samar.sh
پسندها
3

نوشته‌های نمایه آخرین فعالیت فرستادن‌ها درباره

• قربونت میرم ناجور معرفتت تو حلقم ایشالله خبرا خوبی هم از شما بشنوم.:bunnyearsmiley:
    سلام ثمر جان امیدوارم فردا خبرای خوب بشنوی و شهری که دوست داری قبول بشی!:rose::rose:
    سلام عزیزم اسمم برا طرح در اومده ولی منتظر نتایجم که اگه قبول شم انصراف میدم..والا میرم.ولی سوالی در مورد طرح داری بپرس اطلاعاتم خوبه
    سلام . پیام خصوصی که براتون فرستادم خوندید؟
    نه خیر شما توهین کردی که من شایعه پراکنی میکنم ادبت کجا رفته من آبجیم خودش از سرکار بهم زنگید گف 12م میاد
    samar-sh معلوم هس چی داری میگی؟!!
    تو دیروز وقتی اخبارا داشت میگفت امروز نتایج ارشد بهداشت میاد میگفتی رادیو گفته 12- تازه خودتم نشنیده بودی
    من خودم چندروز پیش از رادیو و تی وی شنیدم که 12 نتایج کارشناسی ارشد میاد وقتی هم اخبار میگه کارشناسی ارشد خالی منظورش ارشد علومه چون هیچوقت اخبار وزارت بهداشت رو اینقد رسانه ها اهمیت نمیدن
    درضمن مسخرتم نکردم بهت انتقاد کردم که شایعه سازی نشه- همه هم میدونن که امروز وزیر گفته نتایج 12 میاد وگرنه اینقد دیشب من و شما حرص نمیخوردیم
    اگه جز10%نفرات اول کلاس باشی حتما.اینجور که میگی حتما /موفق باشی گلم......
    ممنون.الان معدل ترم قبلم(ترم 4)17.64 شد.معدل کلمم تا الان 17 هستش.یعنی منم میتونم سهمیه بگیرم؟
    سلام من شاگرد الف کلاسمون بودم بین هم رشته ای های هم ورودیم معدلم توی 6ترم بالای 17 بود و 2سال عضو کمیته استعداد درخشان بودم.و در نهایت معدل کل 4سالم بالای 17 بودوجز10%برتر کلاس بودم اسمم از طرف دانشگاه رد شد...البته معیارای دیگه هم مثه کسب مدال المپیاد کشوری وغیره هم هست اگه تو گوگل سرچ کنید معیارهای استعداددرخشان اونجا کاملا توضیح داده.موفق باشی دوست گلم
    سلام.خوبین؟میشه بگید چجوری سهمیه ی استعداد درخشان گرفتید؟کلا چه شرایطی داره؟
    سلام سمر جان خوبی؟بعد قرنها دیدیمت :thanks:دلم برات تنگ شده بود
    برای ثبت اعتراض نسبت به کلید نهایی آزمون ارشد وزارت بهداشت به پست 714 از صفحه 72 تاپیک اتحاد و گرفتن حق ضایع شده مراجعه نمایید .
    ضمنا میتوانید برای افزایش تعداد معترضین اسامی دوستان معترض خود را که در انجمن عضو نیستند با رضایت خودشان
    برای ما ارسال نمایید .
    با تشکر
    الان فصل برف اومدنه آخه...ساکت و سفید پایم را میگذارم روی برف تا رد پایی از بشر رویش باشه:rolleyessmileyanim:
    ساده -ساکت - و سفید- مثل یه برف که سرد و زیباست
    و خواستم بگم امدم کسی نبود !
    دلم نیامد این سکوت اینجا بماند !
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
بالا