آزمون ارشد نانوتکنولوژی پزشکی سال 94

khorsand

New member
خانم خرسندبه نظر من داشنگاه ایران بهتر از تهران
من دیروز رفتم تو سایتشون تجهیزات و امکانات ایران بهتر بود به نظرم

والا من که از بچه های قبول شده ایران پرسیدم گفتن اول ایرانو نزن تهران خیلی بهتره

tiamooo

New member
دوستان اگه فارس هستین بعد از تهران شیرازو بزنین بهتره
چون ترکا تو شهر خودشون راحت ترن فارس ها هم با فارس ها راحت ترن
من خودم تهران میتونم بیارم ولی بیشتر به خاطر مسافت و بعضی چیزا تبریزو میزنم

- - - Updated - - -

والا من که از بچه های قبول شده ایران پرسیدم گفتن اول ایرانو نزن تهران خیلی بهتره

عه پس اینطوری باشه که هیچی

s.hsh

New member

نه بابا گیرم ایران هرچقدر هم جلوتر باشه مهر دانشگاه تهران پا مدرک یعنی تضمین آینده تضمین دکتری و هیئت علمی شدن. فقط ارشد مهم نیست که ارشد فقط 2 ساله ولی دکتری 5 ساله.پس اونی که تهران میخونه و مدرکش مهره تهران داره حتی واسه خارج از کشور راحتر میتونه اقدام کنه.به همه اینا باید توجه کرد فقط 2 سال ارشد نیست که

tiamooo

New member
adv-fac.tbzmed.ac.ir/uploads/72/CMS/user/file/105/555412.pdf

این لینک , لینک دانلود سرفصل دروس نانوعه و کلا همه اطلاعات این رشتست که به صورت بخشنامه در اومده
دانلود کنین بخونین مفیده

tiamooo

New member
نه بابا گیرم ایران هرچقدر هم جلوتر باشه مهر دانشگاه تهران پا مدرک یعنی تضمین آینده تضمین دکتری و هیئت علمی شدن. فقط ارشد مهم نیست که ارشد فقط 2 ساله ولی دکتری 5 ساله.پس اونی که تهران میخونه و مدرکش مهره تهران داره حتی واسه خارج از کشور راحتر میتونه اقدام کنه.به همه اینا باید توجه کرد فقط 2 سال ارشد نیست که
بله اینم هست درسته

tiamooo

New member
بالاخره من نفهمیدم من که مهندسی پزشکی رتبه سهمیم شده 5 بدون سهمیه شدم 6
برای انتخاب کدوم ملاکه دانشگاه اصفهان کلا 5 نفر میگیره اونم بزنم قبول میشم یا نه

mili_2015

New member
سلام بچه ها من برای سال بعد میخونم.خواهشا کسایی که رتبه عالی اوردن تو یه پست کامل همه کتاب ها و منابعی که برای هر درس خوندن رو برام بنویسن.یه دنیا ممنون میشم.

آخرین ویرایش:

khorsand

New member
بالاخره من نفهمیدم من که مهندسی پزشکی رتبه سهمیم شده 5 بدون سهمیه شدم 6
برای انتخاب کدوم ملاکه دانشگاه اصفهان کلا 5 نفر میگیره اونم بزنم قبول میشم یا نه

شما تبریزو بزنین قطعا قبولید به انتخاب سوم نمیکشه دیگه
تازه شاید ایرانم میاوردین
من نمیدونم تا چه حد اطلاعاتم صحیح باشه ولی یه دوستی داشتم پارسال شاهد بود بعد علاوه بر ظرفیت اصلی قبول شد یعنی هشت تا با کنکور گرفته بودن نهمی دوست من بود دهمی هم استعداد درخشان حالا دیگه نمیدونم امسال چجوری باشه

آخرین ویرایش:

khorsand

New member
سلام بچه ها من برای سال بعد میخونم.خواهشا کسایی که رتبه عالی اوردن تو یه پست کامل همه کتاب ها و منابعی که برای هر درس خوندن رو برام بنویسن.یه دنیا ممنون میشم.

صفحه های قبلو بخونین همشو گفتیم تقریبا

tiamooo

New member
شما تبریزو بزنین قطعا قبولید به انتخاب سوم نمیکشه دیگه
تازه شاید ایرانم میاوردین
من نمیدونم تا چه حد اطلاعاتم صحیح باشه ولی یه دوستی داشتم پارسال شاهد بود بعد علاوه بر ظرفیت اصلی قبول شد یعنی هشت تا با کنکور گرفته بودن نهمی دوست من بود دهمی هم استعداد درخشان حالا دیگه نمیدونم امسال چجوری باشه

من نانو ایران قبول میشم ولی تبریزو که میزنم اولویت اول
اولویت دوم میخوام مهندسی پزشکی بزنم .اولویت دوم تو شک بودم

kakooooo

New member

سلام تبریک کلی بابت رتبه های خوبتون ایشالا بعدا بیشتر اشنا میشیم با هم تو دانشگاه

ما که ایرانیم تجهیزات ندیدیم!!!!!!

khorsand

New member
من نانو ایران قبول میشم ولی تبریزو که میزنم اولویت اول
اولویت دوم میخوام مهندسی پزشکی بزنم .اولویت دوم تو شک بودم

خب پس به اولویت دوم نمیکشه!همون اولی رو قبولید
اگر مهندسی پزشکی رو بیشتر دوست دارید اونو اول بزنید چون تو راهنما نوشته بود بر اساس اولویتیه که خودتون میذارید و بعدا به هیچ وجه قابل تغییر نیست
میدونید که اینجوری هم نیست که بتونید هر دو رشته رو قبول بشید بنابراین خوب فکراتونو بکنین

احترام

New member
دوستان من زندگیم در دستان شماست خواهش میکنم اگه تهرانو نمیارید بجای ایران دانشگاه شهر خودتونو بزنین بخدافرق چندانی بین ایران و تبریز و شیراز نیست هیچ تبریز خیلی بالاتره...من اگه اصرار به ایران دارم فقط بخاطر مسافتشه و رتبم 13 شده و فقط یه نفر اختلافه که تهران بمونم...ممنون میشم اگه همه با هم همکاری کنیم

احترام

New member
تبریک میگم احترام جان....ان شاالله ایرانو بیارید....
بیوشیمی از چی خونده بودید؟

ممنون...من از روی دکتر احسانی...البته ناگفته نماند من سه تا از سوالارو بخاطر شکی که داشتم نزدم الانم خیلی پشیمونم چون اگه میزدم میشد 100:rolleyessmileyanim:یه چیزیم ک هست من واقعا به درس بیوشیمی علاقه دارم و همش بیوشیمی دستم بود

s.y89

New member
ممنون...من از روی دکتر احسانی...البته ناگفته نماند من سه تا از سوالارو بخاطر شکی که داشتم نزدم الانم خیلی پشیمونم چون اگه میزدم میشد 100:rolleyessmileyanim:یه چیزیم ک هست من واقعا به درس بیوشیمی علاقه دارم و همش بیوشیمی دستم بود

آخه دکتر احسانی خیلیییییه....کامل خوندین؟؟؟

بالا