آزمون ارشد سال 94

love virology

New member
مهلت ثبت‌نام ارشد علوم پزشکی تمدید نمی‌شود

پورکاظمی در ادامه درمورد آزمون کارشناسی ارشد رشته های علوم پزشکی گفت: مهلت ثبت نام برای شرکت در آزمون کارشناسی ارشد رشته‌های علوم پزشکی تا 10 بهمن تعیین شده و این مهلت تمدید نخواهد شد.بنابراین به داوطلبان توصیه می شود برای ثبت نام در این آزمون تا مهلت تعیین شده به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی به نشانی w w w . s a n j e s h p . i r مراجعه کرده و نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

وی درمورد آمار ثبت نام کنندگان در آزمون کارشناسی ارشد اظهار کرد: تا کنون 24 هزار و 491 نفر برای شرکت در این آزمون ثبت‌نام کرده اند که از این تعداد 2706 نفر به طور همزمان در دو رشته ثبت نام کرده‌اند.

s.a2000

New member
بچه ها من هرکاری میکنم نمیتونم ثبت نام کنم
یعنی اصلا صفحه بانک برام نمیاد که کارت اعتباری بخرم :-((((
سرعت اینترنتم هم بالاست

mojnia

New member
tamdid.jpg

love virology

New member
با توجه به تمدید مهلت ثبت نام برای بار سوم ، افرادی که موفق به ثبت نام نشده اند می توانند از تاریخ 94/01/16 لغایت 94/01/17 نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

masoumeh90

New member
با توجه به تمدید مهلت ثبت نام برای بار سوم ، افرادی که موفق به ثبت نام نشده اند می توانند از تاریخ 94/01/16 لغایت 94/01/17 نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

تو این زمان ویرایشم میشه کرد؟
راستش تو قسمت انتخاب اینکه سال قبل قبول شدین یا نه؟فکر کردم منظورشون مجاز شدنه و بله رو زدم در حالی که من انتخاب شهر نکردم...الان نمیدونم چیکار باید بکنم؟

mojnia

New member
تمدید ثبت نام آزمون ارشد وزارت بهداشت از 16 تا 17 فروردین
تمدید ثبت نام آزمون ارشد وزارت بهداشت از 16 تا 17 فروردین 94 - مرکز سنجش وزارت بهداشت طی اطلاعیه ای اعلام کرد: متقاضیانی که تا کنون موفق به ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد پزشکی 1394 نشده اند، با فرصت ایجاده شده(برای بار سوم) می توانند طی روزهای 16 و 17 فروردین در این آزمون ثبت نام نمایند.

رئیس مرکز سنجش آموزش وزارت بهداشت گفت: ثبت‌نام آزمون کارشناسی ارشد رشته‌های گروه پزشکی سال 94 وزارت بهداشت (سال تحصیلی 95-94) از امروز، اول بهمن آغاز شده و به مدت 10 روز ادامه دارد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی (وب دا)، دکتر پورکاظمی افزود: به داوطلبان توصیه می شود دفترچه راهنمای شرکت در آزمون کارشناسی ارشد علوم پزشکی که از هفته گذشته روی سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی http://www.sanjeshp.ir قرار گرفته را به دقت مطالعه کرده و نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.
وی در مورد زمان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد اظهار کرد: این آزمون در صبح و عصر 31 اردیبهشت و اول خرداد 94 برگزار خواهد شد و تفاوت مهم آن با آزمون‌های سال گذشته در این است که برخی از داوطلبان با توجه به مدرک لیسانس می‌توانند در دو رشته متفاوت شرکت کنند.
2015-04-04_142628.jpg

آخرین ویرایش:

mojnia

New member
البته تاریخ جدید احتمالا به خاطر رشته جدیده که اضافه شده

چه کنکوری داره میشه امسال

eeeeeeehsan

New member
چقدر ما پرستارا بدبختیم....
چهارشنبه.....
:13::13:
:13:
غصه نخور، 1 روز قرار نیست واسه شمایی که 4شنبه عصری یا مایی که 5شنبه صبحیم تفاوتی کنه.

دوستان یه سوال؛ مکان برگزاری آزمون ها مثلن مجموعه 1 با 2 فرق داره؟ یا همشون یه مکان برگزار میشن؟

ati1408

New member
غصه نخور، 1 روز قرار نیست واسه شمایی که 4شنبه عصری یا مایی که 5شنبه صبحیم تفاوتی کنه.

دوستان یه سوال؛ مکان برگزاری آزمون ها مثلن مجموعه 1 با 2 فرق داره؟ یا همشون یه مکان برگزار میشن؟
سال های پیش همه گروه ها توی یه محل بودن . احتمالا امسال تفاوتی نداره

- - - Updated - - -

سال های پیش همه گروه ها توی یه محل بودن . احتمالا امسال تفاوتی نداره

Dr.passtor

New member
بفرمایین اینم از شاهکارهای جدید وزارت بهداشت. کارت منو از سمت چپ نصفشو میاره. یعنی عکسم نصفش میافته نصف دیگش نه:25r30wi:

بالا