نظرات شرکت کنندگان کنکور ارشد مشاوره در مامایی خرداد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

نازگیس

New member
این فرمولو بچه زدن واسه تعیین نمره
هنوز درصد زبانو و روانو نگرفتم
اینقد بارداریو بد دادم که کلا ناامید شدم

maryam1368

New member
بچه ها سوال10.24 وسوال94جواب درستش چیه؟مثلا کلید اومده باید بگردیم خودمون دنبال جوابا

maryam1368

New member
سلام شاید قبول شی من پارسال که مامایی شرکت کرده بودم درصدام توهمین رنج بود بین الملل تبریز قبول شدم که نرفتم.بچه ها من اعتراضمو فرستادم

maryam1368

New member
من با جوابای صحیح که چک کردم بارداری 46ذرصد بهداشت47 نوزادان 50 روانشناسی 37 زبان 18 به نظرتون زاهدان یا کرمان یاشاهرود قبول میشم؟دورترین شهرهاست

dr Mahmoodi

New member
سلام مرسی مریم جون من اگه قبول شم ارومیه حتما میرم موندن پشت این کنکور فقط استرسه

maryam1368

New member
آخه هزینش زیاده و بعدش آینده شغلیش هم معلوم نیست.فکر کنم ترمی 4_5میلیون باشه.شما از کدوم شهری؟ارومیه بتون نزدیکه؟

dr Mahmoodi

New member
من اهوازم نه خیلی دوره من اینده شغلی نمی خوام می خوام ارشد بگیرم دکتری سکسولژی برم خارج ترمی 4 ملییونه

نازگیس

New member
مریم اگه شهرای دور میری حتما قبولی صد در صد
من زاهدان و اهوازومشهداو شاهرودو ... نمیزنم
مریم فک کنم قبولی اهواز اسون باشه

maryam1368

New member
جوابایی که با کتاب چک کردم گزینهی صحیح تابلو بود.نازگیس جون فکر نکنم اهواز جزو دانشگاه های خوبه به دوریش نگاه نکن جزو دانشگاه های تیپ یکه.

نازگیس

New member
بچه ها کسی از درصدای قبولی خبر نداره
دوستاتون که مشاوره دادن درصداشون چ جور بوده

نازگیس

New member
جوابایی که با کتاب چک کردم گزینهی صحیح تابلو بود.نازگیس جون فکر نکنم اهواز جزو دانشگاه های خوبه به دوریش نگاه نکن جزو دانشگاه های تیپ یکه.

نمیدونم والا
اخه زاهدان ......... من دوستم کارشناسیش اونجا بود یه رفت و برگشت 400 تومن میداد هیچ کلیییییی هم گله داشت
ای خدااااااااااااااا

maryam1368

New member
نازگیس جون کاش میتونستیم بفهمیم پارسال آخردن نمره ی قبولی چند بوده

نازگیس

New member
مریم تو که جواب صحیحارو بلدی چرا نمیزاری واسه ماهم
البته هروقت حوصله و وقت داشتی

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا