reza.n
پسندها
20

نوشته‌های نمایه آخرین فعالیت فرستادن‌ها درباره

• دست رو دلم نذار که خونه داداش...داغ دلمو تازه کردی....معتاد شدم ،شدیددددددددددددد.....نمیدونم چمه ولی دلم گرفتس،از وقتی ارشد قبول نشدم حس میکنم شکست عاطفی خوردم و خیلی ریختم بهم....خدا هم کمکم نمیکنه ...با اینکه زودی به خودم میام ولی بعد چند ساعت که کتابامو خوندم حس بدی بهم دست میده و دلسرد میشم و بعدش خودمو اینجا پیدا میکنم ...از وقتی برو بچ رفتن یونی دیگه سایت مثل سابق نیس و خیلی سوت و کوره و آدم دلش اینجا میگیره
    خواهش میکنم نوش جونت.لعل و کشته و اون آخریشم که دیگه سفارشی خودته از همشونم بیشتر زخم معده میاره دیدن عکسش:25r30wi:
    دانشگاه خوبه؟ راضي هستي؟ اي منم ميخونم البته اگه بزارن:((((
    سلام خوبه فقط خیلی سختگیری میکنن.
    توخوبی؟.زود زود بیا
    سلام.آقا رضا چرا جواب سوال من ندادید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!! من منتظر جواب شما هستم................ممنون میشم
    بابا رضا دلمون تنگ شده رفتی اصفهان دوستای سایت وفذاموش کردی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    سلام خوبي؟:ad54ad: نيستي. مشغول درس خوندني؟:dadad4:
    ممنون رضا جان.راستی برای سلولی من کتاب ضروریات آلبرتس و خلاصه کتاب لودیش میخونم به نظر شما این کتابا خوبه؟؟؟راستی میتونی درصدای آزمون وزارت بهداشت و علوم برام بفرستی..........
    مرسی از لطفتون.شما برای درس تنه مشترک آزمون وزارت علوم چه منابعی مطالعه کردید؟آیا جزوات دانشگاهی خودمون کافیه یا.................
    جان را به هیجان آورید، آنگاه آب و هوا و دهكده و شرایط شما در دنیا همگی ناپدید می شوند، دنیا استواری خود را از دست می دهد، هیچ نمی ماند جز جان و وجود پاك خداوندی كه در آن زندگی می كند.رالف والدو امرسون
    سلام آقا رضا بهتون تبریک میگم ببخشید من خیلی وقت نبودم الان اومدم دیدم برای ارشد قبول شدید خیلی خوشحال شدم انشالله در همه مراحل زندگیتون موفق باشید.میتونم ازتون خواهش کنم منم راهنمایی کنید؟؟راستی تو کدوم آزمون پذیرفته شدید؟ممنون
    شكوه دوستی در دستان دراز شده به سوی هم، لبخند با محبت و شادی همنشینی نیست، بلكه الهامی روحانی است كه هر زمان فرد كشف می كند شخصی دیگر باورش دارد و می*خواهد به او باور داشته باشد، به او دست می*دهد. رالف والدو امرسون
    سلام
    لطفا بیا تو تایپیک ایمونو بخش کارنامه درصد و ... درصداو نمرتو بگو
    ممنون
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
بالا