شروع زبان ( شهریور )

vahid28

New member
کتاب تافل در پایان هر درس چند تا متن داره که در هر متن کلمات جدید در آن بکار رفته تا خوب مفهموم لغت براتون تثبیت بشه ، فایل های پی دی اف فقط لغت جدید ، مترادف و دو تاجمله کوتاه دارند
:riz304:

خب اون رو بذارید که کامله

پالیز

New member
کتاب تافل در پایان هر درس چند تا متن داره که در هر متن کلمات جدید در آن بکار رفته تا خوب مفهموم لغت براتون تثبیت بشه ، فایل های پی دی اف فقط لغت جدید ، مترادف و دو تاجمله کوتاه دارند
:riz304:

ممنون که گفتی یعنی باید برم برم کتابو بگیرم تا حالا فقط با فلش لغاتو حفظ کردم:smilies-azardl (181

Fatemeh Abedi

New member
:thanks:دوستان گلم سلام
خدا قوت به همه افرادی که درس 3 و 4 رو هم مثل من تموم کردن و درس1 و 2 رو هم مرور کردن.
و ...
آفرین به همه ی اونایی که نتونستن بخونن ولی قول دادن که بر مشکلات فائق شده و جبران کنن تا همه با هم پیش بریم.
:bunnyearsmiley:

maknon

New member
سلام منم هستم یکم دیر تاپیکو دیدم این چارتادرسوازتون عقبم ولی اشکال نداره این هفته ان شاءالله درس5و6 میخونم وهرچی تونستم ازدرسای قبل
به امید موفقیت همه ی دوستان

sam shenasi

New member
سلام درس 3 و 4 رو خوندم شکر خدا این هفته برام راحت تر بود خوندنش

PSyChoO

New member
عاقا این درس 4 چقد کار بـــــــــُــــــرد!!
ما رسیدیم:smilies-azardl (113
لدفن منبع رو تعیین کنید من اون PDF ک گفتینو دارم میخونم اصی ام متن نداره!لغتم نداره! بیشتر راهکارای امتحان دادنه تافله!مام که نمیخایم تافل امتحان بدیم داریم واس کنکور زبانمونو تقویت میکنیم. یک منبع بعمرفید دوستان. قربونتون :bunnyearsmiley:

sami91

New member
سلام، بچه ها این کتاب 400 must have word for the toefl ?
من این کتابو پیدا کردم!! به نظرتون با این شروع کنم؟؟ یا همون منبعی که اینجا معرفی شد بخرم؟؟؟

MINA.A

New member
سلام بجه ها منم تازه اومدم توجمعتون قبلا این کتاب را خوندم اما نه مثل شما
:65d6a5d6s::wacsmiley::idea_majidonline:

sam shenasi

New member
عاقا این درس 4 چقد کار بـــــــــُــــــرد!!
ما رسیدیم:smilies-azardl (113
لدفن منبع رو تعیین کنید من اون pdf ک گفتینو دارم میخونم اصی ام متن نداره!لغتم نداره! بیشتر راهکارای امتحان دادنه تافله!مام که نمیخایم تافل امتحان بدیم داریم واس کنکور زبانمونو تقویت میکنیم. یک منبع بعمرفید دوستان. قربونتون :bunnyearsmiley:

عزیزم شما همون pdf رو برو صفحه 34 به بعدش از اونجا باید شروع کنی به خوندن لغات

brakms

New member
سلام!منم میخوام شروع کنم ولی کتاب من فقط لغت داره متن نداره!بنظرتون کتاب 400لغتو بخونم؟

sara77

New member
سلام!منم میخوام شروع کنم ولی کتاب من فقط لغت داره متن نداره!بنظرتون کتاب 400لغتو بخونم؟

یتونی همون لغات تافل رو بخونی بعد که لزگی کار میکنی متتن داره اتوماتیک راه میفتی البته اگه پایه زبانت خیلی ضعیفه که باید لغات بیشتری کار کنی

- - - Updated - - -

یتونی همون لغات تافل رو بخونی بعد که لزگی کار میکنی متتن داره اتوماتیک راه میفتی البته اگه پایه زبانت خیلی ضعیفه که باید لغات بیشتری کار کنی

PSyChoO

New member
عزیزم شما همون pdf رو برو صفحه 34 به بعدش از اونجا باید شروع کنی به خوندن لغات
منوووووووووو:)))))
:riz481:
وای مرسی عزیزم لدف کردی:riz304:
قبل از صفحه 34 رو هم باید باهاش بخونیم یا اونارو نمیخاد دیگه؟:))))

sami91

New member
ممنووون پالیز جون
آخه اون کتاب اولی لغتاشو بچه ها پیدا کردن راحت تره:tonguesmiley:
ولی این دومی باید برا پیدا کردن لغتاش وقت گذاشت،به نظرت این طور نیست!! واقعا نمی دونم چکار کنم؟؟:21:

بالا