آزمون ارشد نانوتکنولوژی پزشکی سال 94

infomdmir

New member
دیگه انقدر اومدم و دیدم کسی تو پیج فعالیت نمی کنه خسته شدم منم رفتم تا بعد از کنکور دیگه پیج نیام

Martian

New member
سلام دوستان یه خبر تازه دارم نمیدونم شاید هم تاحالا خودتون شنیدید ولی اینو برا اونایی که نمیدونن میگم.قراره امسال ضریب بعضی از درسا عوض بشه و بعضی از درسا حذف بشن و کتاب جدیدی اضافه بشه من اینو از یکی از دوستام که استادش بهش گفته بود شنیدم این تغیرات حتما رخ میده. براتون یه فایل میزارم که مطمئن تر بشید. صفحه 6 این فایل رو حتما ببینید.

Download برنامه آموزشی دوره کارشناسی ارشد ناپیوسته نانوپزشکی فناوری.pdf

آخرین ویرایش:

khorsand

New member
من از دوستانم شنیدم قراره منبع بیوفیزیک عوض بشه چیز دیگه ای نگفتن ولی خب اینجوری که تو این فایلی که شما گذاشتین گفته فیزیک فقط قراره حذف بشه که قبلا هم کسی نمیزده ولی این درس جدیده رو امیدوارم نیارن
البته این تاریخش مال سال 92 هست امکان داره عوضش نکنن یعنی؟؟حالا هرچی بلا هم هست قراره سر ما بیاد...:sad:

آخرین ویرایش:

Ramina

New member
توي سايت سازمان سنجش پزشكي كه همون منابع گذشته با همون ضرايب سابق رو معرفي كردن!
فكر نمي كنم تغييري ايجاد بشه.

f.khabir

New member
سلام بچه ها
من امسال میخوام ارشد نانو شرکت کنم و رشته م علوم آزمایشگاهیه.
کسی اینجاهست که از علوم به نانو رفته باشه؟
درسته که اگه ما وارد این حیطه بشیم دیگه جزء آزمایشگاهی ها نیستیم؟ اگه درسته زیرگروه چهی خواهیم بود/

s.y89

New member
سلام.دوستان آزاد کسی ثبت نام کرده؟؟؟ من تو دفترچه اصلا رشته نانوتکنولوژی بزشکی نمی بینم؟!

s.y89

New member
دوستان خواهشا یکی جواب منو بده....آزاد کسی ثبت نام کرده؟؟؟:sadsmiley::idea_majidonline:

Ramina

New member
دوستان خواهشا یکی جواب منو بده....آزاد کسی ثبت نام کرده؟؟؟:sadsmiley::idea_majidonline:

سلام
خير من آزاد ثبت نام نكردم!
دفترچه هم هنوز نيومده واسه همين اطلاعي از تغيير منابع و ضريب دروس ندارم

s.y89

New member
سلام
خير من آزاد ثبت نام نكردم!
دفترچه هم هنوز نيومده واسه همين اطلاعي از تغيير منابع و ضريب دروس ندارم

ممنون عزیزم....دوستان اگه کسی دیگه راجب کنکور ارشد اطلاع داره ممنون میشم کمکم کنید

khorsand

New member
ممنون عزیزم....دوستان اگه کسی دیگه راجب کنکور ارشد اطلاع داره ممنون میشم کمکم کنید

عزیزم کنکور آزاد نانوتکنولوژی پزشکی به صورت جدا از سراسری وجود نداره شما همون یه بار رو امتحان میدی تو خرداد بعد واسه انتخاب دانشگاه اگه دوست داشتی آزاد واحد علوم دارویی تهران رو هم انتخاب میکنی

s.y89

New member
عزیزم کنکور آزاد نانوتکنولوژی پزشکی به صورت جدا از سراسری وجود نداره شما همون یه بار رو امتحان میدی تو خرداد بعد واسه انتخاب دانشگاه اگه دوست داشتی آزاد واحد علوم دارویی تهران رو هم انتخاب میکنی

خیلییییییی ممنون از راهنماییتون...

بالا