maxin
پسندها
1,279

نوشته‌های نمایه آخرین فعالیت فرستادن‌ها درباره

• ایییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییش
    اراداتمند داداش مکسین گل گلاب خودمون هم هستیم
    خیلی ممنون که اومدی و سر زدی

کادوی شما هم یه امتیاز و یه متن که امشب براتون میذارم تو تاپیک تولد لینکشم میدم بتون. خیلی لطف کردی داداش گل نوتر:rose:
    وووییی چه کوزت گیر آوردین خوو.......دعا میکنم یک خانوم ناز نازی و پر فیس و افاده نصیبت بشه که همه این کار که گفتی خودت مجبورشی انجام بدی والا

همش بگه: مکسینی ظرف شام مونده.... مکسینی لباسام اتو میخاد...... مکسینیییییییی قورمه سبزی واس ناهار بار بذار:black_eyed:
    منم الفرارررررررررررر[IMG] مکسینیییییی ز ذ
    :mad_majidonline: یعنی چی توجیه ش میکنی خووو.....جای اینکه نصیحتش کنی بیشتر تر تر از این مواظب من باشه :mad_majidonline:
    خب چیکار کنم دیگه........دانشگاه بودم تا ساعت 2بعدظهر برگشتم خونه...خسته ..کوفته...:sadsmiley:

خووو پیتزا خونگی درس کن مکسین برادر....ساندویچم آقامون گرفت ..منم نه نمیگم بهش اصلا و ابدا والا:rolleyessmileyanim:
    سلام برادر مکسین

امروز یونی بیدم غذاهم نپختم هیچی......شام ساندویچ خوردیم بشقاب نمیخوات....:4d564ad6:

داداش مکسین گل کدوم تاپیک منظورته گفتی بیا سربزن...خداشاهده من بخاطر اینکه سرم خیلی شلوغه خیلی دیر به دیر میتونم بیام اینجا...یوخت ناراحت نشیا....داداشمییییییی:rose:
    مکسین فهمیدی کیه به منم بگوو میخوام روی این احسانو کم کنم :thumbsupsmileyanim:
    :riz513:سلام اقا مکسین ببخشید من نبودم براتون عکسی بذارم

بازم ممنون از دعوتتون:rose:
    اونی که تو تاپیک خودت بود رو تو گزارشا دیدم پاکیدم (پ ب رو الآن دیدم)
    یارو بن دائم شد.
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
بالا