B
پسندها
0

نوشته‌های نمایه آخرین فعالیت فرستادن‌ها درباره

• یکی از دوستانم قصد داره بیو بخونه
    میخاد باهاتون صحبت کنه به اینترنت دسترسی نداره
    اگه امکانش هست و مایلید tell no خودتونو برام پیام خصوصی کنین
    دوستم امانت داره
    ممنون
    سلام

امکانش هست واست،به من خیلی بی تعارف بگی بین بیو تکنولوژی و انگل شناسی کدوم یک بازار کار بهتری داره؟

من در بین علاقه و بازار کار آینده می خوام هر دو معیار رو لحاظ کنم،اما واقعا درسای بیوتک رو بیشتر می پسندم...

ضمن اینکه اگه میشه بگی یک سال درس خوندی یا بیشتر یا کمتر؟ منابعی که خوندی و لطف کردی در تاپیک ها عنوان کردی رو دیدم،از لطفت سپااس...
    تبریک میگم.ممنون میشم منابعی که خوندین(واسه امتحان وزارت علوم)را معرفی کنین. منابعی که خیلی وقت گیر نباشن و بتونه تا بهمن طرف را راه بندازه. برای یکی از آشناهامون میخام میخاد زیست سلولی مولکولی روزانه قبول شه
    یه سوال دیگه شما جایی آزمون میدادید یا نه؟ به نظرتون آزمون آزمایشی بدم یا نه؟
    ممنون که اینقدر با صبر و حوصله سوالات بچه هارو پاسخ میدید.موفق تر باشید.:riz304:
    مرسی..این دانشگاه رو خیلی دوست دارم و به خصوص که تهرانم هستی ..میتونی اطلاعات دقیقی بهمون بدی
    فعلا که تنها بیوتکی هستی که گل کاشتی..فوق العاده.ایشالله دکتری
    ایشالله سال بعد هم من و بیوتک های اینجا به جمع بیوتک های تهران اضافه میشیم:bunnyearsmiley:
    راستی رفتی تهران بازم سر بزنیا اینجا..بهمون انگیزه میدی..بعدش ما هم کلی سوال از دانشگاه ازت میپرسیم
    راستی انتخاب اولت بود تهران؟ یا انتقال خون؟
    سلام بیوتک
    واقعا تبریک میگم از صمیم قلبم برات خوشحالم
    سلامممممممممممممممممممممممم
    ناراحت نباش :dadad4:
    سلام به همه ی دوستان

واسه ادامه تحصیل باید بگم علاقه خیلی مهمه،هرچند باید به بازار کارم توجه کنید..
    درموردژنتیک انسانی،باید بگم بیشتر یک رشته ی بالینی هستش وشرایط کاری خوبی هم داره!!!اما بیوتک رشته پژوهشی هستش وهنوز زیادجا نیفتاده،اما نمیگم که کار نداره!!چون زمینه های پژوهشی زیادی داره ،امید در آینده بهش زیاده!!!
    در ضمن به بچه های زنتیک انسانی مهر نظام پزشکی میدن اما به بیوتکنولوژی نمیدن!!!!
    علاقه خیلی از سدهای جلوی پای آدم و میشکنه!!!من خودم با تمام علاقه این رشته رو انتخاب کردم
    با آرزوی پیروزی
    برای ثبت اعتراض نسبت به کلید نهایی آزمون ارشد وزارت بهداشت به پست 714 از صفحه 72 تاپیک اتحاد و گرفتن حق ضایع شده مراجعه نمایید .
    ضمنا میتوانید برای افزایش تعداد معترضین اسامی دوستان معترض خود را که در انجمن عضو نیستند با رضایت خودشان
    برای ما ارسال نمایید .
    با تشکر
    سلام بیوتک میخواستم ازت نظر خواهی کنم ببینم به نظرت بیوتکنولوژی بهتره یا ژنتیک ممنون میشم جوابمو بدی
    salam shoma darsadatono mishe lotf konid beghid?bekhosos zabano?mer30
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
بالا