E
پسندها
1,302

نوشته‌های نمایه آخرین فعالیت فرستادن‌ها درباره

• خخخخخ خودشیفته یکم فروتن باش ازت تعریف کردم :))
    چشمت بی بلا دادا:riz304:
    بــــــــــــــــــــه :) همون بعله

عکس مال الان نیست خخخخخخ
    نوش جونت، اتفاقن قوتم داره
    طرح از رو نرفتن انجمنی:25r30wi::p:thumbsupsmileyanim:
    اره گل خودشه
    ما هم اولین بار ک گلش درومد تو کفش بودیم :)
    حالا از نزدیک یجور خاصیه ...مث گیاهان دوران باستانه :)
    چه بامزه احسان من خودم بچه بودم حلزونای رو دیوارو له میکردم!!!!!!!!! ولی کلا از جک و جونور خوشم میاد خصوصا گربه!!!!!! خخخخخخخخخخخ
    شوخی کردم دادا مهربونه،میدونستم حتما اجازه داری که گذاشتی،البته چیزیم مشخص نبودا :))
    ایشالا...ما که هم چشممون به آسمون و دستمون به درگاه خداس :)
    جدا ذوق هنریتو دوست میدارم بازم از این عکسای خوشدلت بزار:ad54ad:
    وای حیف بود که ، چرا نرفتی بیرون
    واااا از تو بعید بود
    وای چه خوشکل بود عکسا ، کریستال های برف که عالی بود . دست خواهر گلت درد نکنه.:riz304:
    حالا از امروز شاهد موج عظیمی از عکس های یزدی ها هستیم با عنوان یه روز خوب برفی ( یهویی)
    البته بنده خداها حق دارنا ، یعنی خیلی حق دارن
    خدا انشالله بیشترش کنه
    البته پا قدم من بوده ها ، شک نکنید :motat::smiliess (3):
    واااااای چقد خوشگله برفش. واقعا دیگه شکل برف یادم رفته بود :sad:
    احسان خیلی ذوق کردم . خوش به حالتون. حالا دیگه با افتخار عکس دکستابتو برفی بذار:))
    اونا عکس کوچتون بود؟؟ ماشین خودت کدوم بود؟ آیا خونتون هم در عکسا مشخص بود؟ آیا میدانستی من ادم نکته بینی هستم نه فوضول؟؟ :whistle::riz481:

نه بابا اینجا فقط بارون و سوزه . خیلی وقت پیش کرمانم برف اومده بود که من نبودم :/
    سلام عزیز
    این فقط مال یه هفته است . هر هفته داستان همینه ... :riz304:
    خودم نگرفتم ولی دیدم دوس داری برات گذاشتم:thumbsupsmileyanim:

احسان اونجا حلزون زیاده ولی من الان تهرانم باشه اخرای اسفند رفتم ببینم عکس میگیرم برات برا چی میخوای؟
    یادم رفت بگم ،آفرین به ذوق هنرییییییت !:rolleyessmileyanim::riz304:
    چند روز پیش این بد بخت خونه خراب و تو حیاط دیدم یاد تو افتادم ... ولی یادم رفت بهت بدم ... فوضول هم خودتی ناخواسته دیدم تو پیج خودم:/

http://www.uplooder.net/img/image/72/ff2d72f2f806801be8050fd395edede8/DSC06061.jpg

اینام چند تا خونه دارش:) ...فقط نمیدونم چرا اسم حلزون رو اینا گذاشتم همه گفتن ما نمیخوریم :(50):

http://www.uplooder.net/img/image/38/5ca041293063346e8146335f4a6194e2/DSC06065.jpg
    ایشالا بارون و رعد و برقم میاد...فعلا که ما از برف بی نصیبیم، خوش بحالتون :(
    حالا این کله بنده خدا راضی بود اینجوری پخشش کردی دادا؟!:riz481:
    این عکسا واسه امروزه؟!
    سلام.البته من براي سال بعد ميخوام كنكور بدم.راستش تو بيوشيمي ضعيفم .تا حالا جدي نخوندمش چون نميدونم چطوري باهاش بايد كنار بيام.چون ميخوام از صفر شروع كنم كتابي كه اونروز معرفي كردو بايد تهيه كنم.فوريتهاي شب كنكور انتشارات مير.خودم كتاب 2e رو دارم يه زمون ميخوندم خوب بود.شنيده بودم باهاش نتيجه گرفتن واسه همين.بازم به نتيجه قطعي نرسيدم كه با اين وضم چي كار كنم
    وااااااااااااااااااای احساااااان باورم نمیشه
    اینجا کجاست ؟ من کجام ؟ خوابم یا بیدار؟
    :thanks:
    خخخخخ باشع فردا استاد خواست بیاد خوستگاری ادرس میدم هه هه هه
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
بالا