مطالعه گروهی ارشد بیـوتـکنـولـوژی پـزشکی سال 93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

Mohammad gh

New member
من 3 سال کنکور دادم و قبول نشدمو الان هم با تمام علاقه ای که به این رشته دارم وتمام تلاشی که کردم /واقعا نا امید شدم/و واقعا از این همه استرس هم خسته شدم

به نظرم بهتره زمان بزارید و مشکلات و اشتباهاتی که باعث این عدم نتیجه گیری شده رو بررسی کنید وگرنه مشخصا اگر بخواید به شیوه ی قبل ادامه بدید نتیجه ای جز شکست نخواهید گرفت.

آقا یکی بیاد منو از دست این عباس بهادر نجات بده
اول که ادم ترجمه هاشو میخونه مخصوصا لودیش رو کیف میکنه و میگه بهترینه ولی بعد با جمله بندی هاش که مواجه میشه واقعا دچار سرگیجه میشه و میره رو مخش!!!

راستی خانه ی زیست شناسی هم زنگیدم و گفتن که به زودی لودیش ۲۰۱۲ رو میدن بیرون که با شناختی که از خانه ی زیست دارم فکر میکنم ترجمه ی خوب و حرفه ایی داشته باشه...ولی فکرشو بکنید اگر رنگی باشه چی میشه...حالا قیمتش نهایت کمی بیشتر میشه...مخصوصا که خانه ی زیست اکثر کتبش رو از آلبرتس تا ویور و براک و .... رو در قطع رحلی و رنگی میده بیرون.قیمتشم جالبه که بدونید خیلی بالاتر از نسخه های سیاه و سفید سایر انتشاراتا نمیشه
اگر از دفتر انتشارات یا سایتش هم خرید بکنید ۲۰درصد تخفیف میگیرید.

TrueLove90

New member
...

دیـروز چهارشنبه 10 مهر

مولکولی (همانندسازی) 3 ساعت

زبان (تافل درس 25 و 26) 2 ساعت

...

sevill1991

New member
چهارشنبه:
بیوشیمی لیپیدها:1.5ساعت
زبان:لزگی مهارت4 ...........2ساعت
زنتیک:مرور کردم نیم ساعت!!!نخندید خوب!دیگه خوابم گرفته بود!
:smiliess (9):

amin667

New member
منم که دیروز و امروز کامل ک.ل.ا.س بودم . دیگه از شنبه با سلولی ملکولی و زبان شروع میکنم .

sepehri dost

New member
بچه ها ممنونم از راهنمایی هاتون/من برای درس های سلولی و میکروب و شیمی متوجه اشتباهاتم شدم اما برا زبان واقعا موندم بچه ها چطوری درصدای70-80 میزنن من خودمو هم بکشم نمیتونم توی زمان محدود کنکور 50 درصد بزنم /مشکل من زمان هست نه پایین بودن اطلاعات

biotechnologist

New member
واييييييييييييييي اكه محبوبه بدونه....
كاش يكي هم بود لينك مصاحبه با منو اينجا مي كذاشت:sad:
دوستمو دیدی؟
elissa جان خب خودت هرچی نگفتی اینجا بگو. چه فرقی داره؟ هرچند تو این مدت زحمت کشیدی و گفتنی هارو گفتی.:rose:

مهلا1991

New member
بچه ها کسی میدونه این ج.ز.و.ه دکتررر قایدی رو که این خانم محبوبه گفتن خوندن از کجا میشه تهیه کرد؟

biotec93

New member
سلام دوستان
کسی میدونه جلد 2 و 3 لودیش 2013 انتشارات خسروی کی وارد بازار میشه؟

biology89

New member
بچه ها من امروز اومدم دیواره سلولی پروکاریوت ها رو از رو جاوتز خوندم ولی اصن یه جوریه!یعنی هرچی گفته باید حفظ کنیم؟مغزم ارور داده دیگه نه حفظشون میشم نه میفهمم.یعنی من خنگم؟:wacsmiley:

baran-

New member
سلام به بروبچ بیوتگ.من تازه به گروه پیوستم!!!!!!!!!تازه دارم شروع میکنم بخونم.امیدوارم دیر نشده باشه. دانشجوی ترم اخر زیست جانوری ام.بعد کلی تحقیق به نتیج زیر رسیدم
سلولی:مهدوی-سلولی برای کنکور-تست دکتر عبادی و تست
زبان :لزگی
باکتری :کتاب عباس بهادر تالیفی-جاوتز-
شیمی :مورتیمر
خب بچه ها نظرتون چیه؟
راستی توچه ازمون ازمایشی شرکت میکنید؟

TrueLove90

New member
سلام به بروبچ بیوتگ.من تازه به گروه پیوستم!!!!!!!!!تازه دارم شروع میکنم بخونم.امیدوارم دیر نشده باشه. دانشجوی ترم اخر زیست جانوری ام.بعد کلی تحقیق به نتیج زیر رسیدم
سلولی:مهدوی-سلولی برای کنکور-تست دکتر عبادی و تست
زبان :لزگی
باکتری :کتاب عباس بهادر تالیفی-جاوتز-
شیمی :مورتیمر
خب بچه ها نظرتون چیه؟
راستی توچه ازمون ازمایشی شرکت میکنید؟

...

سلام دوست گرامی ، خوش اومدین

هنوز دیر نشده ! منابعتون خوبه

فقط برای زبان ، غیر از لزگی ، لغات 504 و لغات تافل هم بخونین خوبه ، و حتما حتما آزمون های سالهای گذشته رو

و تست زیاد بزنین

آزمون فعلا فکر نکنم کسی جایی بره ! منم اطلاع زیادی ندارم دراین باره

موفق باشین

...

م.صفری

New member
بچه ها من امروز اومدم دیواره سلولی پروکاریوت ها رو از رو جاوتز خوندم ولی اصن یه جوریه!یعنی هرچی گفته باید حفظ کنیم؟مغزم ارور داده دیگه نه حفظشون میشم نه میفهمم.یعنی من خنگم؟:wacsmiley:

نه منم وقتی اولین بار خوندم همینطور بودم اما با مرور بیشتر و تست الان دیگه 80% مطالبو خوب بلدم
کلا تو باکتری باید با تست درس خوند وگرنه یادت میره همینکه ی درسو خوندی برو تستشو برای یادگیری بیشتر نه ارزیابی دانسته هات بزن

biology89

New member
نه منم وقتی اولین بار خوندم همینطور بودم اما با مرور بیشتر و تست الان دیگه 80% مطالبو خوب بلدم
کلا تو باکتری باید با تست درس خوند وگرنه یادت میره همینکه ی درسو خوندی برو تستشو برای یادگیری بیشتر نه ارزیابی دانسته هات بزن
مرسی که بهم دل داری دادی:rose:
ولی ما این مطالبو تو میکروب 1و2 خوندیم ولی اصن اینطور جز به جز و پیچیده بهمون نگفتن

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا