آزمون های باکتری شناسی انجمن مخصوص بچه های مجموعه علوم آزمایشگاهی 3

mojnia

New member
با توجه به اینکه بچه ها برای ارشد باید دروسی غیر از باکتری رو هم بخوانند و اینکه چند فصل همزمان برای ازمون سنگینه پیشنهاد می کنم از فصول مختلف بصورت جداگانه ازمون برقرار بشه و یا حداقل فصولی که مشکله و حجم زیادی داره آزمونی مجزا داشته باشه تا هم بشه اون فصل را تا آزمون خوند و ثانیا نکات بیشتری از اون فصل مرور بشه و میشه بعدا چند فصل(یا چند آزمون) از فصل های گذشته یه آزمون کلی برگزار کرد که یک ریویوییreview هم از اونا بشه.
اساتید نظرشون را بگن و پیشنهاد بدهند

abtin13

New member
تاریخ آزمون بعدی شنبه 2 اسفند هستش.سوالات هم از فصول 9-10-28 جاوتز و 2-8-11-12-14 مورای عمدتا مطرح خواهد شد.
اگه انتقاد یا پیشنهادی در این مورد دارین حتما مطرح کنین
ضمنا در مورد جواب سوالات آزمون هم اگه شک و شبهه ای دارین بگین تا جواب اون سوال بصورت تشریحی داده بشه

abtin13

New member
درود سوال 25 / مگر pro m ساختار وابسته به دیواره نیست میشه توضیح بدین / در مورد اندوتوکسین چرا 2 میشه / سپاس

در مورد سوال 25: عین متن جاوتز هستش. فصل 2 جاوتز- بخش پیلی(فیمبریه) - پاراگراف 4: در یک گروه از کوکسی های گرم مثبت ، استرپتوکوک ها ، آنتی ژن سطحی اصلی ، پروتئین m بر روی فیمبریه ها قرار دارد
در مورد سوال 19: گزینه 1: با آزاد سازی اینترلوکین 1 موجب تب میشه نه اینترلوکین 2 ...... گزینه 2: باعث dic یا انعقاد داخل عروقی منتشر میشه که این عمل رو از طریف تحریک فاکتور هاگمن انجام میده.فاکتور هاگمن هم از فاکتور های شروع کننده فرآیند انعقاد هستش...............گزینه 3: سنتز اون توسط کروموزوم کنترل میشه نه پلاسمید............. گزینه 4:روی گیرنده سلول میزبان گیرنده اختصاصی نداره

fim.jpg

آخرین ویرایش توسط مدیر:

love virology

New member
سپاس / تب / ایمنی خونده بودم ولی باز قاطی شد/ ار میشه سوالات در مورد محیط کشت هایی که مهمه و روش رنگ امیزی که هر ساله سوال میاد بزارید سپاسگزاررررررم

Immunity

Well-known member
عااااااااالی...منم ازین ببعد بگروه اضافه میشم بااجازه دوستان!

abtin13

New member
سپاس / تب / ایمنی خونده بودم ولی باز قاطی شد/ ار میشه سوالات در مورد محیط کشت هایی که مهمه و روش رنگ امیزی که هر ساله سوال میاد بزارید سپاسگزاررررررم

محیط های کشت و روش های رنگ آمیزی قبلا (تا 5-6 سال پیش) زیاد بعنوان سوال میومد اما الان خیلی کم.شاید یک سوال اونم هر سال نه ، یکی در میون.امسال که اصلا سوالی در این مورد نبود ولی سال قبل فقط یه سوال داده بودن.
با این حال من سعی میکنم همین طور که برای آزمون سوال در میارم به محیط کشت ها و رنگ آمیزی هم توجه کنم و مهم ترین ها رو تو یه تاپیک جداگانه بنویسم

- - - Updated - - -

عااااااااالی...منم ازین ببعد بگروه اضافه میشم بااجازه دوستان!

خوش اومدی عزیز

هانیه

Well-known member
...تصوارتم بیش از اندازه له شدش...روم به تیفار...31 درصد...:14:

آخرین ویرایش:

هانیه

Well-known member
من بازم هم بین دو گززینه شک داشتم.پس نشون میده یک جای کارم ایراد داره...:21:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: abtin13

mojnia

New member
تاریخ آزمون بعدی شنبه 2 اسفند هستش.سوالات هم از فصول 9-10-28 جاوتز و 2-8-11-12-14 مورای عمدتا مطرح خواهد شد.
اگه انتقاد یا پیشنهادی در این مورد دارین حتما مطرح کنین
ضمنا در مورد جواب سوالات آزمون هم اگه شک و شبهه ای دارین بگین تا جواب اون سوال بصورت تشریحی داده بشه

سلام
اساتید اگه مشکل خاصی پیش نیومده باشه طبق قرار قبلی آزمون دوم فردا برگزار میشه

zmh

New member
سلام
این ازمونا برا بجه ها ایمنی ام خوبه؟؟؟

پیچک

New member
آزمون دومو نمیتونم دانلود کنم ....میشه یه جای دیگه آپ کنین؟

zmh

New member
اوکی ممنون.من تاحالاباکتری نخوندم.امکانش اگه هست اون سوالاتی ک توکنکورا پرتکرارم هست بزارین
ممنون میشم

zmh

New member
باکتری رو چقدبایدخوند تا حد30درصدبشه زد
اگه فقط تست بزنیم کافیه

sajad rahimi

New member
لام به هم رشته ایی های زحمت کش خودم امسال سال خوبی بود هم کارم جور شد هم ارشدم رتبه خوبی شد امیدوارم شما هم سال اینده شرایط من رو پیدا کنید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: sara77

mojnia

New member
با توجه به مشکلی که برای دوست خوبمون ابتین رخ داده وهمچنین فاصله نیفتادن بین آزمون ها من سوالات آزمون سوم را در این تاپیک قرار میدهم
سطح سوالات متوسط

جهت ریویو مناسبه. برای دوستانی که ضریب باکتری یک دارند هم مفیده
امیدوارم که مشکل آبتین زودتر حل بشه و برگرده و زحمت بقیه آزمون ها را بکشه

لینک دانلود :
azmoon sevom

آخرین ویرایش:
بالا