ad1986
پسندها
159

نوشته‌های نمایه آخرین فعالیت فرستادن‌ها درباره

• سلام علی.خوبییییییی؟من همش فکر میکردم چند ماهه تو دوره ی سربازی هستی!تازه میخوای بری:mad_majidonline:!!؟منو بگو به اون پول سربازیت دلمو خوش کرده بودم!:65d6a5d6s:
    خب ایشالله به سلامتی میری و برمیگردی:riz304:.کچل هم که بشی به خصوصیات یه مرد کامل نزدیک میشی!خخخخخ.نگران نوه هاتم نباش خودم هواشونو دارم تا بیای شوهرشون میدم برن:a2d3:.درس رو هم خونه ی شوهرشون بخونن والاااا!
    امضات دلمو کباب کرد ....بی پولی آدمو میسازه همین میگن سربازی پسر و مرد به بار میاره اونم قسمت آموزشیش مگه تو دختری میگی ایشششششششش فردا میری اونجا پیش 4تا سیبیل کلفت میگی ایششششش بهت میخندناااااااااا والااااااااا.

هرچی دوست داری کادوی تولدت تو پروفم لیست کن برات مهیا کنم فقط یادت باشه من اومدم تولدت کیک و شیرینی نمیخواماااااااا لواشک از نوع زرد آلویی کیلویی 10تومن یاشااااااااااااا.
    پول تو جیبیتو من نباید بدم.مگه باباتم من؟
    میدونم 17 هست پیش پیش تبریک گفتم که بروم افق ولی مشاورم دستور داد باید هرازگاهی بیام اینجا اونم برای خنده و شادی.......
    سلوم بیق ددی عشق سابقم

چطور داری؟:dadad4:

کجایی ؟نکنه قبل از موعد بهت پاداش دادن اعزامت کردن:25r30wi:
    افاده ای خودتی
    باشه ی بچه میاریم با مامانش ببینیم چجوری گاز میگیری:65d6a5d6s:
    خدا زمین رو مدور آفرید تا به انسان بگه همون لحظه ای که فکر می کنی به آخر دنیا رسیده ای درست در نقطه آغاز هستی:rolleyessmileyanim::rose:
    سلام مرسی ...سیز یاخچی سیز ...سلامت اولاسان:riz304:
    ایشششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششش دل من خنکتر شد اخیش:motat:
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
بالا