یاسمن
پسندها
10

نوشته‌های نمایه آخرین فعالیت فرستادن‌ها درباره

• ممنون دوست عزیز.. امیدوارم که شما هم همیشه موفق و پیروز باشی و به مدارج بالاتر هم برسی... التماس دعا...:ad54ad::riz304:
    من قبول نشدم یاسمن جان... باید دوباره برای سال دیگه تلاش کنم...
    سلام دوست عزیز تبریک میگم قبولیتونو....
    لطف میکنید بگین چ منابعی خوندین؟واسه یکی از دوستام که میخاد تغذیه بده میخاام
    مرسی
    سلاممممم یاسییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی

یادته خوابی که دیده بودم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

دیدی تعبیر شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
    واییییییییییییییی یاسی خیلی خوشحالمممممممممممممممممممممممممممممممممم

تبریککککککککککککککککک عسیسمممممممممممممممم

منم ارومیه قبولیدممممممممممممممممممممممم :thanks:
    سلام
    من هم به نوبه ی خودم قبولیتونو صمیمانه تبریک میگم.خوشحالم که نتیجه زحمتاتونو دیدید.:ad54ad:
    یه سوال داشتم:از نظر شما تست طلایی تغذیه میتونه جا ی کتابهای iqb رو بگیره؟ ممنونم
    سلام یاسمن جان. خوبی؟ قبولیتو بهت تبریک میگم... امیدوارم که موفق باشی...:ad54ad::rose:
    سلام خوبید؟ فك ميكنيد براي ازمونهاي شركت كنم؟ برنامه ها رو بهم نميريزه؟ تا الان 90% طريقت رو خوندم و فيزيو فقط اعصاب مونده. زبان و بيو اصلا نخوندم! نمي دونم جطور بخونم كه تا قبل از عيد به امادكي كامل برسم و از عيد بيشتر منابع اضافي رو بخونم براي رتبه بهتر نه قبولي!راستی کلاسھای طریقت رو برم نرم؟راستی منابع جی خوندید؟ خلاصھ برداری ھم کردید؟
    سلام
    تبریکا..
    چبر از ارشد؟کجا قبول شدی ابجی ؟
    بقیه بچه ها چخبر ؟
    یاسمن جان سلام تبریک میگم خوشحال شدم ایشالله دکترات یاسمن بیوشیمی چه منبعی خوندی میشه کلا منابعی که خوندی رو بهم بگی ممنون میشم
    سلام
    تبریک میگم
    دوست منم تبریز رشته تغذیه قبول شده
    ایشالا همکلاسیتون میشه!
    موفق باشید
    :riz304:
    سلام عزیزم
    خوبی خانمی دلم برات تنگیده بود گفتم حالی بپرسم ...:riz304:
    بعضی بچه های جدید به منم پیام دادن و سوالایی پرسیدن منم یادمه اونوقتی که شماها به ما کمک میکردین به خودم قول دادم که اگه قبول بشم یا نه حتما به بچه های دیگه کمک کنم . مررررررررررررسی بابت همه خوبی هات فقط یادت باشه ایشالا وقتی قبول شدی ما رو فرامش نکنی و هر از گاهی پیام هات رو بخونی
    قربووووووونت برم
    خیلی خوبی
    خدا نگه دارت باشه همیشه
    سلام یاسییییییییییییییی
    آره باباااااااااا ... دفعه ی بعدی که بیای میبینی وزیر بهداشت شدممممممممممممم :25r30wi:

تو تاپیک خداییش عین حقیقتو گفتم... فقط یادم رفت سالارم بگم ... خیلی بچه ی خوبیه
    این همه لاف زن و مدعی اهل ظهور
    پس چرا یار نیامد که نثارش باشیم
    سالها منتظر سیصد واندی مرد است
    انقدر مرد نبودیم که یارش باشیم
    عیدتون مبارک
    التماس دعا
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
بالا