mj1919
پسندها
191

نوشته‌های نمایه آخرین فعالیت فرستادن‌ها درباره

• ممنونم دکتر بابت جواب ها.
    در مورد شخصیت آواتارتون ، اگه اطلاعات بیشتری دارین ،ممنون میشم بهم بگین.
    ولی در هر حال آرزو میکنم یه روز تو همون دانشگاه شاگردش باشین (مثلا برای فوق تخصصص- اگه دوست دارین ،عمیقا بهش فکر کنین براتون اتفاق خواهد افتاد.)
    چندتا سوال فنی :
    1- چطوری چندتا پست رو تو یه پست پاسخ میدین؟
    2- بعضی از این فیلمیایی که عکساش رو میگذارین دیدم،چطور اون قسمتا رو جدا میکنین؟
    3- این تبلیغات رو که میگذارین از کجا میارین:smiliess (4):(اصلا نمی رم تقلب کنم)
    4- آواتار شما کس خاصیه یا بازم یه بازیگر دیگه؟(این فنی نیست بیشتر شاید فضولیه:riz513:)
    ببخشید اگه خیلی رک گفتم.
    انگار ناراحت شدین.
    کلا زندگی هر کسی دست خودشه ،هر جوری دوست داره ادارش میکنه. شاید من نباید چیزی میگفتم .
    عذرخواهی میکنم.
    فکر کردم با جملش خیلی موافقین،وگرنه من فقط یه جک یا یه جور دست پیش گرفتن حسابش می کنم.

مرسی...میگم دکتر هستین میگید نه...خب فکر کنم همین دلیلش باشه
    نه بابا...این نقطه مال شماس...مناسب الان شماست
    من اگه الان نقطه دار بشم پس اون همه امید و آرزو و برنامه م چی میشه؟
    آهان..پس دلیل گردباد اینه!خودمم می دونستم البته :tsimuzpzwoap1t9y3o7
    راستی این نقطه ای که جلوی رشته مورد علاقه برای آزمون بعدی گذاشتین بسیار جالبه...
    یه جورایی خوشم اومد ازش
    کی میشه ما هم نقطه دار بشیم؟ینی میشه؟
    سلام دکتر
    میگم شما می دونید دلیل بوجود اومدن گردباد چیه ؟امروز تو خیابون دیدم...خب دکتر هستین دیگه باید بدونید
    در همین راستا یه خاطره ای از دوستم بگم :میگفت جواب کنکور اومده و علوم آزمایشگاهی قبول شده بعد 2 روز رفته خونه مادربزرگش و مادربزرگش بهش گفته :روله او آزمایش مه رو طاقچه س..بخوانش ببین چیزمه؟(با لهجه همون مادربزرگه)
    خب دیگه به هرحال الانم ما از شما انتظار داریم دیگه...همونطور که بقیه از من انتظار دارن درمان همه بیماریهاشونو بگم!
    نه! چ ناراحتی ایی؟؟؟!!خواهش میکنم!شما هم موفق باشید...
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
بالا