A
پسندها
115

نوشته‌های نمایه آخرین فعالیت فرستادن‌ها درباره

• سلام آلام تو میدونی تودوم ترجمه میکلوبیولوجی جاوتز بهتله؟؟؟؟؟
    ........................
    من اینقد این پادپا رو دوست داشتم همش به داداشش میگفت آلام.
    //////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
    آرام خانوم بنظرت برا میکروب کدوم منبع بهتره ؟؟؟؟و علتشم بفرمایید؟
    نظرتون در مورد جاوتز چیه؟
    سلام
    ببخشید دیر جواب دادم
    اره .شهره های که انتخاب کردی خوب بود.البته من دقیقا نمیدونم شرایط شما چیه ولیانتخابتون خوب بود
    برا منم دعا کنید.
    مرسی
    بعله معمولا که میشناسید آخه از همه تابلوترم ! اول دوتا آقا از بهشتی رفتن... اون دومیه چه پسر خوبی بود ...کلی اعتماد به نفس بهم داد... من از متن زبان یه کلمه رو برعکس معنی کردم !.... اونجا دیدم یه آقایی بود چند سال قبل از بهشتی فارق التحصیل شده بود میگفت میانگینم شده 60 !....تازه اولم مشهد زده بود شانس ما.... از مشهدیایی که نمیشناختمم اونجا بودن که درصداشون خوب بود...حالا انشالله که مام قبول شیم....
    سلام... از سلامه معلومه چقد شادین !.... من نفر سوم بودم.... من از مصاحبه راضی بودم... خداروشکر خرابکاری نکردم... اما درصد بچه هایی که اومده بودنو که فهمیدم دوباره ناامید شدم.... از من mic و mbc و آنتی ببیوتیک و سل پرسیدن و از هر کدومش حدود 4 تا 5 سوال و بصورت رگباری وحتی هنوز جوابم تموم نشده بود که یکی دیگه سوال میپرسید !....زودم تموم شد !.... شما چی؟
    سلام آرامی
    کی اوکی رو میدی؟ قراره اصن اوکی بدی یا نه؟ من حساب باز کردم آخه ://
    خوبی از خودته ارام جان

منتظر خبرای خوش هستم باجی گلم:riz304:
    تبریک آرام جان..انشاله به امید قبولی نهایی و موفقیت روز افزونت:riz304:
    آراااام تازه الان متوجه شدم قبول شدیییییی...:thanks:آفریـــــــن خواهری..:a2d3:تبریک میگــــــم...:28: ان شالله نتیجه مصاحبه هم عااالی میشه:thanks:
    تولدت مبــــــــــــــــارک آرام جونم ♥
    به همه آرزوهای قشنگت برسی ان شالله :heart:
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
بالا