آزمون ارشد نانوتکنولوژی پزشکی سال 94

khorsand

New member
لودیش منبع سلولی مولکولیه هااا.
بیولوژی منبعش گایتون هست.

فیزیولوژی منبعش گایتونه
برای سلولی مولکولی لودیش خوندن اشتباه محضه امسال هیچکدوم از ما لودیش نخوندیم و همه سوالا هم توی منابع بود
رفرنس خوندن برای کنکور کار 100% اشتباهیه
من خودم جـــزوه خوندم ولی شنیدم مریم خالصی بد نیست

nrk

New member
دوستان امسال از ما گذشت ديگه،واسه بيولو‍‍‍‍زي منبع خوب جي هست،لوديش چطوره؟؟؟
همچنين واسه بيوفيزيك،لطفا جواب بدين

شما مگه زیست رو 70 نزدی؟؟
فقط تهران میخواین؟؟اگه نه که شاید قبول شدین حالا!!

Coral333

New member
فیزیولوژی منبعش گایتونه
برای سلولی مولکولی لودیش خوندن اشتباه محضه امسال هیچکدوم از ما لودیش نخوندیم و همه سوالا هم توی منابع بود
رفرنس خوندن برای کنکور کار 100% اشتباهیه
من خودم جـــزوه خوندم ولی شنیدم مریم خالصی بد نیست
بله اتفاقا اولش تصمیم داشتم از روی منبع بخونم.
ولی خب با صحبت های شما و دوستان تصمیم ام عوض شد.
برای سلولی و مولکولی خ ل ی ل را جزوشا گرفتم.
برای بیوشیمی هم همینطور.
نانو را که از روی کتاب میخونم.
بیوفیزیک را هم از روی کتاب و همون کتاب جامع خ ل ی ل میخونم.
زبان را هم لزگی و لغات تافل.
فیزیولوژی را خلاصه گایتون را گرفتم که چند فصل اولش طبق مباحثی که گفتین مهمه بخونم.
شیمی را هم خ ل ی ل را دارم ولی نمیدونم خوده مورتیمر را بخونم یا این را [emoji53]
واسه سوالات شیمی آلی هم برای کنکور کافیه بخونم؟
برای تست همه درس ها هم همون آ ی ک ی و ب ی را میخوام بگیرم.
البته به جز نانو و فیزیولوژی.
واسه نانو که اصلا نمیدونم تست هست واسش یا نه.
واسه فیزیولوژی هم تست های فک کنم سال های قبل را بزنم کفایت بکنه.
اگه اشکالی توی منابعی که گفتم هست یا راهنمایی میتونین بکنین بهم.
ممنون میشم [emoji4]

khorsand

New member
بله اتفاقا اولش تصمیم داشتم از روی منبع بخونم.
ولی خب با صحبت های شما و دوستان تصمیم ام عوض شد.
برای سلولی و مولکولی خ ل ی ل را جزوشا گرفتم.
برای بیوشیمی هم همینطور.
نانو را که از روی کتاب میخونم.
بیوفیزیک را هم از روی کتاب و همون کتاب جامع خ ل ی ل میخونم.
زبان را هم لزگی و لغات تافل.
فیزیولوژی را خلاصه گایتون را گرفتم که چند فصل اولش طبق مباحثی که گفتین مهمه بخونم.
شیمی را هم خ ل ی ل را دارم ولی نمیدونم خوده مورتیمر را بخونم یا این را [emoji53]
واسه سوالات شیمی آلی هم برای کنکور کافیه بخونم؟
برای تست همه درس ها هم همون آ ی ک ی و ب ی را میخوام بگیرم.
البته به جز نانو و فیزیولوژی.
واسه نانو که اصلا نمیدونم تست هست واسش یا نه.
واسه فیزیولوژی هم تست های فک کنم سال های قبل را بزنم کفایت بکنه.
اگه اشکالی توی منابعی که گفتم هست یا راهنمایی میتونین بکنین بهم.
ممنون میشم [emoji4]

نه اشکالی نیست فقط مورتیمر رو وقت نمیکنی جمع و جورش کنی همون کتابی که گفتی رو بخون اگه کم حجم تره برای آلی برای کنکور کامل کامله و فوق العاده خوبه
تست برای نانو سعی کن آزمونای جامع خـــلیلی امسالو گیر بیاری بعدم تستای دکترای سالای قبل رو برای آشنایی بیشتر بخون
توصیه کلی من که امیدوارم به دردت بخوره فقط و فقط مرور زیاااااااااااااااد همه مطالبه

Coral333

New member
نه اشکالی نیست فقط مورتیمر رو وقت نمیکنی جمع و جورش کنی همون کتابی که گفتی رو بخون اگه کم حجم تره برای آلی برای کنکور کامل کامله و فوق العاده خوبه
تست برای نانو سعی کن آزمونای جامع خـــلیلی امسالو گیر بیاری بعدم تستای دکترای سالای قبل رو برای آشنایی بیشتر بخون
توصیه کلی من که امیدوارم به دردت بخوره فقط و فقط مرور زیاااااااااااااااد همه مطالبه
ممنونم ازت.
اونی که گفتم جزوات هست برای شیمی عمومی.
واسه آزمون های برای سال آینده ثبت نام میخوام بکنم که یه برنامه ریزی هم بهم بده که عقب نمونم.
بازم ممنونم.

ali yari

New member
شما مگه زیست رو 70 نزدی؟؟
فقط تهران میخواین؟؟اگه نه که شاید قبول شدین حالا!!

من 3 4 ماه دست و پا شكسته قبل عيد خوندم.بعد عيد يك ساعت هم درس نخوندم چون فك ميكردم نميرسم زيست هم ي بار اونم خيلي ناقص از خالصي خوندم ولي سوالاش خيليل خيلي خيلي راحت بود

ali yari

New member
ممنونم ازت.
اونی که گفتم جزوات هست برای شیمی عمومی.
واسه آزمون های برای سال آینده ثبت نام میخوام بکنم که یه برنامه ریزی هم بهم بده که عقب نمونم.
بازم ممنونم.
به نظر من مورتيمر بخون،من مورتيمر خوندم و چون وسط راه از درس خوندن منصرف شدم ديگه شيمي آلي نخوندم ك متاسفانه 8 تا از 20 شيمي الي بود يعني 40 درصد.من از 60 درصد باقيمانده 45 زدم، اگه مورتيمر بخوني خوب ميفهمي موضوع رو

احترام

New member
بنظر من مورتیمر خوندن مزخرف ترین کار ممکنه....بهتره یه کتابیرو پیدا کنی که فقظ نکته داشته باشه و نکته هاشم کامل باشه من خودم مورتیمر خوندم و اصلا توصیش نمیکنم من خودم شیمی کنکور سراسریو80زدم به خیال خودم فک میکردم با مورتیمر خوندن دیگه درصدم بالای 60ه...به 30 برسونم خدارو شکر میکنم

Reihan_Salvatore

New member
سلام دوستان.امیدوارم همگی آزمون خوبی رو پشت سر گذاشته باشید.
برای بیوفیزیک کتاب درسنامه دکتر خ.ل.ى.ل.ى کافیه با تست آی.کیو.بی و یا لازمه که منبع اصلی رو هم تهیه کنم؟

Coral333

New member
سلام دوستان.امیدوارم همگی آزمون خوبی رو پشت سر گذاشته باشید.
برای بیوفیزیک کتاب درسنامه دکتر خ.ل.ى.ل.ى کافیه با تست آی.کیو.بی و یا لازمه که منبع اصلی رو هم تهیه کنم؟
سلام.
دوستان به من گفتن منبع را هم بگیرم در کنارش بخونم.
درسنامه متنش روان.

Reihan_Salvatore

New member
سلام.
دوستان به من گفتن منبع را هم بگیرم در کنارش بخونم.
درسنامه متنش روان.
ممنون از پاسختون.زیاد نمیشه؟آخه من اگر منابعم زیاد بشه سردرگم میشم!![emoji30] از محتوای هر کدوم هم اطلاع ندارم اگر کامل درسنامه کامل باشه دیگه منبع رو تهیه نکنم سخت هم پیدا میشه اتفاقا!

Coral333

New member
ممنون از پاسختون.زیاد نمیشه؟آخه من اگر منابعم زیاد بشه سردرگم میشم!![emoji30] از محتوای هر کدوم هم اطلاع ندارم اگر کامل درسنامه کامل باشه دیگه منبع رو تهیه نکنم سخت هم پیدا میشه اتفاقا!
نمیدونم.
اینا دیگه بچه ها باید جواب بدند.

khorsand

New member
بچه ها ببینین این یه تجربه شخصیه.ما داریم به شما توصیه میکنیم که شماها اشتباه ماها رو تکرار نکنین.احترام گفتن بهتون منم میگم بهتون.ممکنه کسی برای فیزیولوژی ضریب یک هم خود گایتون رو بخونه و جواب بده!راجع به شیمی نظرات متفاوتی دادن ولی چیزی که من تو این دوسال دیدم که اکثر قریب به اتفاق قبول شده ها گفتنمخصوصا زیر ده ها گفتن این بوده که مورتیمر خوندن برای شیمی اشتباهه.من خودمم مورتیمر دارم ولی نخوندمش.منم تو سراسری شیمی رو 85 زدم و همین پایه قوی خیلی کمکم کرد من خودم برای کنکور خوندم طبق توصیه بچه های قبلی و به شما هم توصیه میکنم البته که مورتیمر کاملتره ولی اصل اساسی تو کنکور مرور زیاده اما اینکه مورتیمر انقد زیاده که شما نمیرسی سه چهار دور بخونیش و اینکه اطلاعات اضافی که به هیچ دردی تو کنکور نمیخوره هم زیاد داره پیشنهاد من یه کتاب ساده و کم حجم و همراه اون تست زیاده برای آلی هم مورتیمر اصلا کافی نیست و حتما باید یه منبع دیگه براش داشته باشید و میدونید آلی هر سال 40 درصد سوالاته.سعی کنید برای هیچ درسی دوتا منبع نخونید چون واقعا نیاز نیست.یه منبع بخونید ولی همونو عالی بخونید مثلا برای بیوفیزیک که گفتین اون کتاب اسمش درسنامه نیست اسمش کتاب جامع بیوفیزیکه و متنش خیلی خیلی بهتر و روون تر از کتاب خان چنیه اما از اون مهم تر تو بیوفیزیک تستای سال گذشته اس که حداقل 40 درصد به درصدتون میتونه اضافه کنه.راجع به آزمونا هم که گفتین اصلا اکتفا نکنید به برنامه اونا.برنامه اش اینطوریه که هر دو یا سه هفته یه سری مباحث رو اضافه میکنه و این باعث میشه تا قبل از عید یک دور نشه و این خیلی بده.اگر میخواین رتبه خوب بیارین نرمال اینه که تا کنکور سه دور یا چهار دور خونده باشین و مرور هم کرده باشین اینو که مرور تو برنامه بذارم آقای رحیمی که پارسال رتبه هفت بودن به من گفتن و دستشون درد نکنه چون مدیونشونم بخاطر این توصیه فوق العاده.هرکاری میکنین مرور فراموشتون نشه.موفق باشین برای ماها هم دعا کنین که قبول بشیم امسال

Coral333

New member
بچه ها ببینین این یه تجربه شخصیه.ما داریم به شما توصیه میکنیم که شماها اشتباه ماها رو تکرار نکنین.احترام گفتن بهتون منم میگم بهتون.ممکنه کسی برای فیزیولوژی ضریب یک هم خود گایتون رو بخونه و جواب بده!راجع به شیمی نظرات متفاوتی دادن ولی چیزی که من تو این دوسال دیدم که اکثر قریب به اتفاق قبول شده ها گفتنمخصوصا زیر ده ها گفتن این بوده که مورتیمر خوندن برای شیمی اشتباهه.من خودمم مورتیمر دارم ولی نخوندمش.منم تو سراسری شیمی رو 85 زدم و همین پایه قوی خیلی کمکم کرد من خودم برای کنکور خوندم طبق توصیه بچه های قبلی و به شما هم توصیه میکنم البته که مورتیمر کاملتره ولی اصل اساسی تو کنکور مرور زیاده اما اینکه مورتیمر انقد زیاده که شما نمیرسی سه چهار دور بخونیش و اینکه اطلاعات اضافی که به هیچ دردی تو کنکور نمیخوره هم زیاد داره پیشنهاد من یه کتاب ساده و کم حجم و همراه اون تست زیاده برای آلی هم مورتیمر اصلا کافی نیست و حتما باید یه منبع دیگه براش داشته باشید و میدونید آلی هر سال 40 درصد سوالاته.سعی کنید برای هیچ درسی دوتا منبع نخونید چون واقعا نیاز نیست.یه منبع بخونید ولی همونو عالی بخونید مثلا برای بیوفیزیک که گفتین اون کتاب اسمش درسنامه نیست اسمش کتاب جامع بیوفیزیکه و متنش خیلی خیلی بهتر و روون تر از کتاب خان چنیه اما از اون مهم تر تو بیوفیزیک تستای سال گذشته اس که حداقل 40 درصد به درصدتون میتونه اضافه کنه.راجع به آزمونا هم که گفتین اصلا اکتفا نکنید به برنامه اونا.برنامه اش اینطوریه که هر دو یا سه هفته یه سری مباحث رو اضافه میکنه و این باعث میشه تا قبل از عید یک دور نشه و این خیلی بده.اگر میخواین رتبه خوب بیارین نرمال اینه که تا کنکور سه دور یا چهار دور خونده باشین و مرور هم کرده باشین اینو که مرور تو برنامه بذارم آقای رحیمی که پارسال رتبه هفت بودن به من گفتن و دستشون درد نکنه چون مدیونشونم بخاطر این توصیه فوق العاده.هرکاری میکنین مرور فراموشتون نشه.موفق باشین برای ماها هم دعا کنین که قبول بشیم امسال
ممنون از تمام توصیه هاتون [emoji5]
انشالااا شما هم تهران قبولین امسال

Coral333

New member
انشاالله ممنونم مرجان جان
خرسندجان
هر موقعه تونستی یه توضیحی در مورد شیوه درس خوندنت هم بده واسمون
که از چه زمانی شروع کردی
چطور خوندی هر کدوم از درسا را؟
اولویتی دارند شروع هر کدوم از درسا؟
خلاصه نویسی داشتی یا نه؟
دوره چندمت خلاصه نویسی انجام دادی؟
همزمان با خوندنت از همون اول تست هم میزدی هر مبحثی را یا مثلا از دوره دوم خوندنت تست میزدی.
این موردم در نظر بگیر که من رشتم فیزیک بوده و هیچ پیش زمینه ای از درس های زیست و وزارت بهداشت ندارم و برای اولین باره حتی یه سری اصطلاحات را میخونم از روشون.

بالا