پذیرفته شدگان ارشد روانشناسی بالینی

rawy

New member
خب راوی ج.ن. هدیه که مشخض مگه نه؟
تو تاپیک فیلم میتونیم یه فیلمو ببینیم و بهترین نظر و بچه ها انتخاب کنن و به اون ادمه منتخب جایزه داده بشه.
تو تاپیک نمونه بالینی هم درست ترین جواب
حالا اگه بتونیم همه رو هماهنگ کنیم که یک فیلم رو مشترکا تو زمان مشخص دانلود کنن و ببینن و نظر بدن
خب این جناب آقای یزدان که همه جایزه ها رو می بره, خودشم می دونه, به این شرط که ایشون رو از دور مسابقه حذف کنیم :25r30wi:
نمونه ها هم اکثر ساده هستن و جوابها درست هست و نزدیک به همه, بعد مثلا من بیام بگم فلان جواب بقیه شاکی بشن که چرا اونو انتخاب کردی؟ :smiliess (12): مگه اینکه میزان رای ملت باشه :p اونم در صورتیه که اصلا ملتی باشه که شرکت کنه

ainazhz

New member
حالا اگه بتونیم همه رو هماهنگ کنیم که یک فیلم رو مشترکا تو زمان مشخص دانلود کنن و ببینن و نظر بدن
خب این جناب آقای یزدان که همه جایزه ها رو می بره, خودشم می دونه, به این شرط که ایشون رو از دور مسابقه حذف کنیم
نمونه ها هم اکثر ساده هستن و جوابها درست هست و نزدیک به همه, بعد مثلا من بیام بگم فلان جواب بقیه شاکی بشن که چرا اونو انتخاب کردی؟ :smiliess (12): مگه اینکه میزان رای ملت باشه :p اونم در صورتیه که اصلا ملتی باشه که شرکت کنه

:25r30wi: اره راوی حساب نیست جناب یزدان خیلی قویه... چیکار کنیم حالا؟

فکر کنم فقط منو تو فانوسی و پرند و جناب یزدان باشیم
:smiliess (11):

rawy

New member
:25r30wi: اره راوی حساب نیست جناب یزدان خیلی قویه... چیکار کنیم حالا؟

فکر کنم فقط منو تو فانوسی و پرند و جناب یزدان باشیم

مجبوریم یه دفه فقط بهشون جایزه بدیم جهت تقدیر از مهارتشون
بعد تشریف ببرن تهه صف همه که یه دور جایزه رو گرفتن بعد دوباره نوبت ایشون بشه
هی خودمون به خودمون جایزه بدیم
خب هرکی فلش و کتاب می خواد آماده باشه, لیست کتابهایی که ندارین می خواین برید بخرید رو آماده کنید :25r30wi:
البته منکه فکر نمی کنم بتونم شرکت کنم, من اینجا ناتنی حساب می شم :65d6a5d6s:
منظورت از پرند قاصدک بود؟ :(50):

ainazhz

New member
مجبوریم یه دفه فقط بهشون جایزه بدیم جهت تقدیر از مهارتشون
بعد تشریف ببرن تهه صف همه که یه دور جایزه رو گرفتن بعد دوباره نوبت ایشون بشه
هی خودمون به خودمون جایزه بدیم
خب هرکی فلش و کتاب می خواد آماده باشه, لیست کتابهایی که ندارین می خواین برید بخرید رو آماده کنید :25r30wi:
البته منکه فکر نمی کنم بتونم شرکت کنم, من اینجا ناتنی حساب می شم :65d6a5d6s:
منظورت از پرند قاصدک بود؟ :(50):

مگه فقط جایزش کتابه؟
نه پرند. پرند هم فیلم میدید نمیدید؟

mosaffa7

New member
سلام جناب مصفا
خوب هستید؟
سلامت باشید....ممنون
شما ثبت نام کردید؟
عجب سیاستی.....یه کاری میکنند دانشجویی مثل من نصف عمرش تو مترو بگذره!!! و وقتی هم رسید خونه همش خسته ی راه باشه!:25r30wi:
والا من مسیرهای تهران رو زیاد وارد نیستم
لطفا بقیه دوستان راهنمایی بفرمایند

سلام
ممنون، خوبم
نه ، این هفته ثبت نام میکنم به یاری خدا
بعله دیگهههه...کلا امان از سیاست!!!:13:

sanam_b

New member
آیناز جونم آره هزینه اش بالاست، خودم هم روم نمیشد برم ولی خونواده ام خیلی اصرار کردن. رتبه علومم که نجومی بود چون فقط واسه بهداشت خوندم. الان یادم نیست چند بود، ولی میرم نگاه میکنم و بهتون میگم.

fanoosi

New member
سلام
ممنون، خوبم
نه ، این هفته ثبت نام میکنم به یاری خدا
بعله دیگهههه...کلا امان از سیاست!!!:13:

انشالله به سلامتی
پس از خیر خوارزمی گذشتید؟...حیف شد....خوارزمی دانشجوی قوی ای مثل شما رو از دست داد...
امیدوارم برنامه ی درسی شما مثل مال ما داغون نباشه!

fanoosi

New member
وای خداااااااااااااااا. چقدر طول کشید که اونیکه جراحی کرده بودی خوب شه؟ یه هفته ای خوب میشه ورومش و دردش؟؟

سلام آیناز جونم
خوبی؟؟؟؟؟؟؟؟؟
این وقت شب چرا همه بیدارن؟؟؟؟؟؟:smiliess (11):.. من....شما....قاصدک...جناب مصفا...
سلام جناب مصفا
خوبید؟
راستی من فردا دارم کلاسم رو می پیچونم!!!چون یه کاری پیش اومده که اصلا نمیتونم برم دانشگاه.....عذاب وجدان دارم!:dadad4:

mosaffa7

New member

سلام آیناز جونم
خوبی؟؟؟؟؟؟؟؟؟
این وقت شب چرا همه بیدارن؟؟؟؟؟؟:smiliess (11):.. من....شما....قاصدک...جناب مصفا...
سلام جناب مصفا
خوبید؟
راستی من فردا دارم کلاسم رو می پیچونم!!!چون یه کاری پیش اومده که اصلا نمیتونم برم دانشگاه.....عذاب وجدان دارم!:dadad4:

سلام فانوسی جان
خوبم
شما خوبید؟
دانشگاه؟؟؟!!! مگه شروع شده؟ یاااا خدااا...بگید یکم صبر کنن!!!

mosaffa7

New member
انشالله به سلامتی
پس از خیر خوارزمی گذشتید؟...حیف شد....خوارزمی دانشجوی قوی ای مثل شما رو از دست داد...
امیدوارم برنامه ی درسی شما مثل مال ما داغون نباشه!

سلامت باشید...آره دیگه...ما گذشتیم و گذشت آنچه که او با ما کرد...
قوی کجا بوده فانوسی جان...دلت خوشته هاااااااااا!!!!

fanoosi

New member
سلام فانوسی جان
خوبم
شما خوبید؟
دانشگاه؟؟؟!!! مگه شروع شده؟ یاااا خدااا...بگید یکم صبر کنن!!!

خیلی ممنون....خوبم خداروشکر
بله ...برای ما شروعش از امروزه!!!
منم همینو گفتم...قبول نکردن...منم قهر کردم نمیرم!!:25r30wi:(خداییش ذوق داشتم برم....عین این بچه های اول دبستان... ولی یه کاری پیش اومد که مجبورم خودمو برای اولین غیبت آماده کنم!)

mosaffa7

New member

خیلی ممنون....خوبم خداروشکر
بله ...برای ما شروعش از امروزه!!!
منم همینو گفتم...قبول نکردن...منم قهر کردم نمیرم!!:25r30wi:(خداییش ذوق داشتم برم....عین این بچه های اول دبستان... ولی یه کاری پیش اومد که مجبورم خودمو برای اولین غیبت آماده کنم!)
اشکال نداره...این غیبت ها تا اول مهر جا داره
امیدوارم هرجا هستی موفق باشی فانوسی جان و دو سال پربار رو پیش رو داشته باشی...
:riz304:

ainazhz

New member

سلام آیناز جونم
خوبی؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سلام جناب مصفا
خوبید؟
راستی من فردا دارم کلاسم رو می پیچونم!!!چون یه کاری پیش اومده که اصلا نمیتونم برم دانشگاه.....عذاب وجدان دارم!

من شبا تا 4 5 بیدارم فانوسی جون . به جاش روز جبران میکنم. تابستون خوابم اینجوری شده:dadad4:
پیچوندی؟ چطوری میتونی اوائل بپیچونی؟ من استرس میگیرم عقب بمونم از بقیه
:a2d3:

ghasedak69

New member
دوستان کسی اطلاع داره دانشگاه علوم تحقیقات تو رشته ما چطوره؟؟

rawy

New member
آخ جون.....من جایزه دوس دارم!!:4d564ad6:...لیستمم آماده اس!!!:25r30wi:
اشکال نداره راوی جونم....من هر چی جایزه گرفتم با هم نصف نصف!!!:28:

هرچی گرفتی نوووووووووش جونت, شما گرفتی انگار من گرفتم, بعدا بیا واسه ما تعریف کن

بالا