آزمون ورودی دوره دکتری تخصصی ( Ph.D ) سال تحصیلی 93-94

shino

New member
این سوال منم هست ولی فکر کنم برگزاری کارگاه توی قسمت تجارب حرفه ای باید قرار بگیره. بازم دقیق نمیدونم.

به نظر منم همین طور چون تدریس ترمی هست و واحدی
خلاصه مال من سفیده همش یه مقاله و یه طرح با 2 تا سابمیت و یه کارگاه
آدم روش نمیشه بره مصاحبه :14:

aaram

New member
انشالله خبر قبولی مرحله دوم برای همگیمون
موفق باشید الهی

sanaz d

New member
من مردود شدم واقعا حقم بود قبول شم بما سرجلسه گفتن نمره منفی داره 125 شدم من اون دونفرو سر پل سراط میگیرم جلشونو چون حق الناس کردن

من مردود شدم... :sadsmiley:
توروخدا بگید از بچه های بیولوژی تولید مثل کسی هست؟ کی قبول شده؟ درصدهاتون چند بوده؟ فکر میکردم قبول بشم؟ :sadsmiley:

shino

New member
من مردود شدم واقعا حقم بود قبول شم بما سرجلسه گفتن نمره منفی داره 125 شدم من اون دونفرو سر پل سراط میگیرم جلشونو چون حق الناس کردن

واقعا برای شما بد شد، ولی گردن کسی نندازین باید حتما دفترچه رو میخوندین

sh.abd6864

New member
بچه ها یه سوال: دعوت افراد به مصاحبه بر اساس چه ترتیبیه؟جدا از رشته.بر اساس حروف الفبای شرکت کننده هاست؟

sanaz d

New member
واقعا برای شما بد شد، ولی گردن کسی نندازین باید حتما دفترچه رو میخوندین
من خونده بودم دفترچرو میدونستم نمره منفی نداره اما بازرس و مراقبه گفتن نمره منفی داره حتی تو حوزه پسرا شهید بهشتی گفتن نمره منفی داره اخه چرا.اگه عرضه ندارن ازمون داروسازی و بهداشتو یجا برگزار کنن خب جداش کنن من داشتم امتحان خودمو میدادم زنیکه عوضی اومده بالاسرمن بمن میگه نمره منفی دارها منم بهش گفتن تو دفترچه زده نداره گفت میرم یپرسم رفت پرسیدم اومد گفت نمره منفی داره خب جای من بودی چمیکردی

rozeabi

New member
به نظر منم همین طور چون تدریس ترمی هست و واحدی
خلاصه مال من سفیده همش یه مقاله و یه طرح با 2 تا سابمیت و یه کارگاه
آدم روش نمیشه بره مصاحبه :14:
سابمیت ها رو هم می تونیم تو اون برگه ها بنویسیم. در ضمن من شنیدم تدریس زیاد مهم نیست بیشتر سابقه ی کار مهمه. منم فقط مقاله دارم. حتی کارگاه رو هم ندارم. می تونم تو تجارب حرفه ای مثلا بنویسم: تکنیک ریل تایم، کشت سلول و همچین چیزهایی؟
بعد اینکه پوسترها رو کجا بنویسیم؟

shino

New member
من خونده بودم دفترچرو میدونستم نمره منفی نداره اما بازرس و مراقبه گفتن نمره منفی داره حتی تو حوزه پسرا شهید بهشتی گفتن نمره منفی داره اخه چرا.اگه عرضه ندارن ازمون داروسازی و بهداشتو یجا برگزار کنن خب جداش کنن من داشتم امتحان خودمو میدادم زنیکه عوضی اومده بالاسرمن بمن میگه نمره منفی دارها منم بهش گفتن تو دفترچه زده نداره گفت میرم یپرسم رفت پرسیدم اومد گفت نمره منفی داره خب جای من بودی چمیکردی

حق با شماست خیلی زور داره- بخدا تو کادر آموزش نمیشه به کسی اعتماد کرد- یه مشت بی سواد شدن کارشناس امور - قلبا برات ناراحتم و اصلا نمیگم ناراحت نباش همانطور که خبر خوب میشنویم خوشحال میشیم خبر بد هم مارو ناراحت میکنه امیدوارم به خودت مسلط باشی و بگذرونی- سال دیگه هم هست

rozeabi

New member
خیلی متاسف شدم. منم اگه جای شما بودم امکانش زیاد بود که فکر کنم نمره ی منفی داره. این نشون میده باید به چیزی که مکتوب و مستنده بیشتر اهمیت داد. الان اعتراض کنید هم اهمیتی نمیدن.

shino

New member
سابمیت ها رو هم می تونیم تو اون برگه ها بنویسیم. در ضمن من شنیدم تدریس زیاد مهم نیست بیشتر سابقه ی کار مهمه. منم فقط مقاله دارم. حتی کارگاه رو هم ندارم. می تونم تو تجارب حرفه ای مثلا بنویسم: تکنیک ریل تایم، کشت سلول و همچین چیزهایی؟
بعد اینکه پوسترها رو کجا بنویسیم؟

میتونی بنویسی به شرطی که مدرک داشته باشی ازش که گدروندی مثل کارگاه

sh.abd6864

New member
یعنی هیییییییییییییچ تغذیه ایی اینجا نیست؟!!! واقعا که...چقدر غیرفعالیم ما:13:

azadbaneh

New member
منم خوشبختانه قبول شدم:thumbsupsmileyanim: چه خبر بچه های ژنتیک؟

سلام. تبریک میگم. امیدوارم خبر قبولی مرحله دومتونم بشنویم. من سال بعد می خوام امتحان بدم. معلومه که خیلی زحمت کشیدید امیدوارم نتیجه زحمتاتونو ببینید

بالا