biosta
پسندها
328

نوشته‌های نمایه آخرین فعالیت فرستادن‌ها درباره

• چند باری طی چندین ماه گذشته از انجمن خداحافظی کردم اما بعد چند روز برگشتم .
    می دانید چرا ؟ شاید یک زمانی به انجمن اعتیاد داشته بودم ! اما می دانم زمانی که نخوام بیایم نمی آیم
    چندین ماه هست که علت بودنم در انجمن دیگر به علت اعتیاد به این انجمن نیست ،

اگر فقط یک نفر دیگر اگر کاربرهای انجمن بهم بگوید
    اگر قراره با کسی دوست بشوم می خواهم شما باشید
    یا بگوید می تونم شماره تان را داشته باشم ، می تونید تلفنی راهنمایی ام کنید و از این نوع پیام ها
    قسم به همون نفسی که می کشم دیگر نمی آیم انجمن .
    روزگار به اندازه کافی حال آدم ها رو می گیره حاضر نیستم اگر به 10 نفر تو انجمن کمک می کنم قلب یک نفر رو بشکنم ، دیگه بسته
    این نوشته را در پروفایلم هر از گاهی آپدیت می کنم .شاید باعث بشه بمانم در انجمن
    ببخشید دوست غزیز یه سوال دارم اگه میشه لطف کنی جواب بدی ؟ این فرم های 1 تا 4 آزمون نیاز به عکس دارن ؟ اگه عکس میخوان عکسه باید مهر هم بخوره ؟ ممنون

موری:«مرگ پدیده ای طبیعی است. هیولایی که ما آدمها از مرگ می سازیم همه اش به خاطر این است که خودمان را به صورت عضوی از چرخه طبیعت نگاه نمی کنیم. فکرمی کنیم چون انسان هستیم، پدیده ای فرا طبیعی هستیم اما ما فراطبیعی نیستیم. هر عنصری که متولد شود، می میرد.»
    و «به همان اندازه که قادر باشیم عشق بورزیم، به همان میزان که قادر باشیم احساسات عاشقانه رندگی مان را به خاطر بیاوریم، به همان اندازه هم قادر خواهیم بود بدون این که حقیقتا بمیریم، بمیریم. ذره ذره عشقی که تو آفریده ای و برگ بر گ خاطراتی که رقم زده ای، همان طور سر جای خودش قرار دارد. تو تا ابد در درون آدمهایی جا داری که در زمان زنده بودنت لمسشان کردی، بهشان توجه کردی.»
    کسانی که زندگی خود را وقف بدست آورن منافع مادی و ثروت کرده اند

به شما خواهند گفت که احساس خوشبختی را در اموال خود نمی یابند.

خوشبختی هرگز انعکاس ثروتهای مادی یک شخص نیست،

بلکه انعکاس ثروتهای معنوی و احساسی او است.

خوشبختی انعکاس تعداد روابط دوستانه ای است که هر کس می تواند داشته باشد،

انعکاس تعداد افرادی است که در طول زندگی خود توانسته خوشبخت و هدایت کند،

و نتیجه قدرشناسی از داشته ها است و نه میزان نارضایتی از نداشته ها.

قدردان داشته هایتان در زندگی باشید

و تا می توانید در خوشبختی و هدایت دیگران تلاش کنید

و زندگیتان را بخاطر آنچه که هم اکنون هست دوست بدارید...:riz304:
    :smiliess (15)::smiliess (15):l'مگه کاربرا شماره می خوان ازتون ؟؟
    اصلا یادم رفت چرا اومدم تو پروفایلتون ..خواستم بگم این راه موفقییت که برا بچه ها فرستادین خیلی جالبه ..من مثه این چرخه رو کشیدم زدم به دیوار اتاقم وفتی میبینم حس تلاشم و انگیزه برا دکتری چندین برابر می شه ..اومدم تشکر کنم ازتون .خیلی پر محتواست ..:rose:با سپاس :thanks:
    چند باری طی چندین ماه گذشته از انجمن خداحافظی کردم اما بعد چند روز برگشتم .
    می دانید چرا ؟ شاید یک زمانی به انجمن اعتیاد داشته بودم ! اما می دانم زمانی که نخوام بیایم نمی آیم
    چندین ماه هست که علت بودنم در انجمن دیگر به علت اعتیاد به این انجمن نیست ،

اگر فقط یک نفر دیگر اگر کاربرهای انجمن بهم بگوید
    اگر قراره با کسی دوست بشوم می خواهم شما باشید
    یا بگوید می تونم شماره تان را داشته باشم ، می تونید تلفنی راهنمایی ام کنید و از این نوع پیام ها
    قسم به همون نفسی که می کشم دیگر نمی آیم انجمن .
    روزگار به اندازه کافی حال آدم ها رو می گیره حاضر نیستم اگر به 10 نفر تو انجمن کمک می کنم قلب یک نفر رو بشکنم ، دیگه بسته
    این نوشته را در پروفایلم هر از گاهی آپدیت می کنم .شاید باعث بشه بمانم در انجمن
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
بالا