پاتوق همیشه داااااااااغ خوشگذرونی ☻

دیانا126

New member
الهی...سمیه جونم من حواسم به امتحانات نبود...خوب خوب بخون گلم...
دیاناجون منم قراره بیام اونطرفا!!!!به احتمال زیادتبریزالبته...
فرناز؟؟؟؟حرفات بوداربودا...کجاقراره بری؟؟؟مگه اینجاچه قد وقت میخاد تاخونه بغلی که رفتی اینجاهم بایدبیایا...
آسمون جونم قدمت روی چشم ما ترکها مهمون نوازیم

biologisst

New member
واقعا خست نباشییییییییییییییییییییییییی:wacsmiley:

به به......آورین خدا قوت .خوب بود.......همچی یه صندلی جزغاله تحویل مارلیک دادی.....
دیدی مارلیک گفتم ؟ ظهر داغیش بیشتره مراقب باش

خب بریم سراغ مارلیک
1_ مارلیک یعنی چی؟ واسه ی چی اینجا اینو انتخاب کردی؟
2_اگه اسمتو مارلیک نمی زاشتی چی میزاشتی؟؟
3_جاهای دیگه و سایت های دیگه که عضو میشی اسم چی میزاری؟
4_دوس داری چه تیپ سوالایی ازت پرسیده بشه؟ روانشناسی؟ فوضولی؟ جامعه شناسی؟ سیاسی؟ ورزشی ؟ خانوادگی؟ علمی؟
5_کذوم زبان زنده ی دنیا رو دوست داری؟ اگر بهت میگفتن میتونی محل تولدتو خودت انتخاب کنی کجا رو انتخاب می کردی؟

خب دیگه با توجه به حجم بالای سوالای احسان سعی می کنم زیاد نپرسم. اولش خواستم یدونه بپرسم شد 5 تا.
پیشاپیش بهت یه خسته نباشی جانانه میگم.
576114_pain.gif

آسمون

New member
ملیحه جون حسابی خسته نباشی گلم...بعععله کاملا درجریان مهمون نوازیتون هسم عزیزم...

یه بنده خدایی هس تو انجمن آفتابی شده اما بیمعرفت اینجاسرنمیزنه..دلمم براش تنگ شده...اگه نیاد دیگه دوسش ندارما...

- - - Updated - - -

ملیحه جون حسابی خسته نباشی گلم...بعععله کاملا درجریان مهمون نوازیتون هسم عزیزم...

یه بنده خدایی هس تو انجمن آفتابی شده اما بیمعرفت اینجاسرنمیزنه..دلمم براش تنگ شده...اگه نیاد دیگه دوسش ندارما...

آسمون

New member
وای وای همه جمع شدن چشاشونوتیزکردن منتظرجوابای آبجیم...احسان خونسردی خودتوحفظ کن مارلیک داره ج میده

آسمون

New member
بچه ها...من وآبجیم واقا شرمنده ایم...نت آبجیم قط شده هرکارکردنتونس ج بده...ساعت6.5هرجورشده میاد حتما...بازم شرمنده...

doosty

New member
از خدا پرسيدم:

خدايا چطور مي توان بهتر زندگي کرد؟

خدا جواب داد :

گذشته ات را بدون هيچ تاسفي بپذير،

با اعتماد زمان حالت را بگذران

و

بدون ترس براي آينده آماده شو .

ايمان را نگهدار و ترس را به گوشه اي انداز .

شک هايت را باور نکن وهيچگاه به باورهايت شک نکن .

marlik

New member
حسان خدا ازت نگذره دیگه تا این حدسوال؟؟؟؟الهی بمیرم برا آبجیم...کاش میشد خودم بجاش ج بدم خسته میشه خووو نامرت...
آبجی خونسردی خودتوحفظ کن نفسم...تاهرجاخاستی ج بده خسته شدی بقیشوبیخیال...

سلام بچه ها من اومدم.خدا نکنه نفسم.الهی قربونت برم از پسش برمیام:))))))))بعدشم تو هستی وجودت نمیذاره خسته بشم از دست این سوالای احسان بلا.بچه ها واقعا معذرت میخام بخاطر ظهر نتم یاری نمیکرد.الانم هی قط و وصل میشه.سابقه نداشتا.امیدوارم بتونم جواب بدم

somaye 21

New member
سلام بچه ها من اومدم.خدا نکنه نفسم.الهی قربونت برم از پسش برمیام:))))))))بعدشم تو هستی وجودت نمیذاره خسته بشم از دست این سوالای احسان بلا.بچه ها واقعا معذرت میخام بخاطر ظهر نتم یاری نمیکرد.الانم هی قط و وصل میشه.سابقه نداشتا.امیدوارم بتونم جواب بدم

مارلیک جونم از همین الان بهت میگم خسته نباشی،سوالا واقعا زیاده،واقعن هم خسته نباشی

marlik

New member
با اجازه دیانا که هنوز یکم از جواباش مونده؛ من سوالای مارلیک رو بهش بدم دستش گرم بشه تا ببیـنیم به کجا میرسه.

مارلیک خانم؛

قبل هرچی من از تمامی بچه ها اگه بی احترامی کردم یا شوخی زیادی یا تندی یا بداخلاقی بوده که باعث رنجش خاطرتون شده معذرت میخوام، تلاش می کنم کسی رو ناراحت نکنم ولی گاهی اوقات شرمنده دیگه، در میره از دستم.
مارلیک عزیز هم من به عنوان خواهر بزرگتر قبولش دارم و احترام واسش قائلم و میدونه و میدونم که اینا همش شوخیه و واسه خندیدن دور همه. امیدوارم که این دوستیا پایدار باقی بمونه.
یه سری از سوالا هم اختصاصی واسه آسمون طرح کرده بودم که باز از مارلیک می پرسم. الآن فرناز میگه سوالات چرت و پرته صبر کن!!!

سلام، خوبی؟خداروشکر خوبم
خانواده خوبن؟مرسی خوبن
چه خبر؟سلامتی
امتحانا خوب بود؟بد نبود
.
.
.
اسم؟مارلیک
پیشه؟دانشجو
لقب؟
سلسله؟
خانواده؟
رده؟
راسته؟
جنس؟
گونه؟
نوع خودت رو مشخص کن:
هوازی، بی هوازی، بی هوازی اختیاری، میکروآئروفیل، غیره...
منبع تغذیت؟ نور؟ کربن؟ گیاه خوار؟ گوشت خوار؟ آدم خوار؟؟مثل همه ی آدمای دیگه همه چیز خوار:)))
مدیونی جوابای سوالای بالا رو ندی.
02.gif

مجردی یا متاهل؟مجرد
تاریخ دقیق تولدت کیه؟چند ماه دیگه 24 سالم میشه
اهل کجایی؟ ساکن کجایی؟ شیراز
لیسانست رو کدوم دانشگاه بودی؟زیست شناسی دانشگاه شیراز
ارشدت رو کدوم دانشگاهی؟علوم پزشکی دانشگاه شیراز
رتبت چند شد؟36
موضوع پایان نامت؟فارماکولوژی دارویی(احتمالا اثر داروها بر سیستم ایمنی در بیماریهای خودایمنی احتمالا دیابت)
چقدر هزینت میشه؟هنوز نمیدونم
چندتا بچه این؟ بچه چندم خونواده ای؟3تا و بچه ی اولم با آبجی آسمون 4تا میشیم.آبجی آسمون هم سنمه :)))))))
چندتا خواهر داری چندتا برادر؟ اسماشون و سن هاشون؟1آبجی که3سال ازمن کوچیکتره و1داداش که 8سال از من کوچیکتره
خودت به نظرت خوش قیافه و خوش تیپی؟ از دید دیگران چطور؟از نظر خودم متوسطم.آبجی آسمون واسه اینکه اعتماد به نفسمو بالا ببره میگه خوبم:)بقیه هم میگن خوب یا متوسط
چه تیپی لباس میپوشی؟ مانتویی؟ چادری؟ خیلی مانتویی؟ خیلی چادری؟اسپورت مانتویی
قد و وزنت چقدره؟آبجیم غیرتی میشه.آبجی ببین چه سوالای میپرسه!!!!!!
اخلاقت چجوریه؟ حساس وزودرنج.با همه خوب برخورد میکنم
آرومی یا عصبانی؟نه آرومم نه عصبانی ولی گاهی عصبانی میشم خودخوری میکنم ولی سعی میکنم با تندی نشونش ندم ولی بعد درموردش با طرفی که عصبیم کرده میحرفم که توجیهم کنه وازش ناراحت نباشم.حتی توجیه الکی تا چیزی تو دلم نمونم و نشه سردی یا کینه
فحش میدی یا میزنی؟هیچکدوم

آخرین ویرایش:

marlik

New member
جواب میدی یا کوتاه میای؟بیشتر کوتاه میام البته حرف دلمو مودبانه میگم تو دلم نمونه مخصوصا عزیزای نزدیکم بخصوص آسمونم:))))
درون گرایی یا برون گرا؟ چرا؟شدیدا برون گرا .خب ذاتیه دست خودم نیست
سلطان صدا از دید تو؟خیلیا ولی الان فرد خاصی مورد نظرم نیست
وضعیت مالیتون در چه حدیه؟ یارانه میگیرید؟آره میگیریم
دینت چجوریه؟ اهل نماز روزه و غیره هستی؟ تا چه حد؟شیعه.نماز وروزه بهم آرامش میده
اهل قلیون و سیگار و مشروب و موارد خاک بر سری هستی؟متتتتنفرم مخصوصا بوی سیگار باعث سردرد و حالت تهوعم میشه
بیشتر چه نوع آهنگی گوش میکنی؟ ایرانی یا خارجی؟ غمگین یا شاد؟ایرانی شاد اصلا غمگین دوس ندارم
آشپزی میکنی؟ اگه آره در چه حد خوبه آشپزیت؟گاهی.همه غذایی بلدم.شیرینی فقط کیک ساده برعکس آبجی آسمونم
چه غذایی رو توش تبهر خاصی داری؟همشو عادی میپزم
چه غذایی رو بذارن جلو روت تا خرخره میخوری؟کلم پلو وپیتزا و استانبولی
از سوسک می ترسی؟نه
کدوم جونور چندش آورتره به نظرت؟من جنور خیای دوس ندارم ولی خزنده هاچندش آورترن
تو خیابون دعوا بشه چیکار می کنی؟کسی نباشه بتونم کمک میکنم یا دادمیزنم بیان کمک.ولی اگه شلوغ باشه ردمیشم میرم.چون فرهنگ خوبی نیست تو ایران موقع دعوا و تصادف جمع میشن و باعث اختلال میشن.خودمم از رو کنجکاوی دوس دارم وایسما :)))))))ولی چون مخالف این فرهنگم وانمیستم
تو خوابگاه دعوا بشه چیکار می کنی؟خوابگاهی نبودم ولی مطمنم پادرمیونی میکنم
مامان و بابا دعواشون بشه چیکار می کنی؟ حالا دعوا هم که میگم منظور مشاجرست.سکوت.اگه خیلی ناراحت بشم میگم بسه دیگه:))))))))))
به نظرت آدم بهتره به حرف دلش گوش کنه یا عقلش؟ چرا؟گاهی دل و گاهی عقل.واسه تصمیمای مهم زندگی عقل.واسه ازخودگذشتن و کنار اومدن باید به دلش گوش بده که عقلش نگه تو هم حالشو بگیر:)))))))))))
چقدر اهل درد و دل کردن هستی؟خعلیییییییییییییییییییی
حرف دلت رو پیش کی میزنی؟ الآن میگی آسمون!!اول خدا.قدیما دخترخاله هم سنم الان آبجی آسمونم ودلتنگیم از آبجی آسمون و بعضی موضوعات دانشگاه رو به همکالاسی ارشدم که تو انجمن اسمش تو انجمن Aviiiid هست میگم چون دلتنگیمو فقط اون درک میکنه و آبجیم.نتیجه گیری کلی حرف دلم به خدا و آبجی آسمون(قیافه احسان دیدنیه)ولی جدی میگم آبجی آسمونم سنگ صبورمه قربونش برم الهی
سر به زیری یا سر به راه یا سر به هوا یا سد راه؟سر به راه:)))))))))))))
کدوم مکان از خونتون رو بیشتر دوست داری؟اتاقمو با هال
پشت سر کسی حرف میزنی؟ سعی میکنم نزنم چون خیلی بدم میاد
دروغ میگی؟متنفرم از دروغ سعی میکنم نگم
فوضول هستی؟کنجکاوم:)))))
بچه دختر بیشتر دوست داری یا پسر؟دختر
یه بچه نمکی ببینی اولین حرفی که میزنی چیه؟عزیزم
کدوم بازی های بچگیت رو بیشتر دوست داری؟دکتر بازی که من دکتر میشدم:)))
کدوم شعر از دوران بچگیت رو یادته؟باز باران با ترانه و ای نام تو بهترین سرآغاز.صد دانه یاقوت دسته به دسته
دوست داشتی پسر بودی؟تو نوجوونیم خیلی دلم میخاس الان به هیچ عنوان عاشق دختربودنمم
کارای پسرونه می کنی؟ اگه آره چی؟آره خب.امروزه خانوما خیلی کارای مردونه میکنن.بیل نزدم فقط:))))
بدترین تجربه زندگیت چی بوده؟ مریضی خودایمنی وبد خالم
نا امید کننده ترین تجربه زندگیت چی بوده؟قبول نشدنم تو رشته پزشکی و وقتی سال 4کارشناسی بودم ارشد قبول نشدم و 1سال پشت کنکورموندم
بهترین درسی که از زندگی گرفتی چی بوده؟گذشتن و اینکه فقط از خونواده خودم و نفسم(آبجی آسمون) توقع داشته باشم (کم توقع باشم)
آخرین لحظه ی زندگیته.. مرگ رو به وضوح جلوی چشمات می بینی، می فهمی که دیگه باید این دنیا رو ترک کن ی، اما دم آخر بهت اجازه داده میشه سه تا آرزو کنی تا برآورده بشه، چه آرزوهایی می کنی؟به زندگی برگردم.همه ی آرزوهای منو آبجی آسمونم برآورده بشه (3تاشد دیگه):))))))))
اگه یه روزی صبح بلند بشی و از تختت بیای پایین ولی ببینی که جسمت هنوز روتخت خوابیده، یعنی مُردی، ‏چی کار میکنی؟وااای وحشت میکنم ازمرگ خیلی میترسم
یه سوال مبهمی که هنوز واست مونده و جوابش رو پیدا نکردی؟هدف از آفرینش ما آدما و زجر کشیدن خیلیا تو این دنیا
اهل تصور و رویا پردازی هستی؟ چقدر؟خیلی کم.ولی جدیدا زیاد شده
بیشتر چه رویاهایی میبافی واسه خودت؟باآبجیمم:))))
چند درصد تو رویاهات زندگی می کنی و چند درصد تو واقعیت؟بیشتر تو واقعیتم
آخرین خوابی که دیدی؟ فک کنم 1 دزد اومده بود خونمون که برمیگشت به دزدیدن ماشین داداش آبجی آسمون
بیشتر کابوس میبینی یا خواب خوب؟خیلی کم خواب ببینم
تا حالا اتفاق گنده ای تو زندگیت افتاده که به قول تو فیلما یهو مسیر زندگیتو عوض کنه؟آبجی آسمونم
شیرین ترین خاطره زندگیت؟قبولی تو ارشد و پیدا کردن آبجیم
آدم اقتصادی هستی؟نه خیلی ولی سعی میکنم برنامه داشته باشم واسه پولم
آدم سیاسی هستی؟کم و بیش میتونم نظر بدم ولی نه معمولا
چقدر احتماعی هستی؟خیلی

marlik

New member
[چقدر شخصیت واقعیت به شخصیتی که اینجا داری نزدیکه؟خیلی
فکر ميكني واقعيت مستقل از حقيقته؟نه:)))
مشکل ملت یا مردم ایران؟خودشونم نمیدونن چی میخان یه روز اینورن یه روز اونور.
مشکل جامعه یا کشور ایران؟فقر و بیکاری
بزرگترین مشکل دنیا؟بازم فقر
دوست داشتی کی بودی که الآن نیستی؟خودم که هستم
الگوی زندگیت کیه؟خیلیا.از هرکسی اخلاق خوبشو الگو قرار میدم
هدفت از زندگی چیه؟بتونم 1روزی حسابی کمک کنم به نیازمندا
با اینا یه جمله بساز:میتونم با 1جمله با این کلمات تلافی سوالاتو کنم ولی گناه داری پس جمله نمیسازم با این کلمات
زالو.مرغ.بندکفش.دستشویی.خاستگاری.کاپشن.ماکارونی.میخ طویله.اسهال.عشق.خدا بد نده.آسمون
از 1 تا 20 چقدر خوش خنده ای؟بستگی داره ولی کلا19
از 1 تا 20 چقدر اشکت دم مشکته؟20:))))
از 1 تا 20 چقدر ناراحت میشی؟19
از 1 تا 20 چقدر غصه می خوری؟قدیما 19 الان 12
منو میبخشی اینقدر اذیتت کردم؟؟آره تو نمک تاپیکی
تو دفتر زندگی هر کسی سطر هایی وجود دارن که آدم دلش می خواد با یه پاک کن پاکشون کنه، دوست داری اون پاک کن غیر از خودت دست کی باشه؟ باهاش چیو پاک کنه؟خدا.اشتباهایی که تو بچگی هرکسی ممکنه بکنه
آخرین دعوایی که کردی کی و با کی بوده؟ سر چی؟معمولا دعوا که نمیکنم ولی یادم نمیاد بیشتر بحث هست تا دعوا
الآن داری چه آهنگی گوش میدی یا قبلش میدادی؟بازم بخند محسن یگانه.یادخاطره با آبجیم میفتم آبجیم قربونش برم خواست دانلود کنم
شو برس ولی میگم رفتم گزارش کار تحویل بدم و رفتم درمورد پایان نامم با استادم صحبت کنم
دو جا از شیراز رو بگو که من نبیـنم ضرر کردم..شیراز همه جاش رو باید ببینی به نظرم نبینی ضررکردی ولی فک کنم حافظ غروباش عرفانیه.بازار مشیرووکیل.باغ ارم.و اونی که مذهبیه شاهچراغ اونم غروباش نزدیک اذون.کمتر نمیشد بگم:))))
تا حالا رو صندلی داغ نشستی؟نه
اگه 5 روز قرار باشه تنها باشي كجا رو واسه تنها بودن تو اين 5 روز انتخاب ميكني ؟ چرا؟من تنها بودنو دوس ندارم.ازتنهایی بدم میاد ترجیح میدم این 5روزو برم پیش آبجی آسمونم :)))ولی فک کنم اگه بخام تنها باشم شاهچراغو
رانندگی بلدی و گواهی نامه داری؟ بله.
تا حالا جریمه شدی؟تو عید میخاستم دور بزنم زدم به 1ماشین.افسر اومد جریمم کرد:)))))
ماشین مورد علاقت؟ خیلی تو کف این چیزا نیستم به پرایدم راضیم یا 206 ولی شکل ازارو و سوناتا وسانتافه رو دوس دارم ولی دوس ندارم اینارو داشته باشم!!!!!!!!!1
غذای مورد علاقت؟پیتزا و کلم پلو
حیوون مورد علاقت؟حیوون دوس ندارم.مجبور باشم انتخاب کنم جوجه
میوه مورد علاقت؟همه چی دوس دارم
رنگ مورد علاقت؟بستگی داره واسه هرچیز 1رنگ دوس دارم.ولی مشکی رنگ عشقه
رنگ پوشاکت بیشتر چه رنگیه؟مشکی و سورمه ای
تو تاکسی یا اتوبوس که میشنی در و دیوار و مغازه ها رو نگاه می کنی یا سرت تو لاک خودته؟در ودیوار مغازه ها.جدیدا تو گوشیم عکس میبینم و....
یک عکس که خیلی بهش علاقمندی رو اینجا بذار..عکس نفسمه نمیشه بذارم
سی دی مارلیک دیدی تاحالا؟ http://www.uplooder.net/img/image/86/8afab0a1ecd26cea1cd40185de92fe10/140624-120709.pngنه ندیدم شایدم یادم نیست
بیشترین سرعتی که با ماشین رفتی چندتا بوده؟110 یا یکم بیشتر بیشتر 120 نرفتم
اگه مجبور باشی با کسی باشی ولی خیلی هم رو مخت باشه چیکار میکنی که کمتر عذاب بکشی؟هیچی کاری نمیتونم بکنم
اشتباهی که هرگز تکرار نمیکنی؟نمیدونم شاید کارای بچگانه بچگیمو
اگه توی یه مهمونی رودربایستی دار غذایی که ازش متنفری رو جلوت بذارند چیکار میکنی؟ من اکثر غذاها دوس دارم ولی نداشتمم به زور میخورم یا حداقل نشون میدم خیلی خوشمزس چون دلم نمیاد کسی زحمت کشیدی ناراحت بشه
یه کاری که تو زندگیت کردی که بعدش احساس شجاعت و غرور کردی؟یکی از مردای اقوام از سوسک میترسید من زنده گرفتمش انداختمش بیرون
اسم بهترین بازی که تو عمرت کردی چی بوده؟ب همه ی ازی بچگیام بهترین بودن
کجای بدنت اگه ضخم بشه خیلی اذیت میشی؟ من میگم کف دست.من همه جای بدن
اگه به کسی معذرت خواهی بزرگ بدهکار باشی چطوری میخوای واسش جبران کنی؟نمیدونم خیلی سخته
خودت رو تا چه اندازه موفق میدونی؟ ته موفقیت رو تو چی میبینی؟فعلا بد نبوده موفقیت.ولی هنوز خیلی راه دارم.واسه هرکسی موفقیت 1چیزه.واسه من تحصیلات عالی و کمک به نیازمندا و خیلی چیزای دیگس
آخرین باری که با خدا عاشقانه حرف زدی کی بوده و چی بهش گفتی؟ روز اول ماه رمضون .خیلی چیزا و دعا واسه خیلیا ونفسم
فیلم مورد علاقت؟ هم ایرانی هم خارجی..فیلم زیاد میبینم ولی خیلی مورد علاقه نمیدونم،
یه دونه مرد ایرانی.دو دونه میگم بابام ودکتر حسابی..
دوست داشتی کی باشی که الآن نیستی؟دوست دارم خودم باشم

آخرین ویرایش:

marlik

New member
بچه ها من آبی نوشتم نمیدونم چرا رنگی نشد.اگه میشه بگید چجوری درستش کنم تاموقع خوندن اذیت نشید

eeeeeeehsan

New member
بچه ها من آبی نوشتم نمیدونم چرا رنگی نشد.اگه میشه بگید چجوری درستش کنم تاموقع خوندن اذیت نشید

بیخیال بابا مهم نیست، همین که داری جواب میدی خودش واسمون کلی ارزش داره
692519_slxe1vrr6glin3kt.gif

(عجب لفظی اومدم
02.gif
)
فقط من منتظر مابقیشم، دارم نقد می کنم پس حواست باشه
269119_smileluva.gif

marlik

New member
چند نفرو اد کردم lock شد هرکار کردم باز نشد دیگه حوصلم نشد دوباره برم.فیس بوک یا تویتر عضو هستی ؟
رد تماس رو بیشتر دوست داری یا جواب ندادن؟جواب ندادن
بیشتر کی رد میدی؟ سر
بیشتر کی جواب نمیدی؟اکثرا جواب میدم بجز مزاحم
بیشتر چه موقعی گوشیت رو خاموش می کنی؟میمیرم اگه گوشیم خاموش باشه
سخت ترین کاری که تو زندگیت انجام دادی چی بوده؟نمیدونم
هیجان انگیز ترین كاری كه كردی چی بوده؟بچه بودم رفتیم پارک سوار کشتی وایکینگا شدم خیلی ترسیدم.یادمه دخترخالم داد میزد و گریه میکرد آقا پولت میدم نگه دار اونم تا تموم نشد نگه نداشت:)))))
یه دعا؟ همه به آرزوهای خوبشون برسن(منظورمه به دعای بد درحق هم نرسن)
ازشکست می ترسی یا نه؟ چرا؟ آره خیلی.خب تحملش سخته
ورزش های مورد علاقت چیاست؟ کدوماش رو انجام میدی؟شنا و والیبال و دوچرخه سواری.گاهی بندرت شنا و حوصلم بشه دوچرخه سواری
وقتی خودت رو تو آینه میبینی چه احساسی داری؟معلومه که خوب دختر به این خوشکلی:)))))))))))))))))))))))9
خوشبختی رو تو چی میبینی؟راضی بودن از زندگی
نقاشیت خوبه؟ نمره بده به خودت... 1 تا .؟18/20
دستخطت خوبه؟ نمره بده به خودت... 1 تا 18/20
اگه از دست یکی خیلی عصبانی باشی چیکار می کنی؟بستگی داره کی باشه/نفسم باشه تو بغل خودش گریه میکنممیگم چرا.نشه با خدا میحرفمو گریه میکنم
وقتی دردت میگیره اولین حرفی که میزنی چیه؟خدایا چرا
اوقات فراغتت رو چطور میگذرونی؟جدیدا با آبجیم
تفریحاتت چیاست؟ جدیدا بودن با آبجیم
چجوری میای انجمن؟با گوشیم
وقتی تو حال خودتی یکی بیاد یه سطل آب رو سرت خالی کنه چیکار می کنی؟بستگی داره کی باشه اگه نفسم(آبجیم باشه میخندمو با عشق نگاش میکنم)ولی یکی دیگه شاید اخم کنم.ودشمنم باشه و خیلی ناراحت بشم میگم مگه مریضی
اگه از پشت خنجر بخوری از یه دوست چه فکری میکنی؟ چیکار می کنی؟نمیدونم.انشالله هیچوقن نخورم
مدل گوشیت چیه؟سامسونگ s4mini
ماشینتون چیه؟عجب فضولیه این احسان آبجی ROA
درس مورد علاقت چیه؟یمونولوژِی
شکلک مورد علاقت کدومه؟:25r30wi:
بهترین خصوصیت اخلاقیت؟کینه ای نیستم
بدترین خصوصیت اخلاقیت؟حساس و زودرنجم مخصوصا واسه عزیزای نزدیکم.مث آبجیم.بمیرم واسش از دستم چی میکشه:)))))))))))))))))))))))
از چه درسی بیشتر بدت میاد:ریاضی بااینکه همیشه 19 یا20 بودم
از چه هوایی بیشتر خوشت میاد؟ بارونی یا ابری؟ تابستونی یا زمستونی؟ بهاری یا پاییزی؟بهاری
دوست داری چندتا بچه داشته باشی؟ چندتا دختر چندتا پسر؟ اسماشونم بگو چی دوست داری بذاری...اگه دست من باشه هیچی.نباشه 1دخترشاید با 1پسر.هلما و هومان
دوست داری بچه هات به چه چیزت افتخار کنن؟اخلاقم.
از چه حسی بیشتر بدت میاد؟ ریا
دلت بگیره چیکار می کنی؟گریه میکنم.با خداو آسمونم میحرفم
یه نصیحت خواهرانه به من بکن..تو خودت گلی احتیاج به نصیحت نداری
با چه چیزهای حال میکنی؟ interested هات چیا هستن؟با بودن با آسمون
به نظرت وقتی میگن خر نفهم، خرها رو به ۲ دسته فهیم و نفهم تقسیم کردن؟ا:25r30wi:از دست تو احسان بلا
چه نصیحتی رو بیشتر به دیگران می کنی؟با بقیه خوب رفتار کن
دختر شرایط سخت هستی؟ نگو آره که شک می کنم شیرازی هستی!!!!نه فک نکنم
تنبلی یا فعال؟بین این دو
زور داری یا بی زور؟بی زورم
بارفیکس چندتا میری؟2یا3تا
شنا چندتا میری؟4یا 5تا درازنشست عالی میرم نپرسیدی اونی که خوبم خودم گفتم
خوشخوابی یا کم خواب؟خوشخواب ولی اگه خودم بخام یا با یکیمث آبجیم که دوسش دارم باشم چند روزم میتونم نخابم
سر درد میگیری؟ اگه میگیری چیکار می کنی واسه رفعش؟قبلنا زیاد جدیدا خداروشکر نه خیلی.هر کار همه میکنن معمولا مسکن میخورم
بدترین بیماری که دچارش شدی؟آبله
مگس رو بیشتر ترجیح میدی یا پشه رو؟هیکدوم مجبور بشم پشه رو
نظرت راجع به سوسکی که مغزش پخش زمین شده باشه؟ایییییی بگم خدا چی کارت کنه احساااااان
مار، عقرب، زنبور و غیره تاحالا نیشت زدن؟ حساسیت داری به زهر؟ وقتی گزیده شدی چیکار کردی؟ گریه؟ ترس؟ ریلکس؟زنبور یادم نیس بچه بودم فک کنم گریه نکردم
از چه اسم دختر و پسری خوشت میاد؟ یکی از هر کدوم.پسر علی و هومان. دختر گلاره.هلما و اسم آبجیم ولی نمیگم چیه :4d564ad6:
اگه بخوای بری خارج کدوم کشور میری؟انگلیس
آخرین باری که گریه کردی کی بود؟پریشب یا چند قطره دیشب

marlik

New member
چرا آدم تو خواب سرفه میکنه ولی عطسه نمیکنه؟نمیدونم.به چه چیزا دقت میکنی احسان :)))))))))))))))
کدوم تکنیکای آزمایشگاه رو بیشتر دوست داری؟من زیست بودم خیلی تکنیک کار نکردم ولی PCR دوس دارم
کدوم آزمایشگاه رو بیشتر دوست داری؟ ایمنی؟ سلولی؟....ایمنی
به زندگی پس از مرگ اعتقاد داری؟آره
به نظرت هدف از آفرینشت چیه؟ چرا نماز میخونی؟ آیا خدا نیاز داره به عبادتت؟نمیدونم واقعا.نماز بهم آرامش میده.نه نیاز نداره ماییم که نیاز داریم ولی یجورایی شکر خدا هم هست
آخرین باری که سیلی خوردی از کی و کِی بوده؟نخوردم تا حالا خداروشکر
خوابگاه لیسانس بهتره یا فوق لیسانس؟خوابگاهی نبودم خداروشکر
معدل دوم راهنماییت؟ (سریع نگو نمیدونم، فکر کن یهو دیدی یادت اومد!!!)فقط میدونم19/5 به بالا بود
دلت واسه کی می تپه؟ الآن میگی آسمون!!بخدا دلم واسه آسمونم و بابا و مامانم
اگه جواب سوال قبلیت آسمون بود؛ دلت واسه کی بیشتر می تپه؟ حلالت نمی کنم بگی آسمون!!هم.ن جواب قبلی آسمونم و بابا ومامانم
واسه کی میمیری؟ عمراً اینو بگی آسمون!!باباب ومامانم وآسمونم
اگه 1 درصد جواب سه تا سوال قبلیت آسمون باشه من میدونم با تو!!!!!
به صدای خودت گوش میدی؟بندرت
چه موقع به صدای درونت گوش میدی؟خیلیییییییییی
یه جمله قشنگ بگو؟با خدا باش پادشاهی کن.1جله دیگم از مرحوم خسرو شکیبایی دوس دارم بگ یادمون باشه هیچوقت واسه خالی کردن خودمون کسی رو لبریز نکنیم
همین الآن یه آرزوی شخصی بکن؟ منظورم اینه که یهو نگی آبجیم کنکور قبول بشه و اینا..همه یآرزوهای من وآبجیم و بچه های این انجمن برآورده بشه(اصلا همه آرزوهای خوب همه ی آدما برآورده بشه)
از چیِ این زمونه خوشت میاد؟اینکه هرچی بخای با 1سرچ پیدا میشه و بچه ها خودشون با کمک خونواده تو ازدواج تصمیم میگیرن نه فقط خونواده ها و سنتی
از چیِ این زمونه بدت میاد؟ریا و دوری از هم و همه فقط فکر خودشونن
از یه چیزت که خوشت میاد رو بگو؟گفتم کینه ای نیستم
از یه چیزت که بدت میاد رو بگو؟گفتم حساسیتم
کدوم یک از حواس ششگانت قوی تره؟همش قویه.بینایی و بویایی قویتره
فکر کن الآن انسان اولیه هستی و در جهالت به سر میبری، بتی که میپرستی چیه؟پدر ومادرم و آسمونم
تصور کن رئیس جمهور یه کشور عقب مونده ای، یه حرکت یا ایده ی خردمندانه و هوشمندانه انجام بده..خداروشکر میکنم نیستم واقعا مسولیت سنگین و سختیه
چرا شما دخترا همتون آواتارتون رو عکس بچه میذارین؟چون پر از احساسیم
چرا دخترای شیرازی خوشگلن ولی پسراشون نیستند؟از دست تو احسان:25r30wi:
به کی میگن خوش اومدی؟ کسی که داره میاد یا کسی که داره میره؟هر دو
الآن بهت بگم دستم شکسته نمی تونم دیگه تایپ کنم چه حسی پیدا می کنی؟؟میگم آخی ولی از بسمنو اذیت کردی:))))
چطوری با علوم پزشکی آشنا شدی؟فک کنم تبلیغ تو شهر
اگه جای مدیر سایت بودی چیکار می کردی؟خداروشکرنیستم بازم میگم سخته
تفریح مورد علاقت غیر از نت؟بودن با آبجیم وشنا
دوست داشتی چه زبانی بلد باشی غیر از انگلیش؟هیچی :)))))))))
به جز مثلاً سر جلسه کنکور چه موقع هایی بیشتر قلبت شروع میکنه به تند تپیـدن؟دلتنگی آبجیم.چیزایی که نمیدونم چجوری باهاشئن برخورد میشه.اتفاقای نو و جدید
اگه قرار باشه نام دیگه ای برای صندلی داغ انتخاب بشه چه نامی رو انتخاب می کنی؟صندلی راسگویی:)))))
زیباترین درسی که از زندگی آموختی؟از کسی توقع نداشته باشم.تا میتونم ببخشم و دل شاد کنم حتی با 1 خنده
الگوت در زندگی؟خیلیا از هر کی نکات مثبتشو الگو قرار میدم
راز موفقیت از نظرت؟پشتکار و توکل به خدا وخدا خدا خدا خدا خدا خدا خدا خدا
خوشبختی چیست؟ خوشبختی رو در عوامل بیرونی می بینی یا درونی؟راضی بودن از خود و زندگی.درونی
اهل ریسک هستی؟ با اینکه ترسوام گاهی آره
نظرت راجع به من؟پسر مودب وشیطون و گل تاپیک
آواتار من؟نمیفهممش یعنی توقف؟؟؟
امضای من؟اصلا نمیفهممش:
آدولف هیتلر؟نظری ندارم
سودان؟نظری ندارم
جاستین بیبر؟نمیشناسمش
گاندی؟از یاد نرفتنی
گوگل؟خیلی دوسش دارم همه چی توشه
اگه برگردی به گذشته کدوم اشتباه رو دیگه تکرار نمیکنی؟کارای بچگانه بچگیم
خاطره انگیزترین سال تحصیلی زندگیت کدوم سال بوده؟همه ی دوران
بهترین کادوی تولدی که تا الان گرفتی؟همه کادوهامو دوس دارم ولی شیرینی و شاخه گل رز خونوادم
بهترین اتفاق زندگیت؟آسمونم
چقدر اهل برنامه ریزی هستی؟تا برنامه نریزم درس نمیخونم اگه بریزم دقیق عمل میکنم.واسه چیزای دیگه نه
چقدر نظر دیگران برات مهمه؟خیلی.
اگه یکی جلو همه آبروتو ببره چی کار میکنی؟وااای خدا نکنه

marlik

New member
رند مورد علاقت تو موبایل؟سامسونگ
برند مورد علاقت تو لپ تاپ؟ایسوس
برند مورد علاقت تو تبلت؟سامسونگ
برند مورد علاقت تو لباس؟مارک پوش نیستم
برند مورد علاقت تو مانتو؟مارک پوش نیستم و فقط خودم خوشم بیاد
برند مورد علاقت تو شال و روسری؟گفتم مارک پوش نیستم
برند مورد علاقت تو کفش؟گفتم مارک پوش نیستمممممم ولی اکو و نایک خوبن
برند مورد علاقت تو تو وسایل صوتی تصویری؟سونی
برند مورد علاقت تو خودرو؟هیوندا ولی گفتم علاقه ای به داشتنش ندارم
برند مورد علاقت تو آنتی ویروس؟NOD
برند مورد علاقت تو دوربین؟;CANON
دو تا مورد دیگه بگو که من نگفتم و در موردشون برند مورد علاقت رو بگوهیچی به ذهنم نمیاد
عینکی هستی؟ اگه آره نمره چپ و راست؟نه
چه قدر به فکر دیگرانی چه قدر به فکر خودت؟هردو خیلی
تیکه کلام داری؟ چی؟نمیدونم شاید عزیزم
سرت بره چیت نمیره؟قولم
رفیق بی کلک؟مادر و آبجی آسمون
بزرگترین فرصت زندگیت؟ارشد
بزرگترین حسرت زندگیت؟حسرت نمیخورم
اسمگولی کیه؟نمیدونم
marlik در یه جمله؟اسم خاص که خیلی دوسش دارم

marlik

New member
بچه ها همه خسته شدن هیشکی اینجا نیست پس منم بقیشو فردا جواب میدم.آبجی دیدی همه خسته شدن من خسته نشدم؟!!!!!!!!!وجود تو هست نمیذاره خسته بشما.قربون وجودت برم الهییییییییییی

بالا