AWWA
پسندها
357

نوشته‌های نمایه آخرین فعالیت فرستادن‌ها درباره

• خجالت می کشم اونجا بپرسم :( جز 30 رو بلدما..حزب 3 4 اصل به گوشمم نخورده راهنمایی کنین :(
    سلام دوستم ...ممنون قبول باشه سعادت نداشتم تو جمعتون باشم...التماس دعا
    سلام..هر روز بهتر از دیروز :) چراااااااااااااااااااااا که نه... خوشحالم میشم
    سلام خواهش میکنم دوست عزیز وظیفه است :rose فقط اگر مراسم ختم قرانی داشتید منم بی نصیب نذارید
    سلام گلم...ببخش دیر جواب دادم مسافرت بودم...آره اگه خدا قبول کنه خوندم اما یادم فت اطلاع بدم تو تاپچیک ...خدا از هممون قبول کنه
    سلام گلم...ببخش دیر جواب دادم مسافرت بودم...آره اگه خدا قبول کنه خوندم اما یادم فت اطلاع بدم تو تاپچیک ...خدا از هممون قبول کنه
    مرسی عزیزم,از لطفت ممنونم.
    ایشالا در کنار این ثواب بزرگ,حاجاتتون هم روا بشه:rose:
    سلام آوا جان.ممنون خوبم.راستش نه .ولی ممنون از پیشنهادت.:riz513:
    سلام /...

منمــون شنگولیــم /... شومــا چجتولیــن ؟ خوفــ 8ــیــن دیگه ؟

ختم قرآن :

تــا حالا حضور نداشتیــم /... ولــی به عنوان فقط یه بیننده اجــازه 8 ؟ (نــه به عنوان قاری و...) میشه یعنــی ؟

باباخشیـــن /...

:riz513:
    سلام اوا جون
    شنیدم یه ختم قران جدید قراره بزارید......منم اگه قابل بدونید دوست دارم عضو کوچکی ازین گروه باشم......اندفعه اگه عمری باقی بود زود بهتون اطلاع میدهم که خوندم..........من انقدرها هم بد قول نیستم دوست عزیز
    التماس دعا
    مرسی عزیزم,خیلی دوست داشتم شرکت کنم ولی متاسفانه یکم درگیر هستم,مطمئن نیستم که وقت کافی داشته باشم, با این حال ممنونم عزیزم.
    التماس دعا:riz304:
    سلام آره عزیزم ختما بهم خبر بده از کی شروع میشه.خیلی واسم دعا کن عزیزم .التماس دعا:heart:
    سلام آوای بهاری من............خوبی؟ عزیزم سهم من تو ختم قرآن فراموش نشه و تو پروفایلم بهم بگو تا در این اجر معنوی سهیم باشم....ممنونم......موفق باشی.............التماس دعا:rose:
    سلام. آره اتفاقا خیلی دوست دارم. سهمم کجاست؟؟:applause:
    اوایی منو فراموش نکنیا...بهم بگو کجا سهم منه...:dadad4::dadad4:
    پس ان شاءالله روز دوشنبه به تاپیک سر خواهم زد تا از سهمم مطلع بشم.. بازم ممنون..:ad54ad:
    خواهش میکنم.. منم خوشحالم که منو هم به گروهتون دعوت کردین...
    آیا لازم هست که الان هم در تاپیک مربوطه اعلام آمادگی کنم یا اینکه خودتون اسمم رو توی لیست قرار میدید و من فقط باید روز دوشنبه بیام و از قسمتی که باید بخونم مطلع بشم؟
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
بالا