ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

صفحه 1 از 6 123 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 57
    0
    کاربر عادی
    کاربر عادی

شروع مطالعه و برنامه ریزی جهت آزمون ۹۲ لیسانس به پزشکی

خوب بچه ها اونایی که هنوز واسه آزمون ۹۲ انگیزه دارن بیان اینجا و بقیه رو هم در جریان برنامه هاشون قرار بدن ...من که خودم اناتومی سر و گردن رو پارسال خوندم و الان دارم تنه رو میخونم،میخوام چون درس اناتومی یه کم فرراره اول اونو تموم کنم بعد بقیه درسارو هم زمان با هم و با یه برنامه ریزی دقیق بخونم..از بچه هایی که تجربه خوندن دارن خواهش میکنم مارو یکم راهنمایی کنن تا روش مطالعه مون رو بهتر کنیم...مرسی
    0
    کاربر عادی
    کاربر عادی
    نقل قول نوشته اصلی توسط farii نمایش پست ها
    خوب بچه ها اونایی که هنوز واسه آزمون ۹۲ انگیزه دارن بیان اینجا و بقیه رو هم در جریان برنامه هاشون قرار بدن ...من که خودم اناتومی سر و گردن رو پارسال خوندم و الان دارم تنه رو میخونم،میخوام چون درس اناتومی یه کم فرراره اول اونو تموم کنم بعد بقیه درسارو هم زمان با هم و با یه برنامه ریزی دقیق بخونم..از بچه هایی که تجربه خوندن دارن خواهش میکنم مارو یکم راهنمایی کنن تا روش مطالعه مون رو بهتر کنیم...مرسی
    شاعر میگه به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل!!! امیدوارم موفق باشی ولی مطمئن باش داری راه بادیه میری!!!
    0
    کاربر عادی
    کاربر عادی
    بله شاید حق با شما باشه و من راهمو اشتباه برم اما به نظرم اگه تلاش کنم و حتی به نتیجه نرسم خیلی بهتر از اینه که تلاش نکنم و یه عمر حسرت بخورم که چرا شانسمو امتحان نکردم....
    ویرایش توسط farii : 2013/05/25 در ساعت 09:20
    0
    کاربر عادی
    کاربر عادی
    سلام بچه ها منم هستم ...
    اتفاقا منم از اناتومی شروع کردم و ایشاا...چند روز دیگه تنه تمومه ومیرم سراغ اندام .

راستی شماها از روی چی میخونید؟ درسنامه یا رفرنس؟ گری یا اسنل؟
    واینکه اگر کسانی هستن که دوستانشون قبول شدن ،خواهشا بگن اونا چه کردن و از روی چی خوندن؟
    0
    کاربر عادی
    کاربر عادی
    نقل قول نوشته اصلی توسط goleyakh نمایش پست ها
    سلام بچه ها منم هستم ...
    اتفاقا منم از اناتومی شروع کردم و ایشاا...چند روز دیگه تنه تمومه ومیرم سراغ اندام .

راستی شماها از روی چی میخونید؟ درسنامه یا رفرنس؟ گری یا اسنل؟
    واینکه اگر کسانی هستن که دوستانشون قبول شدن ،خواهشا بگن اونا چه کردن و از روی چی خوندن؟
    خوشحالم که بالاخره یه نفر اعلام آمادگی کردمن دارم درسنامه و رفرنسرو با هم میخونم البته نه اینکه کل رفرنس رو بخونم فقط اون قسمتایی که تو درسنامه اومده کاملشو از کتاب میخونم و بقیه مبحثا رو که تو درسنامه نیومده فقط یه روخوانی میکنم تا مطلب بیاد دستم...کتابای اسنل رو هم میخونم..دو تا از بچه های دانشکدمون که سال بالایی من بودن تو دوره چهارم این آزمون قبول شدن..اونام همین کارو میکردن و از بین دروس فقط آناتومی و فیزیولوژی رو از رفرنس خوندن بقیه رو فقط درسنامه خوندن هیچ کلاسیم ثبت نام نکرده بودن فقط خودشون خوندن...ایشاالله که مام بتونیم مثه اونا موفق باشیم
    0
    کاربر عادی
    کاربر عادی
    منم هستم فقط الان وسط امتحانامه امتحانام تموم بشه میخوام فیزیو بخونم و میکروب و بیوشیمی
    تولد هر كودك، نشان آن است كه :
    خدا هنوز از انسان نااميد نشده است
    اميد، نان روزانه آدمي است

انهدام برگ
    پاداش سکوت درخت است
    در برابر باد طغیانگر...
    0
    کاربر عادی
    کاربر عادی
    سلام خوبی من تازه عضو شدم میتونی منو راهنمایی کنی
    من کارشناس کامپیوترم با معدل 91/17 کارشناسی ولی معدل دیپلمم 33/16 آیا فکر میکنی میتونم پزشکی امتحان بدم امسال و تاریخ آن ثبت نام کی شروع میشه تازه یادم رفت بگم اسم من azi ممنون میشم راهنمایی کنید
    0
    کاربر عادی
    کاربر عادی
    نقل قول نوشته اصلی توسط farii نمایش پست ها
    خوشحالم که بالاخره یه نفر اعلام آمادگی کردمن دارم درسنامه و رفرنسرو با هم میخونم البته نه اینکه کل رفرنس رو بخونم فقط اون قسمتایی که تو درسنامه اومده کاملشو از کتاب میخونم و بقیه مبحثا رو که تو درسنامه نیومده فقط یه روخوانی میکنم تا مطلب بیاد دستم...کتابای اسنل رو هم میخونم..دو تا از بچه های دانشکدمون که سال بالایی من بودن تو دوره چهارم این آزمون قبول شدن..اونام همین کارو میکردن و از بین دروس فقط آناتومی و فیزیولوژی رو از رفرنس خوندن بقیه رو فقط درسنامه خوندن هیچ کلاسیم ثبت نام نکرده بودن فقط خودشون خوندن...ایشاالله که مام بتونیم مثه اونا موفق باشیم
    ایول .میبینم که روش مطالعه یکسانی داریم و منم اسنل میخونم
    فقط برای میکروب احساس میکنم درسنامه خالی کافی نیس!
    0
    کاربر عادی
    کاربر عادی
    شما شرط معدل دیپلم را نداری باید18ب بالا باشی
    We keep all our promises the us against the world
    0
    کاربر عادی
    کاربر عادی
    نقل قول نوشته اصلی توسط sehat_azi نمایش پست ها
    سلام خوبی من تازه عضو شدم میتونی منو راهنمایی کنی
    من کارشناس کامپیوترم با معدل 91/17 کارشناسی ولی معدل دیپلمم 33/16 آیا فکر میکنی میتونم پزشکی امتحان بدم امسال و تاریخ آن ثبت نام کی شروع میشه تازه یادم رفت بگم اسم من azi ممنون میشم راهنمایی کنید
    سلام .دوست عزیز شرایط شرکت در آزمون را مطالعه کنید:

[این مورد فقط برای اعضای انجمن قابل مشاهده می باشد ]

و اینکه تاریخ ثبت نام هنوز مشخص نیست و اینکه حتی برگزاری قطعیش هم معلوم نیس. برای تصمیم گیری بهتر ،بهتره به تاپیکه

[این مورد فقط برای اعضای انجمن قابل مشاهده می باشد ]

هم یه سر بزنید تا اوضاع دستت بیاد.
صفحه 1 از 6 123 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 57