آرزوی هر دختر!!!

sara77

New member
اینجا حرفای بد بد میزننا!!
رفتی خارج اصن برو فوتبال هم بازیکن چه برسه به تماشاچی بودن! والا بخدا!!:thumbsupsmileyanim:

نه عمو اینجا ورزشگاش باحال تره اخه من که خارج کسی رو نمیشناسم خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ والا بوخودا

mexin

Well-known member
نه عمو اینجا ورزشگاش باحال تره اخه من که خارج کسی رو نمیشناسم خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ والا بوخودا

بری ورزشگاه اینجوری میشه ها!!خخخخخخخخخخخ

n2W

mexin

Well-known member

خخخخخخخخخخخ نه عمو حواسم هست همچین تشویق میکنم که یه ده بیست گل رو شاخ تیمم باشه خخخخخ

تب دقت بیشتری تصویر رو نگاه کن!!! مسئولین به این خاطر نمیذارن برید ورزشگاه دیگه!!خخخخخخخخخ

sara77

New member
تب دقت بیشتری تصویر رو نگاه کن!!! مسئولین به این خاطر نمیذارن برید ورزشگاه دیگه!!خخخخخخخخخ

اره دیدم با دقت خو ینی ظرفین بازیکنا تو حلقم خب دخدرا تشویث=ق کن اونا چرا اینقد بی جنبن اخه از این خارجیا یاد بگیرن

Minaa.Gh

New member

دختر اگه بخواد نامه ی فدایت شوم به این بازیکنها بده اولا که خاک بر سرش؛ثانیا بیرون از ورزشگاه هم میتونه !!! حالا ذهنیت مسؤولین چجوریه دیگه به خودشون مربوطه‏!‏

pashmak

New member
شوهر پولدار که ببردت خارج هههههههههههههههههههههههههه

sa@@ra

New member
یعنی میخوام بدونم تو به عنوان یک پسر همه اینا ردو داری گه اینارو واسه یه دختر ارزو به حساب اوردی؟:25r30wi::25r30wi:

بالا