parnian24
پسندها
7

نوشته‌های نمایه آخرین فعالیت فرستادن‌ها درباره

• انسان همان چیزی می شود که به آن می اندیشد . با ناخواسته های خود نجنگ ، چرا که قویتر و بزرگتر می شوند. با این کار تمام تمرکز خود را بر روی چیزهایی که نمی خواهی ، میگذاری و ناخواسته ها را به سوی خود جذب می کنی. جك كانفيلد
    شكوه دوستی در دستان دراز شده به سوی هم، لبخند با محبت و شادی همنشینی نیست، بلكه الهامی روحانی است كه هر زمان فرد كشف می كند شخصی دیگر باورش دارد و می*خواهد به او باور داشته باشد، به او دست می*دهد. رالف والدو امرسون
    آره درست گفتی.یک گیاه کوچولو هم که تو یک پوتینه در فیلم هست.این گیاه کوچولوئه خیلی مهمه چون تنها مدرکیه که اثبات میکنه هنوز تو زمین حیات هست.خیلی انیمیشن عشقولی ایه.من چند دفعه دیدمش همیشه هم بخاطر دل آهنی وال ای که اینقدر مهربون و رمانتیکه گریه میکنم.
    انیمیشنشو ندیدم.ولی تبلیغشو دیدم.یه رباط بود که عاشق یه رباط دیگه شده بود درسته؟چرا یاد اون میافتی؟تو انیمیشنش گیاه به این کوچولویی داشت؟باید برم ببینم:idea_majidonline:
    منم بچه لپو خیلی خوشم میاد.آوتار شما منو یاد انیمیشن مورد علاقم (وال-ای) میندازه.:smiliess (3):
    کرم ابریشم ابتدا بصورت کرم است و موقعی که به دور خود پیله ای می تند، ظاهراٌ مرده به نظر می رسد. اما در واقع چنین نیست. بله او در حال تبدیل شدن به پروانه است. گاهی اوقات کافی است که به خدا اعتماد کنیم، زیرا اوست که می داند چه موقع ما باید به پروانه مبدل شویم...
    مرا لحظه اي مهمان باشيد
    حتي اگر بر سايه ديوار كوتاهم باشد
    گاهي درد و رنج، چيزهايي به ما مي*آموزد كه شادي و شادماني هرگز نمي*تواند بياموزد.:rose:
    سلام گلم خوبی؟ نگرانت شدم ،نمیدونستم رفتی دنبال ترک کردن. منم از1شنبه تا دیشب رفته بودم و بازم مثل آهنربا جذبم کرد.
    همیشه افرادی هستند که تو را می آزارند ،با این حال همواره به دیگران اعتماد کن و فقط مواظب باش به کسی که تو را آزرده دوباره اعتماد نکنی.
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
بالا