آزمون ورودی دوره دکتری تخصصی ( Ph.D ) سال تحصیلی 93-94

negar62

New member
مرسی گلچین. باید توی یه ژورنال مرتبط به ژنتیک پزشکی چاپ بشه مقالم چون پایان نامم ژنتیک بالینی هست. بازم ممنونم از راهنماییت.

samanpasha

New member
کاش میشد مثل اصحاب کهف میخوابیدیم پا میشدیم میدیدیم جوابا اومده :(

30s2mars

New member
کاش میشد مثل اصحاب کهف میخوابیدیم پا میشدیم میدیدیم جوابا اومده :(

بیا یه قرص واست دارم دقیقا همین کارو میکنه. کلونازپام 5 . مثل اصحاب کهف میخوابی تا روز جواب. اونجوری هم نیست که کلا بخوابی ها. راه میری حرف میزنی مثل یه شهروند عادی ولی همه اینا واست مثل خوابه :)))
بدم؟ ;)

samanpasha

New member
بیا یه قرص واست دارم دقیقا همین کارو میکنه. کلونازپام 5 . مثل اصحاب کهف میخوابی تا روز جواب. اونجوری هم نیست که کلا بخوابی ها. راه میری حرف میزنی مثل یه شهروند عادی ولی همه اینا واست مثل خوابه :)))
بدم؟ ;)

ن قربون دستت...

30s2mars

New member
ن قربون دستت...

ای بابا. زدی تو ذوقم. باور کن تا چند مین بعد از کامنتم خنده رو لبم بود و امیدوار بودم اون :( کامنتت تبدیل تبدیل بشه به :)
بشر من که نخواستم به تو قرص بفروشم حالا که اینجوری جبهه میگیری. فکر کنم باید مثل اساتید بورد شوخی کنم ازین ببعد. :))
بخند پسر آدم بخند به هر بهونه ای شده بخند.

samanpasha

New member
ای بابا. زدی تو ذوقم. باور کن تا چند مین بعد از کامنتم خنده رو لبم بود و امیدوار بودم اون :( کامنتت تبدیل تبدیل بشه به :)
بشر من که نخواستم به تو قرص بفروشم حالا که اینجوری جبهه میگیری. فکر کنم باید مثل اساتید بورد شوخی کنم ازین ببعد. :))
بخند پسر آدم بخند به هر بهونه ای شده بخند.

منظوری نداشتم دوست عزیز :)
خودمم خندیدم اما حواسم نبود برات شکلک بزارم ;)

mohsenhsm

New member
رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی:

آغاز مصاحبه دکتری رشته‌های علوم پزشکی از ۱۶ آذر ماه

پورکاظمی گفت: از ۱۶ آذر مصاحبه دکتری رشته‌های علوم پزشکی آغاز و تا ۲۷ آذر ماه ادامه دارد.محمد حسین پورکاظمی رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی در گفتگو با خبرنگار دانشگاهی باشگاه خبرنگاران گفت: از ۱۶ آذر مصاحبه آزمون دکتری رشته‌های علوم پزشکی آغاز می‌شود و تا ۲۷ آذر ماه نیز ادامه خواهد داشت.وی با بیان اینکه ۲ هزار و ۴۸۷ نفر یعنی دو برابر ظرفیت برای مصاحبه دعوت شده‌اند، عنوان کرد: ۳۰ درصد نمره داوطلب باید در مصاحبه کسب شود.پورکاظمی خاطر نشان کرد: هنوز تاریخ قطعی اسامی نهایی پذیرفته شدگان مشخص نیست
جمله آخر جالبه

17

mohsenhsm

New member
مطلب فوق از سایت تخصصی ازمون دکتری ایران تاریخ 17 آذر امسال اقتباس شده است
کد خبر 2379

yassii

New member
یالاااااز اینجا رد میشدم گفتم یه سلامی بکنم و خسته نباشیدی بگم:thumbsupsmileyanim:
من که خونده بودم متاسفانه یا خوشبختانه به خاطر مشکلات جسمی روز امتحان نرفتم جلسه...پایان نامه مم به همون علت دیر شده و الان شروع کردم تازه....میبینین چه باحاااالم:thumbsupsmileyanim:
بچه ها خوشحاال میشدم اگه منم الان تو جمعتون بودم که واسه نتایج لحظه شماری میکنین..ولی خوب قسمت نبوده!!با نظراتتون همه تونو شناختم و اسمتون یادم مونده!!..میاام واسه گزارش که ببینم همه تون میگین بچه ها قبول شدمم ...زحمت کشیدین ایشالااا جوابشو میگیرین!!ایشالااا رئز نتایج همه تون خوش خبر باشین و بگین قبول شدیم منم خوشحااال میشم:thumbsupsmileyanim:
این جو دوستانه نون رو حفظ کنین ..+فکر کنین..موفق باشین:thumbsupsmileyanim:

armesh

New member
:rose: مرسی دوست عزیز
ات شالله شما هم سال بعد اینجا خبر قبولیتو بدی

mehsad

New member
مرسی یاسی جان از قوت قلبت.:rose:
پس اینطور که محسن میگه و خبر رو دیده خودشونم امسال مبهوتن و نمیدونن چیکار میخان بکنن!
خوب برا مصاحبه هم یه دفعه نظرشون عوض شد و از 23 ام انداختند 16 ام!:65d6a5d6s:
یعنی یک هفته جلوتر! البته اون به صلاحشون بود! اما زودتر نتیجه دادن به نفعشون ینس!:p7977cujr38iyymsu8:

ع ل ی رضا

New member
اینطوری نمیشه !...من رفتم زیر چند تا از خبرهای کنکوری باشگاه خبرنگاران جوان درخواست کردم که در مورد زمان دقیق نتایج دکترا تحقیق کنن...قبلا واسه یه کار دیگه همین کارو کرده بودیم و خبرنگارشون فوری ترتیب اثر داده بود....مثلا توی نظرات این پست برید و درخواست کنید

ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد پزشکی اول بهمن آغاز می‌شود

البته اگه کسی فکر بهتری هم داره بگه !...به هر حال حقمونه بدونیم دقیقا کی نتایج میاد

mehsad

New member
علیرضا منم چند جا سوال کردم و مسئله رو مطرح کردم! ولی کسی جواب نداد... :dadad4:
تو سایت خود وزارت بهداشت قسمت اموزشی برگزاری ازمونها و تماس با ما....!
من الان به این لینکم سر میزنم.. خیلی عصبانیم ! خوب تا کی منتظر بمونیم.. خیلی طولانی شد!
:sdasdasd:
اینطوری نمیشه !...من رفتم زیر چند تا از خبرهای کنکوری باشگاه خبرنگاران جوان درخواست کردم که در مورد زمان دقیق نتایج دکترا تحقیق کنن...قبلا واسه یه کار دیگه همین کارو کرده بودیم و خبرنگارشون فوری ترتیب اثر داده بود....مثلا توی نظرات این پست برید و درخواست کنید

ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد پزشکی اول بهمن آغاز می‌شود

البته اگه کسی فکر بهتری هم داره بگه !...به هر حال حقمونه بدونیم دقیقا کی نتایج میاد

samanpasha

New member
بچه ها خبر ندارین کسایی که ترم 5 هستن اگه دکترا قبول شن(ایشالاااااااااااا) تا کی وقت دارن دفاع کنن?

samanpasha

New member
تا آخر بهمن اما اگر هم نشد چند ماه بعد دفاع میکنه

یعنی میشه ارشدو تسویه نکرده دفاع نکرده، دکترا ثبت نام کرد؟ تا پارسالو خبر داشتم میشه تا چند ماه بعدشم دفاع کرد اما امسال فک کنم فقط تا آخر بهمن ماه وقت هست واسه دفاع؛(البته اینطوری شنیدم)

بالا