هانیه
پسندها
323

نوشته‌های نمایه آخرین فعالیت فرستادن‌ها درباره

• سلام.دیشب پرهی گفت مثل اینکه بهتون برخورد.خدای نکرده ناراحت نشده باشید؟
    باور کنید فقط شوخی بود.قصد جسارت نداشتیم هانیه خانم.اگه ناراحت شدید معذرت میخام.
    هانیییییییییییییییی:sdasdasd::sdasdasd::sdasdasd:
    صندوقتو خالی کن با خوب میگه نسملنmiley::::sadsmiley::sadsmiley::sadsmiley: دستمال کاغذی بیار
    هانی یییییییییییییییییی ثبت نوم کردی بالام جان گشه دفترچه راهنما اوخی گت ثبت نام اله هانییییییییییییییییییییییی حالت خوفه ........بیا از اینا بهت بدم خوف شه :heart::heart::rose: اخه باید خط تولید راه بندازی ههههههههههههههههه:smiliess (8):
    هانیییییییییییییییییییییییییییییی
    گرفته مرفته بودن نداریماااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا:New (6): میام میزنم پوسترشی هااااااااااااااااااااااااااااااا:sdasdasd:بعدم پوسترتو میدم عندلیب خخخخ:thumbsupsmileyanim: هانیییییییییییییییییییییی نسملن بهم میگه ابرسانی::dadad4:
    خخخخخخخخخخخ هانی وسط میتکی بهم......بچه به درس گوش بده:28:
    ههههههه هانی استادمون گفته 10:30 برم موضوع سمینار واسم تعیین کنه.....10:14 هس من هنوز نرفتم ههههههههه:4d564ad6::4d564ad6::4d564ad6:
    فدای تو هانی جونممممم.ممنون که یادت بوده:riz304::heart:
    هانی درستو خوب بخونی YAK عکس مشتی دارم بهت نشون میدم ههههههههه هانی افرین برو:tsimuzpzwoap1t9y3o7
    هانییییییییییییییییییییی هههههههههههه سوت بنفششششششششششش(به رنگ دقت کن)

هانی اونا از خوبی من بود خخخخخخخخخخخخخ:4d564ad6::4d564ad6::4d564ad6:
    هانی خخخخخخخخخخخخ من چقد فداکار بودم خودم خبر نداشتم:4d564ad6::4d564ad6:
    هانییییییییییی یادته خابگا بهم ناهارم دادی:4d564ad6::4d564ad6:
    هانی ههههههههههههههه اتوب الیه:25r30wi:
    هانی 4سال با نسملن بودم حتی یه بارم سوئ تفاهم و حرفی بینمون پیش نیومد:(40):
    هانی عزیزم بایییییییییییییییی فعلا:rose::rose:
    هانی قاشقو خودت برداشتی چنگالو دادی من هههههههه:smilies-azardl (12) ههههههههههه هانی کاش چایی رو میخوردیم......:ph34r-smiley: قیافه یارو :shocked::4d564ad6:
    منم کم کم میره ههههههههههههههههه :rose:
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
بالا