عكس خوابگاه

aManofDetail

New member
آره لاکتو باسیلوس بیفیدوس کاش اون دوره ها بود:sad: تو دوره ی کارشناسی عجیب دورانی داشتیم(البته هنوزم با دوستام عین سابق در ارتباطیم) ولی تو دوره ی ارشد همه همکلاسیام خانم بودن و من تنها موندم:sad:

:25r30wi::25r30wi:
عوضش با من بودی

cheshmak

New member
شام يكي از شباي خوابگاه

y9436_05042012094.jpg

شوکا88

New member
عاغااااااااااا چه شام عیونی باباااااااااااااااااا...خابگا می ازینا هم هس

sara77

New member
شوخی دهه شصتی(باز گذاشتن در نمکدون)

حرکت ناجوانمردانه بنده روی یکی از بچه ها(خووو ترم 2 کارشناسی بودیم دیگه خوووو):dadad4::dadad4::dadad4:

تصویر دوستم و غذای دوستم خخخ

البته سلف سرویس دانشگاهه خوابگاه نیس

خخخخخخخخ نوتر یاد کار خوذدم افتادم
نوبت من بود بعد حال نداشتم شام درست کنم بعد دوستام مجبورم کردن گفتن الاو بلا باید تو امشب درست کنی
منم گفتم کار دستتون میدم امشب گشنه میمونین بدین یکی دیگه درست کنه
خلاصه رفتم درست کردم منتها فلفل تند رو چپ کردم تو غذا نمیدونم همه سوختن خودمم رفتم خابیدم ولی با اماجی از حملات روبه رو شدم خخ یادش بخیر الان بلاهای جونی بیشتر حال میده تو خابگا

بانو

New member
چ تایپیکی شود این :4d564ad6:
بچه ها بزارین عکساتونو ....
من خوابگاهی نیستم ولی ی روزم باید نهار تو دانشگاه بخورم هفته پیش ک نشد غذا رزرو نکرده بودم بهمون غذا ندادن :65d6a5d6s:و غقط ساندویچ گیرمون اومد نوش جان کردیم حالا این هفته عکس میگیرم میارم .. هفته ی پیش بوی غذاش داشت دیونم میکرد بچه ها به زور از سلف بیرونم کشیدن حالا ببینم این هفته چی دارن :black_eyed:

میگفتن غذاهای تازه ثبت شده تو دنیارو اونجا میشه پیدا کرد :25r30wi:

آخرین ویرایش:

hamidehjoon

New member

یه نکته درموردعکس اصلی اینکه محاله این شام خوابگاه دولتی باشه حتماشام خوابگاه ازادیاپردیس بین الملل یاغیرانتفاعیه به چنددلیل
ادی رنگارنگه
سفره یه بارمصرف ازعجایب خوابگاهه اگهه روزنامه یابنرخوابگاه یادانشگاه هم باشه نقش سفره روخوب ایفامیکنه
رانی وابمیوه و...اصلاتوخوابگاه یافت نمبشقاب اکروپال محاله یه دونشم پیداکنی چهارطبقه خوابگاه روبگردی شایدده تابشقاب چینی پیدابشه همه توکارملامینن
واماشاهکارهنری نوتر:یعنی ازپسراکمترازاین انتظارنمیرفت مخصوصاکه حداقل یه ترم تجربه خوابگاهم داشته باشه کافیه
اصلامغزپسرای خوابگاهی کلا دور برمیداره برای یه همچین شاهکارهای هنری که هدفش ضایع نمودن دختراس
ولی کلا دم هرچی بچه خوابگاهیه داغ

نوتر

New member
یه نکته درموردعکس اصلی اینکه محاله این شام خوابگاه دولتی باشه حتماشام خوابگاه ازادیاپردیس بین الملل یاغیرانتفاعیه به چنددلیل
ادی رنگارنگه
سفره یه بارمصرف ازعجایب خوابگاهه اگهه روزنامه یابنرخوابگاه یادانشگاه هم باشه نقش سفره روخوب ایفامیکنه
رانی وابمیوه و...اصلاتوخوابگاه یافت نمبشقاب اکروپال محاله یه دونشم پیداکنی چهارطبقه خوابگاه روبگردی شایدده تابشقاب چینی پیدابشه همه توکارملامینن
واماشاهکارهنری نوتر:یعنی ازپسراکمترازاین انتظارنمیرفت مخصوصاکه حداقل یه ترم تجربه خوابگاهم داشته باشه کافیه
اصلامغزپسرای خوابگاهی کلا دور برمیداره برای یه همچین شاهکارهای هنری که هدفش ضایع نمودن دختراس
ولی کلا دم هرچی بچه خوابگاهیه داغ

مرسی خانم روان شناس.ولی من هدفم ضایع کردن نبودا. فعلا که ما خودمون بیشتر ضایع شدیم.با این غذاهامون خخخ

خخخخ راستی، این که غذای خوابگاه نیست اینو خودشون درست کردن.:(50):
غذای خوابگاه که پلاستیک پلو(کباب)/چمن پلو(قورمه سبزی)/تن ماهی/سیب زمینی نپخته/کنسرو لوبیا

خوبه شما ملامین دارین خخخ ما هرکدوم یدونه قابلمه مال عهد بوق و یه دونه تابه که آچارفرانسه اتاق بود. یعنی این تابه محترم که آچارفرانسه بود توش همه کار میکردیم. سوپ گرم میکردیم. برنج گرم میکردیم. نون خشک میریختیم.جارو دستی خالی میکردیم توش.و از همه مهمتر وقتی تشنه میشدیم و لیوان هم نبود(منظورم کلا لیوان هستا نه صرفا لیوان تمیز) توش آب میخوردیم.
البته من که آبو آبشاری میخورم کلا تو خوابگاه از لیوان معاف بودم:25r30wi::25r30wi:

حسان

Well-known member
عاقا ما هم تازه به جمع خوابگاهی ها پیوستیم...
بنابراین به زودی خاطرات عدیده ای خواهم داشت... فعلا ک این چند هفته ک رفتیم به لطف مادران گرامی فکر میکنیم ک در هتل هستیم..:thumbsupsmileyanim:

نوتر

New member
عاقا ما هم تازه به جمع خوابگاهی ها پیوستیم...
بنابراین به زودی خاطرات عدیده ای خواهم داشت... فعلا ک این چند هفته ک رفتیم به لطف مادران گرامی فکر میکنیم ک در هتل هستیم..::

باشه حسان شما هم بزودی طعم خوب خوابگاه رو می چشی ]
307319_desertsmile.gif

البته خوابگاه یه خوبیایی هم داره شبایی که همه فردا امتحان دارند
645819_pillowtalk.gif

وقتی هم که شوفاژهارو یکماه دیر روشن میکنن
706919_freezinsmile1.gif

اینم قیافه ی هم اتاقیه وقتی اون روز مخاطب خاص بش توجه نکرده
6691_connie_wimpering.gif

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: حسان

نوتر

New member
:: نوتر مردم از خنده.......اون بشقاب كه پايين عكسه و آبيه واسه منه:whistle: 150 كيلو كالري........

تازه کلی بهت زیاد گفتم. یعنی با چربی و همه چیزش حساب کردم.

خخ آخه این کلا 4 قاشق میشه. خو اینو مستقیم از ظرف اصلی میخوردی دیگه:25r30wi::25r30wi:ظرفتم تمیز میموند والا

ba ba barghi

Well-known member
شام يكي از شباي خوابگاه

y9436_05042012094.jpg

اخی ...یاد خونه دانشجویی مون افتادم !!
چشمک خوابگاه بودی یا خونه دانشجویی ؟؟
خوابگاه مکانی است توهم بریزوو شلوغ و پلوغ
خونه دانشجویی تعداد دست خودته !!مخصوصا اگه مسئول خونه دانشجویی هم خودت باشی !!!
:motat:

k-b

New member
عاقا من عکس از خوابگاهمون ندارم وگرنه دریغ نمیکردم که همگی با هم بخندیم شاد شیم!!!
یه مدت یه غذایی جزء برنامه هفتگی سلفمون بود که اسمش مچبوس پلو بود!!! اون اوایل همه فکر میکردم که اشتباه تایپی بوده مثلا میخواستن بنویسن عدس پلو اشتباهی نوشتن مچبوس پلو!!! حالا فکر کنین پسرامون چقدر مسخره بازی درمیاوردن سر این غذا! ماچ و بوس و پلو!!! چهههههههههههههه شود!!! خخخخخخخخخ
چند وقت بعد فهمیدیم که یه نوع غذای لبنانیه!!! چه دانشگاه با ک ل ا س ی داشتیم؟!!!:25r30wi: غذاهای بین المللی سرو میکردن واسمون!

mohana

Well-known member
من خوابگاهی نیستم...ولی برا ارشد به اجبار خوابگاهی خواهم شد:black_eyed: نمیدونم خوبه یا نه:dadad4:
عکساتون قشنگ بودن:)

bioshimi93

New member

مرسی خانم روان شناس.ولی من هدفم ضایع کردن نبودا. فعلا که ما خودمون بیشتر ضایع شدیم.با این غذاهامون خخخ

خخخخ راستی، این که غذای خوابگاه نیست اینو خودشون درست کردن.:(50):
غذای خوابگاه که پلاستیک پلو(کباب)/چمن پلو(قورمه سبزی)/تن ماهی/سیب زمینی نپخته/کنسرو لوبیا

خوبه شما ملامین دارین خخخ ما هرکدوم یدونه قابلمه مال عهد بوق و یه دونه تابه که آچارفرانسه اتاق بود. یعنی این تابه محترم که آچارفرانسه بود توش همه کار میکردیم. سوپ گرم میکردیم. برنج گرم میکردیم. نون خشک میریختیم.جارو دستی خالی میکردیم توش.و از همه مهمتر وقتی تشنه میشدیم و لیوان هم نبود(منظورم کلا لیوان هستا نه صرفا لیوان تمیز) توش آب میخوردیم.
البته من که آبو آبشاری میخورم کلا تو خوابگاه از لیوان معاف بودم:25:

خدارو 100 هزار بار شکر که خوابگاهی نیستم :25r30wi:
وای ......چه بیخیال......توی قابلمه ای که جارو دستی خای میکردین غذا گرم می کردین!!!!!!!!!!!!!!:smiliess (5):
خیلی جالب بود
:thanks:

بالا