آزمون ارشد نانوتکنولوژی پزشکی سال 94

infomdmir

New member
به نظرتون بهترین منبع برای زیست سلولی و مولکولی چی می تونه باشه؟؟؟؟

ELHAM A.F

New member
وااای من خیلیییی گیج شدم که واسه زیست چی بخونم؟؟؟؟
مریم خالصی یا دکتر نقوی؟؟؟؟
خانم علوم_آز هم که رتبه2 آوردن زیست رو از دکتر نقوی خوندن!!!
کدوم بهتره آیا؟؟؟؟

بچه ها یه سوال دیگه؟اکثر کتابهایی که معرفی شدن بالای 400 صفحه است،اکثر بچه هایی هم که قبول شدن میگن سه چهار ماه خوندن!بعد اونوقت چطور میشه حجم بالای مطالب رو تو 3/4 ماه خوند؟؟؟؟؟
3 4 ماه خوندن اما خوب خوندنو متمرکز بودن مثلا روزی 7 ساعت و البته منابع درستی رو انتخاب کردن و مهمتر از همه اینکه این درسای فرار رو مرور کردن .

آخرین ویرایش:

ELHAM A.F

New member
نه اتفاقا من خیلیشونو سراغ دارم که بار اولشون بوده!!!
من احساس می کنم همه جای این کتابها رو نمی خونن.در واقع اهم فی الاهم می کنن ....همه جای کتاب مهم نیست گمونم!!
میشه اینکارو کرد اما ریسکه . این لعنتیا هر سال هر جوری دلشون میخواد سوال میدن . یهو میبینی نمیخونی از همون فصل هم سوال میدن !! واقعا نمیشه ریسک کرد چون یه دفعه به خاطریه تست قبول نمیشی مثل من که ریسک کردم !! همه رو نخوندم بد نشدم اما قابل قبول هم برام نیست . از حجم مطالب نترس و دنبال منبع درست باش نه منبع کم حجم گلم

mozhdeee

New member
بچه ها این کتابهای شیمی رو من شنیدم خوبه واسه کنکور ارشد وزارت بهداشت:
شیمی آلی ، تالیف:علیرضا نادری سهی ،انتشارات : کتابخانه فرهنگ ( در این کتاب نکات مهم شیمی آلی به همراه تست های شیمی آلی کارشناسی ارشد رشته های مختلف وزارت بهداشت و Phd وزارت بهداشت به صورت فصل به فصل همراه با پاسخ تشریحی جمع آوری شده است.)
شیمی عمومی برای کنکور تالیف : دکتر مسعود صالحی پور -دکتر جواد زوار رضا -ناصر نژادی انتشارات : خسروی با همکاری نشر دیباج

کسی اطلاعی داره؟؟؟

من برای کنکورو داشتم توضیحاش کامل نبود وسطا ول کردم نخوندم

razyehnazary

New member
این کتاب زیستی که میگین از دخ گرفتین اینه؟
مفاهیم کلیدی زیست شناسی مولکولی
پدیدآورنده: سیداکبر اکبری، حمید نقوی، زهرا طهماسبی فرد، مهرداد هاشمی (زیرنظر)، میترا کریمی مزرعه شاه
ناشر: گروه تالیفی
قیمتش چنده که میگین گرونه؟؟!!

زیست سلولی ملکولی مولف حمید نقوی انتشارات گروه تالیفی د خ
2 جلده رنگشم سبزه و 120 تومن.

razyehnazary

New member
دوستان برای بیوشیمی کتاب شهبازی ملک نیا خیلی خوبه، یه جورایی ب زیستتونم کمک میکنه. من ی کتاب زیست از موسس د خ گرفتم اونم خیلی خوب بود ولی حیف ک نرسیدم کامل کامل بخونمش البته یکم گرونه

بیوشیمی عمومی جلد اول دکتر پرویز شهبازی دکتر ناصر ملک نیا انتشارات دانشگاه تهران چاپ 27 سال 1387
شاید جدیدترشم باشه ولی من اینا خوندم.

s.y89

New member
زیست سلولی ملکولی مولف حمید نقوی انتشارات گروه تالیفی د خ
2 جلده رنگشم سبزه و 120 تومن.

دو جلد هر کدوم چند صفحه هستن؟؟؟
فقط همین دکتر نقوی رو بخونیم کافیه؟؟؟نیاز به کتاب دیگه ای نیست؟!

nano

New member
روی هم 500 صفحه ای میشه. من همینا رو هم نتونستم کامل بخونم.

چنین کتابی رو تو انتشارات خ.ل.ی.ل.ی dr. پیدا نکردم!!!!... میشه مشخصات کامل کتاب رو با لینک خرید اینترنتیش رو بزارید.

آخرین ویرایش:

tkia

New member
سلام دوستان برای سلولی مولکولی چه منبعی رو معرفی میکنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ham.ad

New member
ببخشید دوستان که این مطلب رو اینجا می نویسم ولی خیلی اورژانسیه:قراره چهارشنبه 22 مرداد بچه های تمام رشته ها برای آخرین بار جلو وزارت بهداشت جمع شن برای احقاق حقمون .هر کی آینده اش براش مهمه و براش خیلی سخت نیست حتما تو تاپیک زیر اعلام آمادگی کنه.لطفا تو هر شبکه اجتماعی هم که عضوید اطلاع رسانی کنید.سرنوشت یک سال (و حتی بعضی ها چند سال) تلاشمون به این تجمع بستگی داره .هر چی تعداد بیشتر باشه بیشتر حرفمون رو می خرند. لطفا اگه میتونید کوتاهی نکنید دوستان.:rose::rose:
http://olumpezeshki.ir/thread13932-44.html

s.y89

New member
سلام به همه خانوم ها و اقایون منم هستم هر کمکی باشه در خدمتم خیلی سخت. نگیرید زیادم سخت میانگین رتبه یک پنجاخ و پنج درصد هست منابع مهمه مهمتر شیوه درس خوندن بیشتر روی اون کار کنید خصوصا اونایی که ستل دوم شون

برای زیست سلولی مولکولی چی پیشنهاد می کنید؟؟؟و اینکه آیا شما همه ی کتاب رو خوندید؟؟؟چون کتابهایی که معرفی میشن توسط دوستان تکثرا قطور هستن!!!

tkia

New member
سلام جناب رحیمی شما برای سلولی مولکولی از چه تستایی استفاده کردین؟

بالا