چطور ازش سوء استفاده کنن! بزارید یه مثل ساده بزنم: با این مدارک یه نفر به سادگی میتونه خودش رو جای شما جا بزنه و هر کاری(خرابکاری) دوست داره بکنه(نیازی هم به اعلام کسی نیست!). یا چندین سوء استفاده دیگه که اینجا جاش نیست بگم.
به هر حال هر کسی مسئول کار هایی هست که خودش انجام میده و من اگر یادآوری به دوستان کردم، منظورم توهین به شخص خاصی نیست.

ضمنا... نه مرگ من بیا توهینم بکن

rozeabi

New member
اینجا که راجع به همه چی غر می زنیم منم یکم از این دندانپزشکا غر می زنم:p7977cujr38iyymsu8: دندونی که یه سال نشده عصب کشی و پر کردم داره درد می کنه. به جای اینکه از اون ترم اول افاده شون همه رو بکشه و انتظار داشته باشن همه یه خانوم آقای دکتر اول اسمشون بچسبونند یکم کار یاد بگیرن پولشون حلال باشه. اصلا یکی دو نفرشون هم نیستا. چون به هرکی میگم دندون عصب کشی شده م درد می کنه می بینم اکثر ملت مشکل مشابه داشتن

rozeabi

New member
بچه ها من عرض دو روز گوشه ای از بهشت و جهنم رو در همین دنیا درک کردم. بهشتم دیروز صبح بود که سرعت دانلودم بین سیصد و پنجاه تا پونصد کیلوباز در ثانیه بود (اونم با اینترنت 128 کیلوبایتی) جهنم هم امروز که سرعت دانلودم 15 تا 20 کیلوبایت بود. آخه بازی با احساسات جوونای مردم تا کجا:)) تو عکس بهشت با زرد و جهنم با نارنجی مشخص شده. خیلی با اون هفتصد و پنجاه مگ تو نیم ساعت حال کردم :thanks:
Untitled.png

mehsad

New member
اینجا که راجع به همه چی غر می زنیم منم یکم از این دندانپزشکا غر می زنم:p7977cujr38iyymsu8: دندونی که یه سال نشده عصب کشی و پر کردم داره درد می کنه. به جای اینکه از اون ترم اول افاده شون همه رو بکشه و انتظار داشته باشن همه یه خانوم آقای دکتر اول اسمشون بچسبونند یکم کار یاد بگیرن پولشون حلال باشه. اصلا یکی دو نفرشون هم نیستا. چون به هرکی میگم دندون عصب کشی شده م درد می کنه می بینم اکثر ملت مشکل مشابه داشتن

رز جون شاید یه دندون دیگه ته! نزدیک دندون عقلت نیست؟ :sad:

ع ل ی رضا

New member

زمان کنکور سراسری یه دوستی داشتم از لحاظ درسی و همه چی با هم مساوی بودیم...نتیجه کنکورش مشابه من شد...هر چی به من اصرار کرد بیا سال دیگه کنکور بدیم من قبول نکردم و زدم آزمایشگاه ولی اون موند واسه سال بعد.....یه سال تحمل کرد ولی سال بعدش دندون قبول شد...الانکه گفتی دندونپزشکی یاد اون حماقت 6 سال پیشم افتادم !...

mehsad

New member
برررررررررررر و بچ بیخیال شین دیگه! :smiliess (7):
بابا صلاح مملکت خویش خسروان دانند! :smiliess (6):

بالا