bacillus.bs
پسندها
36

نوشته‌های نمایه آخرین فعالیت فرستادن‌ها درباره

• منابع برای میکروب شناسی پزشکی ارشد
    میکروب شناسی جاوتز و مورای
    انگل نکات برتر
    قارچ شناسی نکات برتر
    ویروس شناسی جاوتز
    ایمنی شناسی 4 استاد
    بیوشیمی(جزوه دکتر بلبلی یا خلیلی و یا بیوشیمی برای دانشجویان پزشکی دکتر محمود دوستی
    زبان 504+esential
    اگه وضع مالیت خوب بود تمام کتاب های تست IQBرو هم بگیر اگه نه حتما IQBمیکروب شناسی و ایمنی شناسیش رو بگیر
    سلام.بیوشیمی دکتر جعفرنژادو خوندم. زبان هم کنکور سالهای قبل بهداشت ومدرس و تافل
    سلام نه بابا من كلاس نرفتم ولي برا ارشد لغات 504 ،تافل و درسنامه اميرلزگي رو خوندم
    سلام ،
    من آموزشگاه ميرفتم، زبان هم همونجا هرچي استاد درس ميداد رو ميخوندم.
    سلام
    پیجت خیلی شلوغ هستش چشم درد میگره آدم:rose:ولی قشنگه
    سلام عزیزم.

برای میکروب 1) کتاب میکروب شناسی پزشکی تالیف دکتر عباس بهادر، انتشارات کتابخانه فرهنگ 2) مورای 2010 مترجم عبای بهادر، انتشارات خسروی
    * ایمونولوژی 4 استاد (دکتر محمد وجگانی) انتشارات کتاب میر
    * زبان: سوالات کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت سال های گذشته (کتاب زبان عمومی برای کنکور نشر دیباج)
    * انگل: 1) نوابرون 2) مروری سریع و جامع بر منابع به همراه آزمون های ارشد و دکتری(کتاب 4a نشر دیباج)
    * بیوشیمی: نجات شکوهی یا هارپر
    * ویروس: جاوتز
    * قارچ: شهلا شادزی
    برای تست هم کتاب های تست دکتر خلیلی! البته علاوه بر این کتاب مجموعه سوالات کنکور کارشناسی ارشد و دکترای وزارت بهداشت از سال 76-75 تا 90-91 مخصوص رشته میکروب پزشکی انتشارات کتاب خانه فرهنگ هم هست که بسیار مفیده!

موفق باشید!
    azizam agar az nazare maali moshkeli nadari sabte naam kon , harchand bara shahrie ham iyad sakht nemighiran.male1 ter vaam midan.bad chek ham ghabul mikonan,madrakesh fargh nadare
    من همون مبحثایی که گفته بودمو خوندم،یه سربه تاپیک بزن خوشحال میشیما!!!اون یه ذره مشارکتی هم که هست واسه رقابت سالم کافیه:thumbsupsmileyanim:
    سلام بسیل جان،ازت خبری نیست؟چیکارکردی این مدت چه مبحثایی رو خوندی؟
    سلام باسیلوس جون.خوبی عزیزم؟؟میگم یه تاپیکی بود که بچه ها ی قبول شده توش گفتن چه قدر درس خوندن و ....دقیقا تو کدوم بخشه؟هرچی میگردم پیداش نمیکنم.مرسی
    سلام باسیلوس. در مورد تست های درس آز منظورم این بود خوبه
    لبخنــــــــــد، راه کـــــــــم خــرجـــــــي براي تغيــــــــر چهـــــــــــره است.

مثل آواتوره من لبخند بزن دوسته من.
    salam rastesh man vase vezarate olom nakhondam va ba ettelaate dabirestan va daneshgah va ketabayi ke vase vezarate behdasht khonde bodam raftam sare jalase .khodamama entezare ghaboli nadashtam vali shodam
    dar morede bioshimi ham faghat zarooriyat khondam.ama bayad kheyli daghigh khond.man zarooriyato hefz boodam.
    teste pasalar va IQB ham zadam shimi bayad bedoni chi bayad bekhoni ama shansi age tarahe soal mesle emsal bashe shimi omomi makhsosan jelde dovom faslhaye akhar kheyl dost dare.bayad daghigh bekhonin.
    salam
    mamnoon azizam
    man zist dabirestano khondam ba ketabe teste IQB
    92darsad zadam
    moafagh bashin
    سلام باسیلوس عزیز. باکتری کتاب و جزوه دکتر بهادر
    ایمنی جزوه دکتر عقیل,بیوشیمی جزوه دکتر شیرعلی وبلبلی و,انگل جزوه بلبلی به همراه توضیحات و تست های کتاب درس آزمون که برای دکتراست,قارچ و ویروس کتاب درس آزمون البته من این 2درسو دیر شروع کردم و زبان تا مهارت 6از لزگیو رسیدم بخونم ولی تست های آخرشو زدم وموقع امتحان وقت کم آوردم وگرنه به نظرم لزگی خوبه.به همراه تست های آی کیو بی برای هر درس ولی به نظرم تست های درس آزمون که برای دکتراست خوب نباشه چون توضیح داره.
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
بالا