آزمون ورودی دوره دکتری تخصصی ( Ph.D ) سال تحصیلی 93-94

emrane

New member
مطمئن باشید تا قبل از یک بهمن نتایج رو نمیدن چون حساب کتاباشون برای سال بعد به هم می ریزه و به نظر خودشون سال بعد انتظار دانشجو بالا می ره که نتایجو زود اعلام کنن!
اگر آرشیو سایت سنجشو دیده باشید کلا بین 3 تا 6 بهمن نتایجو اعلام کردن

خب مگه همه مراحل امسال طبق آرشیو بوده که تاریخ نتایج هم طبق آرشیو باشه؟ امثال همه چیز با سالای دیگه فرق داشت

nono

New member
منم با نظر شما کاملا موافقم وآرزو دارم همین امشب نتایج بیاد اما تا حالا باید پی برده باشید که تحت هر شرایطی اونا کار خودشونو میکنن چه حق با ما باشه چه نباشه!

sadra.s

New member
میدونید بدترین حالت ممکن چیه؟این که ما هممون الان داریم روز شماری ،ساعت شماری،دقیقه شماری و بلکه ثانیه شماری میکنیم که 4 بهمن برسه.تصور کنید امروز سوم بهمنه و هنوز هیچ خبری توی سایت سنجش نیست.همه بچه ها قلبشون داره میاد توی دهنشون.هرچی به سمت شب پیش میریم استرس ها بیشتر و بیشتر میشه.خیلیامون امشب که شب سوم بهمنه خوابمون نمیبره،چراکه فردا قراره نتایج سرنوشت سازی توی زندگی ما اعلام بشه.کم کم صبح میشه و همه از صبح علی الطلوع میشینیم پشت کامپیوتر و لب تابامون و هی دقیقه به دقیقه سایت سنجشو رفرش میکنیم.اما هنوز اطلاعیه جدیدی نزدند.ثانیه ها خیلی دیر میگذره.کم کم ظهر میشه و باز هم خبری نیست.هنوز دیر نشده.چون توی دفترچه نوشته اعلام نتایج ساعت 18 به بعد.منتظر میمونیم تا 6 عصر و دو چشمی زل میزنیم توی مانیتور و هی رفرش میکنیم.ساعت نزدیک 5 عصره.یک دفعه میبینیم سایت سنجش یه اطلاعیه جدید زده.قلب هممون داره وامیسته.عنوان اطلاعیه اینه:
اطلاعیه شماره 16 در خصوص اعلام نتایج نهایی
با ترس و لرز کلیک میکنی روی این لینک و پی دی افشو دانلود میکنی و وقتی که بازش میکنی میبینی اینو نوشته:
بدینوسیله به اطلاع کلیه داوطلبان می رساند اعلام نتایج نهایی به دلیل .... یک هفته به تعویق افتاد.
توی جای خالی ، هرچیزی که فکرشو بکنی میتونه قرار بگیره.

varia

Well-known member
دوستان ژنتیکی منم شنیدم یه نفر از تبریز میانگین 80 به بالا زده! نمیدونم همونیه که شما میگید یا نه!. ولی بقول دوستان این افراد داده پرت محسوب میشند چون ممکنه هر سال یکی دو نفر اینجوری درصد بالا بزنه ولی مهم میانگین کل دعوت شده ها به مصاحبه هست.

varia

Well-known member
دوستان به این نکته توجه کردید که معدل چقدر میتونه ارزش داشته باشه در نمره مصاحبه؟!

الان من دکتری حرفه ای دامپزشکی ام(یا دیگر رشته های دکتری حرفه ای) خب معدل کل من مسلمه از دوستان مقطع ارشد کم خواهد بود! فکر کنم یه فرمول متفاوتی برای نمره معدل استفاده میشه.

ع ل ی رضا

New member
میدونید بدترین حالت ممکن چیه؟این که ما هممون الان داریم روز شماری ،ساعت شماری،دقیقه شماری و بلکه ثانیه شماری میکنیم که 4 بهمن برسه.تصور کنید امروز سوم بهمنه و هنوز هیچ خبری توی سایت سنجش نیست.همه بچه ها قلبشون داره میاد توی دهنشون.هرچی به سمت شب پیش میریم استرس ها بیشتر و بیشتر میشه.خیلیامون امشب که شب سوم بهمنه خوابمون نمیبره،چراکه فردا قراره نتایج سرنوشت سازی توی زندگی ما اعلام بشه.کم کم صبح میشه و همه از صبح علی الطلوع میشینیم پشت کامپیوتر و لب تابامون و هی دقیقه به دقیقه سایت سنجشو رفرش میکنیم.اما هنوز اطلاعیه جدیدی نزدند.ثانیه ها خیلی دیر میگذره.کم کم ظهر میشه و باز هم خبری نیست.هنوز دیر نشده.چون توی دفترچه نوشته اعلام نتایج ساعت 18 به بعد.منتظر میمونیم تا 6 عصر و دو چشمی زل میزنیم توی مانیتور و هی رفرش میکنیم.ساعت نزدیک 5 عصره.یک دفعه میبینیم سایت سنجش یه اطلاعیه جدید زده.قلب هممون داره وامیسته.عنوان اطلاعیه اینه:
اطلاعیه شماره 16 در خصوص اعلام نتایج نهایی
با ترس و لرز کلیک میکنی روی این لینک و پی دی افشو دانلود میکنی و وقتی که بازش میکنی میبینی اینو نوشته:
بدینوسیله به اطلاع کلیه داوطلبان می رساند اعلام نتایج نهایی به دلیل .... یک هفته به تعویق افتاد.
توی جای خالی ، هرچیزی که فکرشو بکنی میتونه قرار بگیره.
ارشد 91 دقیقا همین اتفاق افتاد...ینی درست زمانیکه باید اعلام میشد یهو اطلاعیه اومد و یه هفته یا ده روز درست یادم نیست عقب انداختنش... بقدری سنگین بود که هنوزم فکرشو میکنم میخاد اشکم در بیاد... من تجربه دارم ! خیلی سخته آقا !

mehsad

New member
دوستان به این نکته توجه کردید که معدل چقدر میتونه ارزش داشته باشه در نمره مصاحبه؟!

الان من دکتری حرفه ای دامپزشکی ام(یا دیگر رشته های دکتری حرفه ای) خب معدل کل من مسلمه از دوستان مقطع ارشد کم خواهد بود! فکر کنم یه فرمول متفاوتی برای نمره معدل استفاده میشه.

تو مصاحبه مگه امتیاز داره؟
چه امتیازی بهش میدن؟

varia

Well-known member
تو مصاحبه مگه امتیاز داره؟
چه امتیازی بهش میدن؟

من دقیق نمیدونم ولی یکی از دوستان در همین تاپیک قبلا مواردی که در مرحله دوم امتیاز دارند رو آورده بودند که معدل هم توشون بود.

TUMS

Well-known member

صدرا این خیال پردازیت دقیقآ با زمان اعلام نتایج ارشد 91 برای من یکی بود :wacsmiley:
ولی واسه دکترا این اتفاق نمی افته
بچه ها هیچ دستکاری قرار نیست بشه چرا منفی بافی میکنید اصلآ دکترا ارزش نداره بخوان دستکاری کنن آخه
هر کی تلاش کرده نتیجه اش هم میگیره نگران نباشین .....

sadra.s

New member

صدرا این خیال پردازیت دقیقآ با زمان اعلام نتایج ارشد 91 برای من یکی بود :wacsmiley:
ولی واسه دکترا این اتفاق نمی افته
بچه ها هیچ دستکاری قرار نیست بشه چرا منفی بافی میکنید اصلآ دکترا ارزش نداره بخوان دستکاری کنن آخه
هر کی تلاش کرده نتیجه اش هم میگیره نگران نباشین .....

من خودمم ارشد 91 هستم.هیچوقت یادم نمیره.نتایج قرار بود 6 شهریور اعلام بشه، به دلیل اجلاس سران اسلامی که توی تهران برگزار میشد 6 روز انداختند عقب.هنوزم نمیدونم ربط اعلام نتایج با این اجلاس چی بود!

mehsad

New member
خب یکی درست بیاد بگه آیتمایی که ممکنه موثر باشن تو مصاحبه و ما ازش بیخبریم چیه..؟
یه سری چیزا از قبل گفتن بچه ها ولی فکر کنم بیش ازاین حرفاس!

nono

New member
خب یکی درست بیاد بگه آیتمایی که ممکنه موثر باشن تو مصاحبه و ما ازش بیخبریم چیه..؟
یه سری چیزا از قبل گفتن بچه ها ولی فکر کنم بیش ازاین حرفاس!

منم همینو تو قسمتهای قبلی درخواست کردم ولی کسی چیزی نگفت:New (6): یکی مثل من بجز یک طرح مصوب و یک کتابچه آموزشی هیچ رزومه ای نداشتم فقط تونستم به تمام سوالات اساتید مصاحبه درست جواب بدم:thumbsupsmileyanim: نمیدونم کجای کارم البته معدلم هم نزدیک 19 و نمره زبانم هم پنجاهه ازم پرسیدن سابقه کار دارم گفتم چون کارشناسی و ارشدو پشت سر هم قبول شدم و حالا هم ترم 5 هستم جایی استخدام نیستم فقط 8 ماه طرح نیرو انسانی بعد از دوره کاردانی گذروندم که گفتن اینم خوبه:4d564ad6:بعد ما چون رشتمون آموزش بهداشته ازم پرسیدن که سابقه آموزش داری گفتم تو دوران طرح مسئول آموزش تالاسمی به دختران دبیرستانی بودم که بدون هیچ مدرکی همه گفتن خیلی خوبه و برام تیک زدن:thanks:خلاصه بدون هیچ رزومه ای در کل ازم راضی بودن حالا خدا به خیر بگذرونه!

بابک 1359

New member
سلام . ببخشید من یه سوال داشتم . معدل ارشد هم تو نمره مصاحبه تاثیر داره ؟ راجع بهش سوال میپرسن ؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

mohsenhsm

New member
سلام
این جریان اعلام نتایج در 17دی چیه؟
حقیقت داره یا نه؟
آخه سال قبل اعلام نتیایج دوهفته بعد از مصاحبه بوده!،!
کسی خبری داره؟

nono

New member
از کجا شنیدی که پارسال دو هفته بعد از مصاحبه نتایجو اعلام کردن؟

nono

New member
سلام . ببخشید من یه سوال داشتم . معدل ارشد هم تو نمره مصاحبه تاثیر داره ؟ راجع بهش سوال میپرسن ؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

بله معدل موثره خود سازمان سنجش نمره معدل و نمره زبان رو حساب میکنه و به نمره مصاحبه اضافه میکنه یعنی یک سهمی از نمره مصاحبه دست خود سنجشه

mohsenhsm

New member
دفترچه ازمون پارسال نوشته
نتایج مراحل اول 24 آدر بوده
مصاحبه 14 تا 20 دی بوده اعلام نتایج 6بهمن

samanpasha

New member
عجب برزخی شده این اعلام نتایج نهایی
یکی از دوستام میگف خداروشکر مرحله اول قبول نشدم آخه اگه قبول میشدم باید استرس جواب نهایی رو هم میکشیدم؛ حالا میفهمم چی میگفت... :)))

negar62

New member
بچه ها این جریان معدل چیه؟ آخه اونجا هیچ سوالی ازم دربارش نپرسیدن!! تنها جایی که معدل ترمهای قبل از پایان نامم قید شده بود توی فایل ثبت نام کنکور بود. تنها نمره ای که ازم پرسیدن زبانم بود که بلافاصله بهم متن زبان رو دادن که ترجمه کنم :smiliess (12):
در ضمن هیچ جا هم قید نشده که ما مجردیم یا خیر؟! چون اصلأ کپی صفحات شناسنامه در کار نبود!! :1dco2x0p1lilzhfpg1t
اونقدر این مدت درصدای جور واجور از دور و بر شنیدم که پاک رو حیمو واسه قبولی از دست دادم. هرچند که مصاحبه نسبتأ خوبی داشتم. اما این میانگینای عجیب و غریب ذهنمو بهم ریخته...
کاش نتایج زودتر بیاد..
:smiliess (2):

mehsad

New member
بچه ها این جریان معدل چیه؟ آخه اونجا هیچ سوالی ازم دربارش نپرسیدن!! تنها جایی که معدل ترمهای قبل از پایان نامم قید شده بود توی فایل ثبت نام کنکور بود. تنها نمره ای که ازم پرسیدن زبانم بود که بلافاصله بهم متن زبان رو دادن که ترجمه کنم :smiliess (12):
در ضمن هیچ جا هم قید نشده که ما مجردیم یا خیر؟! چون اصلأ کپی صفحات شناسنامه در کار نبود!! :1dco2x0p1lilzhfpg1t
اونقدر این مدت درصدای جور واجور از دور و بر شنیدم که پاک رو حیمو واسه قبولی از دست دادم. هرچند که مصاحبه نسبتأ خوبی داشتم. اما این میانگینای عجیب و غریب ذهنمو بهم ریخته...
کاش نتایج زودتر بیاد..
:smiliess (2):
از من نمره زبان اصلا نپرسیدن!
درصدارم فکر که نه مطمئنم راست نمیگن یک سری از افراد! چون واقعا خنده دار بود که یه چیزای ساده در مورد رشته رو روز مصاحبه تشخیص نمیداد بعد میگفت من میانگین 77 درصد زدم یا 68 درصد! یا بالاتر!
اینو میگن که اگر قبولون کردن بگن درصدامون بالا بوده اگرم ردشدن بگن مصاحبه ردمون کردن!
کلا ایرانیا این مدلن یا قشر تحصیل کرده مون یا هر دوشون! چی بگم والا!
ولی اینکه سنجش فقط نمره زبان و معدلو تو مصاحبه تاثیر بده نامردیه.... به نظرم باید همه مدارکو دوباره بررسی کنن و هر کسی نمره ای که واقعا حقشه رو بگیره! چون صحت و درستیش اصلا بررسی نشد. خیلیاشم از قلم افتاد!

بالا