یاسمن
پسندها
10

نوشته‌های نمایه آخرین فعالیت فرستادن‌ها درباره

• اون تاپیک نکته گذاشتم منم م یخوام درس بخونم زود میرم من زبان عقبم همین دوتا را بگو بریم
    اره با همون برنامه میخونم البته چند فصل عقبم بایدجبران کنم فصل ویتامین ها و مینرال ها را نکته می گیرم مابقی را فکر نکنم بتونم از اول هم با تست مرور می کنم
    سلاااااااااام عجقم...
    تفلد خودت مبارک :25r30wi:
    مشکرم هوارتااااااا... من ی مدتی نیسم عسلی...ی وقت پیام نذاری مثه حالا نبینم شرمندت شم...:14:
    مواظب خودت باج...
    باباااای:sarma:
    سلام عزیزم
    من موبایلم شارژ نداره و یزد هم شارژر نیاوردم برای همین نمیتنم بهت اس بدم من که اینجا بی خیال درس شدم تا برگردم اینجا نت هست و میتونم سربزنم تاجمعه خوب که هستی حتما خوب هم خوندی
    سلام یاسمن جان. اگه به صفحه 105 تاپیک نگاه کنی، مهارت 11 در داخل ترجمه مربوط به hoorsa و tooran.b هست و مهارت 12 هم در داخل ترجمه ghasedak69 و eglo هست.

ترجمه های انجام شده توسط hoorsa و tooran.b و ghasedak69 رو در آخر آذر ماه برات فرستادم. ترجمه eglo در داخل ترجمه های رسیده در ماه دی هست که ان شاءالله اگه مشکلی پیش نیاد سعی می کنم تا هفته دیگه برای همه ارسال کنم.

ان شاءالله، بعد از اینکه همه ترجمه ها به دستم رسید و کامل شد، سعی میکنم طبق روال کتاب مرتبشون کنم تا کمتر دچار مشکل بشین

موفق باشی دوست عزیز.:ad54ad::bunnyearsmiley::heart:
    سلام یاسمن جون خوبم ممنون تو چطوری؟ از گزارشات معلومه خوب میخونی منم تقریبا خوب شده اما خیلی عقبم ازین ببعد هرشب ئاسه گزارش میام ممنون یادم بودی موفق باشی:ad54ad:
    فدات عزیزم :(40):
    برنامه رو دیدم مرسیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی :heart:
    منم خداروشکر با برنامه تو خیلی خوبم یه کم جا میمومنم ولی از خوابم کم کردم که بهش برسم راستی تغییرات رو مریم به من نداده ها
    طرحو متاسفانه هنوز دارم میرم خیلی دوست دارم کنارش بذارم ولی فعلا نمیشه
    پروفایلم قابل نداره عزیزم برای تو :4d564ad6: من از روی عمد خوشگلش کردم که همش برام پیام بذاری :a2d3:
    یاسییییییییییییییییییییییییی :sdasdasd: معلوم هست چته ؟ این تریپ موج منفی چی چیه برداشتی :smilies-azardl (12) تو و نا امیدی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    الان زمان سبقت گرفتن از بقیه رقباست چون همه کم آوردن و خسته شدن نزار خستگی های زودگذر شادی های بادوامتو خراب کنه
    سلام یاسمن عزیزم
    ممنون به فکرمی ...دارم پیش میرم تا جاییکه وقت و مشغله ها اجازه بدن
    شما چه خبر خوب میخونی دیگه عزیزم...قدر کوچکترین لحظه هات رو هم بدون گلم
    :thumbsupsmileyanim:
    سلام یاسی جونم.ممنون عزیزم. جدی؟؟؟تو لطف داری ..من دارم مامان میشم.سر کار هم میرم.کوچولو کوچولو هم درس میخونم راستش.اما سر میزنم اینجا.چشم بازم پست میذارم.خودت پارسال خیلی انرژی داشتی
    مرسی یاسی جون
    رنگ نوشته هارو به خاطرت عوض کردم
    راستی با برنامت خیلی حال میکنم باعث شده حسابی بخونم فقط اگه تغییری توش دادین به منم بگین
    سلام
    ممنون .بله دیدمشون.نمیدونم چرا دیروز هر چی گشتم نبود امروزم اتفاقی پیداشون کردم.کلی حرص خوردم چرا جواب نداره.
    بازم ممنون عزیزم
    موفق باشی
    سلام یاسمن جون
    من امروز کتاب لزگی رو خریدم.هر مهارت چند تا تمرین داره ولی جوابش رو ننوشته.از کجا بفهمیم که جوابایی که میدیم درسته یا نه؟
    منم میخونم البته بعضی روزها میشه مثل امروز دیدم با 2 ساعت وقت برای فیزیو میشه کلی خوند اما یاسمن جان تمرکزم کمه احساس میکنم بادقت نمیخونم مخصوصا تغذیه به نظرت چکار کنم مطمئن شم یک مطلب رایادگرفتم بعد رد شم گاهی میگم نکنه روخونی میکنم البته سرعت خوندنم بالا است امانگرانم
    سلام
    خیلی ممنون از تسلیت و همدردیت یاسمن جان
    امیدوارم که شادی مهمان همیشگی خونه همه باشه ...
    از رو پیج مریم متوجه شدم مریضی ناراحت شدم ...خدا بد نده عزیزم ...مراقب خودت باش دوستم
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
بالا