mahtab_nutritionist
پسندها
5

نوشته‌های نمایه آخرین فعالیت فرستادن‌ها درباره

• یه ایمیل زدم به دکتر خلیلی که چند فصل کراوس رو ترجمه کرده؛ گفت جلد دوم فعلا ترجمه نمیشه؛ اگر می خوای جزوه داریم که خیلی خوبه و ..
    به نظرت خوبه بگیرم؟
    سلام خواهش میکنم باعث افتخاربنده است.من ازشما ممنونم که قبول کردید.آجی خانم چشم توضیح میدم:این طرفدار استقلال که میخواست با نشان دادن عدد چهار،چهار بار پیروزی پیاپی تیمش مقابل پرسپولیس را نشان بده
    با زیرکی کریمی مواجه شد.که کریمی 2تابه4تای دختراضافه میکنه که منظوربرد با6گل پرسپولیس ازاستقلال درگذشته است.
    بازهم ممنون درپناه حق
    سلام مهتاب جون
    من شروع کردم دارم 504 می خونم؛ برای هر کلمه 3 جمله هم نوشته ولی جملاتش حالت عمومی دارند و بیشتر در مورد قانون و ... از این چیزاس. به نظرت فقط کلمات رو حفظ کنم کافیه؟ می ترسم وقتم تلف شه با جملاتش؛ چون کلمات جمله ها هم جدیدن و باید حفظشون کنم
    برای ثبت اعتراض نسبت به کلید نهایی آزمون ارشد وزارت بهداشت به پست 714 از صفحه 72 تاپیک اتحاد و گرفتن حق ضایع شده مراجعه نمایید .
    با تشکر
    آدرس وبلاگ یوسف سلامی خبرنگار گروه پزشکی مجله خبری

فقط خدا
    فقط یه چیزی؛ مهتاب جان پاسخ های آزمون های خلیلی کلیدیه یا تشریحی؟
    فرهنگ گستر هم به صورت مکاتبه ایه !!
    فکر کنم فقط آزمون های سنا هست که به صورت حضوریه واسه من که اهوازم
    سلام
    فرهنگ گستر نخبگان هم آزمون داره ؛ 17 مرحله آزمون؛ 3 تاش که تابستونه به صورت رایگان؛ هزینش 200 تومن؛ البته میشه فقط 120 تومن داد و نصفی از آزمون هارو شرکت کرد.
    اطلاعی در مورد نخبگان نداری؟
    اینم سایتشه fgnokhbegan.ir
    سلام ؛ تمتس گرفتم گفتند اهواز آزمون حضوری نداریم؛ به صورت مکاتبه ایه ؛ 12 مرحله داره؛ کلش میشه 300 هزار تومن
    شما اطلاع دارین دکتر خلیلی در اهواز نمایندگی داره یا نه؟
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
بالا